Winietki

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Postprzez martki » Sob Lis 14, 2009 6:12 pm

Poniżej zdjęcie winietek i zawieszek na alkohol w podobnym stylu jak zaproszenia:
image file name: 2ka1074bd79d.jpg
Martusia :-)

Awatar użytkownika
martki
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez agusia8 » Sob Lis 14, 2009 9:09 pm

Martki wiem dlaczego oby dwie wybrałyśmy Winną Górę mamy po prostu podobny gust. Ja będę robiła sama zaproszenia i winietki i właśnie wzoruje się na tych. A jutro będę miała kilka świeżych informacji o Winnej
agusia8
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez martki » Sob Lis 14, 2009 9:13 pm

agusia8 to czekam z niecierpliwością na nowe wieści z Winnej Góry :cool:
Ja chyba też sama będę robić zaproszenia, winietki i zawieszki, ale to się jeszcze okaże....

Awatar użytkownika
martki
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Mikaa » Nie Lis 15, 2009 6:56 pm

Dziewczyny mam problem:Jak jest lepiej: ustawic posrodku winietke z  np.Jan Kowalski wraz z osoba towarzyszaca czy osobno dwie winietki Jan Kowalski i "osoba towarzyszaca Jana kowalskiego"??
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez martki » Nie Lis 15, 2009 7:08 pm

Ostatnio jak byłam na weselu u swojego kuzyna to przy moim miejscu i miejscu mojej osoby towarzyszącej była winietka z moim imieniem i nazwiskiem. My będziemy się starać dowiedzieć o dane osób towarzyszących, aby każde miejsce było imienne, jeśli to się do końca nie uda to na razie nie wiem jak wybrniemy z sytuacji.

Awatar użytkownika
martki
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Liziii » Pon Lis 16, 2009 8:38 am

Ja tez w miare mozliwosci chce zdobyc dane partnerów moich gosci.. Bylam na weselu gdzie były dwie winietki na imie i nazwisko mojego narzeczonego i wyglądało to ciut komicznie.. Poza tym, wydalo mi sie to conajmniej nie grzeczne, bo jestesmy z M. parą od niemal 7 lat i rodzina Pani mlodej znala moje personalia, co więcej, upewniali się pytając rodziców M. czy fkatycznie sie nazywam tak jak im sie wydawalo..
Wolalabym zobaczyc na jednej winietce nazwisko M. a na drugiej napis "osoba towarzyszaca"..
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez Mikaa » Pon Lis 16, 2009 12:31 pm

Ja zrobie tak:tych co uda mi sie podowiadywac napisze imie i nazwisko,a tych ktorzy albo jeszcze nie wiedza z kim pojda,albo ja sie nie dowiem to:"Osoba towarzyszaca p.Kowalskiego"-tak wydaje mi sie lepiej niz sam "osoba towarzyszaca"
Mikaa

Postprzez franczeska » Czw Lis 19, 2009 11:01 pm

witam wszystkich,
mam pytanie,
czy macie może gotowe szablony winietek?
mam zamiar sama zrobic zaproszenia i winietki,i potrzebuje pomocy bardziej doświadczonych w tych sprawach koleżanek,
pozdrawiam Was!!!
franczeska
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Jena » Pią Lis 20, 2009 12:11 pm

martki napisał(a):Poniżej zdjęcie winietek i zawieszek na alkohol w podobnym stylu jak zaproszenia:
image file name: 2ka1074bd79d.jpg
przepiękne! ja tez chce takie :)):):):)):)

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

Postprzez Jena » Pią Lis 20, 2009 12:31 pm

sama je robiłas? i jak je zrobiłas! chce jakiś dobry przepis :P

Awatar użytkownika
Jena

Postprzez martki » Pią Lis 20, 2009 2:55 pm

Jena napisał(a):<DIV>sama je robiłas? i jak je zrobiłas! chce jakiś dobry przepis :P</DIV>

Jena jeszcze ich nie robiłam, ale mam zamiar, więc jak coś się "wykluje" to dam znać  :D

Awatar użytkownika
martki
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Liziii » Sob Lis 21, 2009 12:39 pm

