prezent na wieczór panieński-help!!!

organizacja, przebieg, refleksje ...

prezent na wieczór panieński-help!!!

Postprzez jola82 » Nie Maj 25, 2008 1:29 pm

Witajcie!

Mam problem. Za dwa tygodnie mam wieczór panieński koleżanki ze studiów i zastanawiam sie ca jej kupic, żeby nie skończyło się banalnie na bieliźnie czy sex gadżetach...

Znalazłam zabawny i jednocześnie praktyczny prezent ale nie jestem pewna czy sie jej spodoba.

http://allegro.pl/item368519193_rozowy_zestaw_narzedzi_dla_zaradnej_kobiety_24.html

Co Wy na to?

Pomóżcie bo czas ucieka
jola82
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez apsik » Sob Maj 31, 2008 1:10 pm

powiem tak : wszytko zależy czy kolezanka ma poczucie humoru :) zestaw bardzo orginalny no i powiem szczerze ze czasem jakby nie patrzec musimy wziąść sprawy w swoje rece:) na facetów nie ma co liczyć
apsik
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez kathrina » Sob Maj 31, 2008 2:42 pm

Oryginalny prezent! :-)
kathrina
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez mikkim » Nie Cze 01, 2008 7:08 pm

ja też chcę taki!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie musi być różowy ;)

mikkim
kocham to forum? :)

Postprzez sowa » Pią Cze 13, 2008 1:36 pm

ja bym sie z tego bardziej ucieszyła niz z badziewnej bielizny z piórkami której i tak na siebie nie zaloze:) a tu sie przyda ... w negocjacjach małzenskich tez:)
Awatar użytkownika
sowa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: ZG

Postprzez barbórka » Wto Cze 17, 2008 9:37 am

Podoba mi się ten zestaw tylko pytanie czy on rzeczywiście jest porządnie wykonany. Czy jak się stuknie młotkiem 2 razy to czy się nie rozpadnie? Fajnie by było jakby mógł się przydać. Ma któraś z Was może coś takiego?

A jeśli chodzi o prezenty inne niż z sex shopu to mi się wydaje że biżuteria to jest dobry pomysł.
barbórka

Postprzez Moderator » Wto Lip 01, 2008 11:49 pm

Dziewczyny, tutaj mamy fajny temat na prezent, w dodatku dla tych spostrzegawczych...
http://www.przewodnikmp.pl/art/milosna_szarlotka/rozrywka/menu_rozrywka.php

pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Postprzez fiorka » Pon Mar 30, 2009 8:01 pm

Z takich mniej typowych prezentow na te okazje: zestaw jakis eleganckich soli do kapieli itp
Awatar użytkownika
fiorka
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Sob Kwi 11, 2009 3:37 am

Ja na przykład chciałabym dostać komplet bardzo ładnej seksownej bielizny ( nie tandetnej z piórkami, cekinami czy innymi duperelami ), w odcieniach ciemnej śliwki czy czerwieni. Mniam :) Albo właśnie jakąś ładną biżuterię, czy dobry kosmetyk.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez Nefretetete » Pon Cze 15, 2009 3:05 pm

Jak by kto chciał bielizne polecam kupic w outlecie w intimissimi, maja tam komplety sexy a jednoczesnie takie co mozna rzeczywiscie nosic, a nie tylko posmiac sie i rzucic w kąt. w zeszlym roku kupilam kolezance czerwony komplet koszulka + majteczki  śliczne w takie malutkie kropeczki i dalam za to.......12 zł :) ale to dlatego ze byla rozprzedarz. zreszta nie dlugo tez ma byc.
Koko.
Nefretetete
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Wrocław

Postprzez mikkim » Pon Cze 15, 2009 3:33 pm

dla kogoś z rozmiarem XS to można tam dużo rzeczy znaleźć..wraz ze wzrostem rozmiaru, wybór maleje..

mikkim

Postprzez Nefretetete » Nie Cze 21, 2009 1:45 pm

nie koniecznie, kupiłam rozmiar L. mysle, ze wszystko da rade kupic w wiekszych rozmiarach byle nie staniki, bo z mojego doswiadczenia w branzy bielizniarskiej musze przyznac, ze kobitki z wiekszym biustem nalezy odeslac do triumpha i innych np h&m. Intimissimi jest raczej dla tych mało biuściastych.
Koko.
Nefretetete
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Wrocław

