Poszukuję sukni... Pomocy!!!

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Poszukuję sukni... Pomocy!!!

Postprzez kociaczek » Śro Paź 28, 2009 12:40 pm

Dziewczyny!
Weszłam do pierwszego salonu i znalazłam przepiękną, baaardzo kobiecą suknię, leży jak szyta na mnie no po prostu TA JEDYNA:)
Jedyna wada to niestety cena... Szukałam jej w sieci i pustka... Poza stroną producenta i salonu sukni niet...
Może którejś z was rzuciła się w oczy w jakim komisie, forum, etc... albo macie pomysł, gdzie mogłabym ja troszkę taniej kupić... pomożecie?

Suknia w salonie Loretta i na ich stronie nazywa się Mori Lee 2215. Na stronie Mori Lee to Madeline Gardner dla Mori Lee 2215 ew. MA 806.

image file name: 2ke0dddd8e42.jpg
Awatar użytkownika
kociaczek
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclove

Postprzez nażyczona » Śro Paź 28, 2009 12:48 pm

Kociaczek a jaka jest cena tej sukni?
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Sallyan_86 » Śro Paź 28, 2009 12:55 pm

Może spróbuj poszukać krawcowej, która mogłabyś taką suknię uszyć?  Suknia piękna :)
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez kociaczek » Śro Paź 28, 2009 1:13 pm

Piękna:)
Cena niestety mniej piękna, bo 3400 zł i żadnych widoków na wypożyczenie czy przecenę...
Co do krawcowej, to muszę rzeczywiście poszukać, chociaż obawiam się, że koronka i kamyczki i tak dadzą dość dużą cenę.
Heh, najbardziej chciałabym ja odkupić z jakiegoś komisu, allegro, etc. ale nie znalazłam ani jednej oferty... kurcze, ktoś przecież musiał ją kiedyś kupić;)
Awatar użytkownika
kociaczek

Postprzez kociaczek » Śro Paź 28, 2009 1:43 pm

O kamyczkach i koronkach napisałam, bo wiem, ze niestety podnoszą koszty szycia...
A mogłabyś mi na priv namiar na swoja krawcową podesłać? Ślub co prawda dopiero w okolicach września, ale chyba dobrze wcześniej szycie zaklepać...
Awatar użytkownika
kociaczek

Postprzez Jena » Wto Gru 15, 2009 11:59 am

kurcze suknia prześliczna!!!!

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

Postprzez osmiorniczka8 » Wto Gru 15, 2009 6:33 pm

czy ktos mi powie czemu post zostal zgloszony do moderatora ?? zglosila sie osoba ktora chce pomoc dziewczynie...tzn szyje  suknie i to jest taki problem ?? ja rozumiem ze jak ktos sie podszywa pod kogos albo mowi ze poleca a tak naprawde jest wykonawca to, to jest przykre, ale dziewczyna szczerze pisze ze sie tym zajmuje....

Ośmiorniczko, doczytaj regulamin forum. TAK - jest to problem
Nie będę po raz setny tłumaczyć.

Temat blokuję, jeśli coś w tej sprawie - radźcie, zgodnie z regulaminem, na priv.
Moderka.

osmiorniczka8

Miejscowość: Wrocław/Watford

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Przejdź do portalu >>