Kolor CZERWONY

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Postprzez bystra » Czw Wrz 04, 2008 12:00 pm

astrainca napisał(a):<P>
barbórka napisał(a):Ja do czerwonej kamizelki to nic nie mam. Ale czerwone buty to wydają mi się dziwne. Ale pewnie np moja sukienka dla wielu ludzi też będzie dziwna :D 
</P><P> </P><P>barborka, a jaka bedziesz miala sukni, bo nie kojarze a zaintrygowalas mnie :)</P><DIV></DIV>

ja obstawiam rożowa w centki koloru... hmmm... kto podpowie? :) Skoro taka niestandardowa ;) bo po tych "hiszpanskich" (krotko z przodu, dlugo z tylu i cycki na przedzie) to juz mnie chyba tylko centki zaskocza  :cool:  bez urazy barborka oczywiscie, tak sobie zartuje :)
bystra
kocham to forum? :)

Postprzez MiAsia » Czw Wrz 04, 2008 12:22 pm

No to czekamy na fotke!!!

Awatar użytkownika
MiAsia
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez barbórka » Czw Wrz 04, 2008 9:22 pm

Kurde bystra podsunęłaś mi pomysł z tymi centkami :D:D:D:D

narobiłam szumu a ja tak tylko ogólnie napisałam :) w sensie że chyba nie ma takiej sukienki, która by się wszystkim podobała więc moja pewnie też dla kogoś będzie brzydka :):):):)
A jeszcze nie wiem jaka będzie :) raczej jakaś prosta i skromna bo ja jestem mała i jak założę jakoś strojną to się w niej zgubię i będę wyglądała jak dziewczynka do komunii a nie panna młoda :D:D:D

A od wczoraj mam zaklepaną p. Motas :D:D:D
barbórka

Postprzez sylwia81 » Pią Maj 22, 2009 4:11 pm

odważny facet:)mój to konserwatysta, dla niego błękit to szczyt ekstrawagancji.A już czerwone buty....:)
sylwia81
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Leszno/Świdnica

Postprzez *Graffinia26* » Sob Maj 23, 2009 9:08 pm

Mój mężczyzna za żadne skarby nie wyszedłby ubrany w taki garnitur, nawet jeśli to tylko dodatki w kolorze czerwonym :)
~Barbórka~ Ja też jestem drobniuteńka i nie zamierzam mieć skromnej i prostej sukni! :) Ja bym się w takiej sukni źle czuła :( bo zupełnie nie oddaje mojego charakteru. My też możemy sobie pozwolić na wiele :) Poza tym mam 11 cm szpile i już nie będę taka mała :) Hehehehe :)

*Graffinia26*

Miejscowość: woj. dolnośląskie

Postprzez mia » Pon Cze 01, 2009 7:52 pm

witam,napisałam post i chyba...ok,nie będę wulgaryzować;)
chciałabym jeszcze raz poprosic o namiary na firmę,gdzie mój narzeczony mógłby przymierzyć a potem kupic:) czerowny garnitur.Ja będę miała(prawdopodobnie)hiszpańską suknię, w związku z tym pomyślelismy,że skoro On jest wysokim brunetem,to świetnie bedzie wyglądał w czerwonym garniturze... Pozdrawiam.
mia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Emilka88 » Pon Cze 01, 2009 9:49 pm

mia nie przesadzaj to ma być pan młody a nie torreador :) W życiu nie widziałam czerwonego garnituru w sprzedaży, takie rzeczy to chyba tylko w Erze:) ewentualnie na zamówienie. Moim zdaniem do hiszpańskiej sukni czarny garnitur i ew. dodatki czerwone, albo wbij go w czarny smoking i do tego czerwony pas:) Bo takie hiszpańskie ubranko to już  za bardzo etnicznie będzie - no chyba że macie jakieś inklinacje hiszpańskie to ok, ale moim zdaniem sam charakter sukni nie wystarczy. Ale to tylko moje zdanie ;)
Emilka88
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez mia » Nie Lip 19, 2009 10:27 am

Emilko,Twoja sugestia o torreadorze ogromnie mi się spodobała,strasznie się uśmiałam i kiedy w końcu znaleźliśmy piękny, czerwony garnitur firmy New Men,który mój ukochany zalożył na siebie,nie mogłam sie pozbyć sprzed oczu wizji torreadora i rozwścieczonego byka :D  :D
Nie ukrywam miało to wpływ na nasze zakupy :D
Pani w sklepie New Men, stanęła na wysokości zadania,pokazała nam czarny!!!garnitur, ale z bordowymi wstawkami i bordową kamizelką :D Mój narzeczony wygląda w nim świetnie i nie przypomina torreadora, tylko eleganckiego,sexownego przystojniaka!!!
mia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mia » Czw Paź 01, 2009 8:08 pm

Jestem ciekawa,czy podobała się Wam sukienka Czarnej Mamby..moja nie jest aż tak wyszukana:)ale..ale..mój narzeczony ma również czarny garnitur,ale z czerwonymi wstawkami,kupilismy w firmie New Men i uważamy,że jest cudny:)
Wiem,że niektórzy krytykują to jak wygladali...ale mnie się podobało..tak orginalnie..i naprawdę fajnie,myślę,że nie przesadzili!!!
mia
mia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>