Postprzez sweetdreams » Wto Lip 14, 2009 5:58 pm

jesli chodzi o prezenciki na wieczorek panieński, to fajnie czasami kupić coś własnie z tych banalnych sex- gadżetów:) fakt-wszystko zależy od charakteru, poczucia humoru i podejścia do sprawy przyszłej Panny Młodej,ale ja byłam na kilku panieńskich własnie z takimi banalnymi prezencikami i musze przyzbnać że było zabawnie, wesoło i z charakterkiem. Oczywiście w kwestii sexgadżetów też wszystko powinno być w granicach jakiegoś rozsądku,ale nie uważam, żeby ten jeden dzień w zyciu nie spędzić własnie w jakiś szlaono-zabawny sposób :)
Tyle ode mnie ;)Pozdrawiam
sweetdreams
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Istebna

Postprzez kokodzambo_1980 » Pon Lip 20, 2009 5:29 am

sądzę że pas do pończoch to kompromis miedzy sex gadzetami a sex bielizna :) ładny, firmowy pas, do tego 2 pary pończoch, ekstra! nie dość że praktyczne to w odpowiednim zestawie mega seksowne! Pozdrawiam!
kokodzambo_1980
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: DW

Postprzez BRIDE » Pon Lip 20, 2009 8:20 am

Aniołek z piekła rodem :) napisał(a):Ja na przykład chciałabym dostać komplet bardzo ładnej seksownej bielizny ( nie tandetnej z piórkami, cekinami czy innymi duperelami ), w odcieniach ciemnej śliwki czy czerwieni. Mniam :) Albo właśnie jakąś ładną biżuterię, czy dobry kosmetyk.

Prawda ! Ja dostałam taki komplet i byłam bardzo szczęśliwa ,oczywiście został przetestowany w noc poślubną .Do tego odpadł mi problem z bieganiem i szukaniem samej czegoś na tą noc  . Myślę że jak ktoś ma ograniczony budżet to można dogadać sie z koleżanką i kupić coś wspólnie i niech to będzie wartościowe ,kilka gadżetów to fajna sprawa , ale ja dostałam 4 pary samych kajdanek!!! Do tego nie które rzeczy są drogi i tandetne .
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez bunia » Śro Lip 22, 2009 9:40 pm

Mozna kupic pas do ponczoch i sexy ponczochy - nawet jesli na codzien nie nosze, to jakbym dostala, to bardzo bym sie ucieszyla, a sama jakos sobie chyba nie kupie...
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Maaag » Wto Sie 04, 2009 12:32 pm

A ja dostałam kilka naprawdę pięknych kompletów koszulek nocnych i bielizny, w tym także pas do pończoch. Samej pewnie szkoda byłoby mi kasy, a tak mam zapas na kilka lat:) Przebojem był jednak wielki wianek z kwiecia, w którym musiałam paradować cały wieczór.

Moja przyjaciółka dostała tort oczywiście własnoręcznie wypiekany przez przyjaciółki z którego wystawał męski organ, bodajże z biszkoptów i bitej śmietany. Wszystko się rozpłynęło, więc panna młoda musiała to szybko zjadać i zlizywać, co w sumie też było całkiem zabawne.

Ostatnio byłam na panieńskim koleżanki z pracy i tam był prezent zrzutkowy. Jak dziewczyny zaczęły wyjmować: tandetny zestaw króliczka playboya z jakiegoś stylonu i futra, który rękawiczki miał takie, jakby wycinały je przedszkolaki, do tego welon z różkami, kaczka z penisem i jakieś tego typu bzdury, to było średnio udane.

No i tradycyjnie te wałki i podwiązki niebieskie. Były i u mnie, i na kilku panieńskich, na których byłam.
Awatar użytkownika
Maaag
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław, Gliwice

Postprzez yolka18 » Wto Sie 04, 2009 11:09 pm

ja na swoim panienskim dostalam 2 komplety bielizny, napewno sie przyda na noc poslubna i nie tylko :) do tego 2 pary ponczoch, przynajmniej ich zakup na slub mam z glowy, uprzedzilam kolezanki ze podwiazke juz mam, dostalam tez zwykly walek na ktorym dziewczyny napisaly pare slow od siebie, rozowe "uszka" na ktorych bylo napisane "przyszla panna młoda", w tym paradowalam po miescie i jeszcze rozowa swieczke w ksztalcie wiadomo jakim ;)
yolka18
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Przemyśl/Wrocław

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>