Duże buty - duży problem.

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Duże buty - duży problem.

Postprzez tirin__tirin » Wto Wrz 09, 2008 8:22 pm

Witam! Do ślubu mamy jeszcze dość dużo czasu jednak zaczęłam się już rozglądać za butami dla mojego lubego. Wiem, że to dość wcześnie ,ale z jego numerem niestety jesteśmy zmuszeni zacząć te poszukiwania już teraz. Błagam dziewczyny poradźcie mi gdzie możemy dostać ładne buty do garnituru w rozmiarze minimum 47. Wszytskie, które do tej pory widziałam wyglądają odstraszająco i jak dla starych dziadków. A te co fajne to niestety kończą się rozmiarówką na 45.
Z gory dzięki za pomoc. Pozdrawiam ciepło.
tirin__tirin
kocham to forum? :)

Postprzez anetka_b » Wto Wrz 09, 2008 9:36 pm

47!!!! o matko jedyna !!!!! Moze na wymiar ??????
anetka_b

Postprzez MiAsia » Wto Wrz 09, 2008 10:01 pm

Hmmmm, mam strone internetową gdzie robią na miare buty, ale podam Ci nastepnym razem, bo teraz nie wiem gdzie ją mam zapisaną.
Ja mam podobny problem, tyle że w drugą stronę, mój M. mam małe stópki:P

Awatar użytkownika
MiAsia
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez tirin__tirin » Śro Wrz 10, 2008 7:12 am

anetka_b: z tym jego numerem to różnie bywa. Czasami mieści sie w 46, ale to jednak należy do zadkości. Poza tym większość firm z ładnymi butami produkuje buty tylko do 45 rozmiaru, a ten numer to jeszcze nigdy nie zdarzyl się by był dobry. Głównie 47 a czasami nawet i 48. Wszystko zależy od rodzaju buta czy to sportowy czy elegancki. Niestety pech chciał, że buty garniturowe muszą być 47, a te które mierzył 46 i były dobre to niestety nieładne.
MiAsia: Myślałam, że tylko my mamy taki beznadziejny problem :). Z tego wynika, że nie jesteśmy sami. Tylko, że Ty słyszysz w sklepie od swojego Lubego wciąż "za duże" a ja  od swojego " za małe":)
Dzięki wielkie będę czekać na namiary.
tirin__tirin

Postprzez kasik77 » Śro Wrz 10, 2008 7:31 am

więc mój K. ma rozmiar 49 czasami 48 przy wzroście 205 cm. Buty od poczatku przygotowań zaczęły mi spędzać sen z powiek, więc rozflądałam się za nimi od zeszłego roku. Strzałem okazał się wypad do Magnolii, na pierwszym piętrze znajduje się sklep NORD i tam mają duże rozmiary a co za tym idzie duże ceny. Po znalezieniu odpowiedniego rozmiaru i przymiarce musiałam się ochłodzić i przejechać po schodach ruchomych, gdyż cena mnine troszke rozpaliła (400zł). I weszlismy przez przypadek do Deichmanna i fart zapytaliśmy i Pani przynosi ładniutkie, zgranbiutkie, czarniutkie, skórkowe 49- za jedyne 249 zł..... UUUUUUUUUUUUFFFFFFFFFFF mamy buty >>>>>>>>>>>>>

Awatar użytkownika
kasik77

Postprzez MiAsia » Śro Wrz 10, 2008 8:55 am

Witam, ta stronka to:

Awatar użytkownika
MiAsia

Miejscowość: Wrocław

Postprzez tirin__tirin » Czw Wrz 11, 2008 7:00 am

Mieliśmy już okazje być w sklepie NORD i rzeczywiście ceny butów są makabryczne. Te co najbardziej mi odpowiadały i wg mnie najbardziej by pasowały do mojej wizji mojego Pana Młodego niestety ale kosztowały grubo ponad 700 złotych, więc stanowczo za dużo.<br />Natomiast dzieki podanemu tutaj linkowi (ukłon w strone MiAsia) do ich strony okazje się w sklepie internetowym można kupić równie ładne juz za trochę ponad 200 złotych. Tak więc dziewczyny wielkie dzięki za wszeslki rady na pewno skorzystam. Aha i nawet Deichmanna tez odwiedzę.
tirin__tirin

Postprzez tirin__tirin » Wto Lis 10, 2009 10:59 am

Sallyan_86 - my w koncu kupilsmy buty w sklepie internetowym firmy Badura. Piekne brazowe buty slubne w rozmiarze 48 (maja tzw. kolekcje "duza stopa"). Pozctakowo udalo nam sie namierzyc te buty na Bielanach w Centrum A4 lecz w rozmiarze 47. Moj A. zmierzyl i stwierdzil, ze numer wikeszy bedzie idealny. Udalo mi sie je wyhaczyc na necie i kupilam. Szczerze polecam i cena rowniez nie bardzo odstraszajaca.
Oto te buty - nasze akurat w kolorze brazu.
Cos nie bardzo idzie mi zmaieszczenie tych butow, wiec jak cos wrzuce zdjecie pozniej.
tirin__tirin

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>