Mysle ze do tych czerwono - białych winietek wystarczą kartoniki w tych kolorach, tasiemka, cyrkonie i klej w kropkach czy dwustronna taśma klejąca (moze być cienka moze byc 3D). Z klejem płynnym bym uwazała, bo tasiemka lubi wchłaniać płnyn i moze zostac brzydka plama. Pozniej to juz kwestia zrobienia okregu z tasiemki, i przyklejenia do czerwonego kartonika, pozniej doklejeniu tasiemki do tasiemki i w miejscu przyklejenia, na zewnatrz, wklejenie cyrkoni (zaloze sie ze są takie cyrkonie samoprzylepne). W sumie zrobienie wydaje sie proste :)<br />Zawieszki chyba wymagają 2 odcinków tasiemki - jedna podkleja sie z tyłu zawieszki, druga jak na winietce..<br /><br />Ktos pytał o szablony - w google napewno sie jakies znajdą, wystarczy wpisac i przeszperac rekordy. Jest tez wiele szablonow na pudeleczka na slodkosci typu migdały w lukrze..<br />Z tego co spełnia te obie funkcje, to bardzo podobają mi sie krzesełka - winietko-pudełeczka..<br /><br /><br />
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Sallyan_86 » Sob Lis 21, 2009 3:01 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Wto Wrz 20, 2011 9:18 am, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez Liziii » Sob Lis 21, 2009 10:01 pm

Sallyann - widzialam szablon na winietki - krzeselka. Kwestia sprawnego nozyka do tapet, dobrego papieru i precyzyjnego cięcia ;) Moze sobie wykonam takie, dla testu jak to wygląda w rzeczywistosci.. W sumie ja planuje i winietki i pudeleczka z łakociami, wiec moglabym połaczyc to w jedno..ale ja juz mam wizje swoich winietek i nie da sie ich przerobic na krzeselka.. Niemniej lubie robic takie rzeczy ;) wiec moze sie skuszę..
Widzialam tez opakowania na slodkosci w ksztalcie (powiedzmy ksztalcie, bardzo schematycznym) sukni slubnej i garnituru :D

o np takie:

Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Mikaa » Nie Lis 22, 2009 4:53 pm

A ja chce kupic takie,mam nadzieje ze beda pasowac do wystroju Villi Caprice:)
Mikaa

Postprzez Liziii » Pon Lis 23, 2009 4:43 am

Ja, zgodnie z zapowiedzią, wykonałam z 10 róznych pudełeczek na smakołyki.. Jedne do bani, inne lepsze.. krzesełko sie rozkłada i tylko mnie sfrustrowało :P stwierdziłam ze bawic się z tym nie będe i zamówimy coś gotowego, pewnie blizszego standardowemu sześcianowi niż karocy czy tym wdziankom slubnym.. Cena gra niestety role głowną..

A ta powyzsza winietka bardzo wdzięczna :) Coprawda vilii nie znam ale jesli dekoracje są w miare pobliskie albo dobrze sie komponują z łososiowym/brzoskwiniowym kolorem to bedzie ładnie :) Nie są krzykliwe, a i tak zwracają uwage swą prostotą :)
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Mikaa » Wto Lis 24, 2009 9:28 pm

Dziewczyny mam pytanie czy zeby wydrukowac na winietce imie i nazwisko moze byc zwykla drukarka czy tylko laserowa?
Mikaa

Postprzez Liziii » Śro Lis 25, 2009 8:13 pm

Moze byc atramentowa, ale wez pod uwage ze tusz moze sie rozmazac jesli cos/ktos chlapnie na winietke.. Laserowką bezpieczniej. Pewnie w wielu punktach ksero mają drukarki laserowe a wydruk kosztuje tyle co atramentową, tak mi sie wydaje :)
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Mikaa » Śro Lis 25, 2009 8:22 pm

Dzieki:)Ale juz kupilam,bo za duzo zachodu z robieniem samemu;)
Mikaa

Postprzez Jena » Śro Lis 25, 2009 9:08 pm

Martika- ty już masz chyba wszystko załatwione i obmyślane ze 100 razy! pełen szacuneczek!

ale twoje winietki bardzo śliczne i na bank będą pasować do VC.

Awatar użytkownika
Jena

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>