Zdjęcia z przymiarek

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Postprzez eve » Sob Cze 13, 2009 5:15 pm

Abigail napisał(a):
eve napisał(a):
Bylam dzis na fryzurze slubnej (zdjecia w odpowiednim watku:) oraz na przymiarce sukni -   dziewczyny, mi sie podoba:))) a zwlaszcza dlatego, ze bez problemu zapielam sie w sukni!!! jak ja przymierzalam, gdy ja wybieralam, nie moglam sie dopiac - ale tak SPORO nie moglam, a teraz git!!! jestem przeszczesliwa! oczywiscie, chce jeszcze cos tam zrzucic, ale jestem juz spokojniejsza...:))) a makijaz jest wczorajszy (ogolnie to juz nie to samo, ale jeszcze nawet cos widac).
Oto fotki - co myslicie? - piszcze szczerze, bo ja nie jestem juz obiektywna i pewnie nie zauwaze niedociagniec...
image file name: 2k29f97f3ff8.jpg  image file name: 2k62b01655e9.jpg  image file name: 2k8d955d9525.jpg
image file name: 2k6314a926a1.jpg  image file name: 2kd24eb476d3.jpg
Welon bedzie dlugi, za tren, a na sali podepne. Pasuje?

Nie podobają mi się suknie z podpięciami, a tren to już w ogóle. Jak się w tym siedzi? Masz takie dziwne upięcie z tyłu na tym zdjęciu gdzie tren jest podpięty...
A poza tym czy suknia na pewno nie jest za ciasna? Trochę zbiera się z tyłu na plecach.

Hej Abigail - to juz rzecz gustu - znaczy tren, podpiecie itp. Po sukni, ktora wybralam, widac co lubie;) mi jak najbardziej odpowiada - zawsze marzylam o sukni z trenem i welonie z woalem:)) No i tak jak Franiula zauwazyla, suknia jest marszczona po skosie sprzodu, wiec podejrzewam, ze pani w ten sam sposob pst tyle podpiela tren. No i mysle, ze skoro jest tyle sukien z trenem, i PannyMlode daja rade w nich siedziec itp. to i ja dam!;)

Co do sukni, to faktycznie nieco zbiera sie z tylu - ja tego nie widzialam, zwlaszcza ze to moje plecy;) ale to byla pierwsza przymiarka, i jesli do drugiej - ostataniej - nic sie nie zmieni, znaczy nie schudne, to panie w salonie bez problemu troszeczke "popuszcza" i dopasuja suknie tak, by byla idealna - a duzo juz nie brakuje;)

Dzieki ze zauwazylas i zasygnalizowalas "zbieranie sie" sukni z tylu - ja z tej uciechy, ze sie w ogole dopielam, nie patrzylam czy cos sie tam sciaga.

Emilko - panie w salonie podpowiedzialy i pokazaly jak podpiac taki dlugi welon - poprostu skladasz go tak jakby na pol i podpinasz utworzona w ten sposob warstwe, do juz istniejacej, a robisz to za pomoca malej agraweczki.

Raz jeszcze dziewczyny, az jestem w szoku, ze mam taki odzew po tej przymiarce:) Nawet "zeszloroczna" Wikucha sie odezwala;) Pozdrowki:))

PS. zedytowalam post, bo wczesniej napisalam ze w ten sposob panie podpiely mi tren, achodzilo mi o welon.

Ostatnio edytowany przez eve, Nie Cze 14, 2009 8:32 am, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
eve
kocham to forum? :)

Miejscowość: wroclaw/londyn

Postprzez eve » Sob Cze 13, 2009 9:25 pm

Oki, to jeszcze sie osmiele na chwile wstawic fotke, jak kiedys przymierzalam suknie i sie nie dopinalam...
image file name: 2kf3cc535ea5.jpg
Awatar użytkownika
eve

Postprzez dosh » Sob Cze 13, 2009 10:12 pm

noooooo, to gratulacje eve! rzeczywiscie  roznica spora!!!!  
a z ciekawosci spytam - juz wtedy odwazylas sie ja zamowic pomimo tego iz byla za mala?  
teraz w zyciu bym nie powiedziala, ze kiedys mogla sie az tak nie dopinac!  jestem pod wrazeniem!
Ostatnio edytowany przez dosh Sob Cze 13, 2009 10:14 pm, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
dosh
prawie tu mieszkam:)

Postprzez groszki » Sob Cze 13, 2009 10:13 pm

eve jak długi bedzie Twoj welon? bedzie tylko dwuwarstowyw?
Awatar użytkownika
groszki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez bystra » Sob Cze 13, 2009 11:30 pm

eve szalenie podoba mi sie Twoja buzia! Moim zdaniem idealna fryzura i kolczyki, wygladasz przepieknie  :kiss_heart: tylko radze nie podbijac tak biustu(ostatnie zdjecie-zblizenie), zrobilam tak i potem jak sukienka troche opada ( a opada) to trzeba sie bardzo pilnowac zeby wdzieki nie wyskoczyly :) dosc krepujaca sprawa.<br /><br />dosh moim zdaniem masz sluszne spostrzezenia, suknia opina Ci biodra i uda i to widac. nie wierze, ze tylko ja to widze... dziewczyny piszcie prawde, bo potem panny mlode ogladaja swoje zdjecia slubne i im przykro, ze im nikt prawdy nie powiedzial!

primerosezaloz inny stanik, bo opada Ci biust/albo suknia splaszcza

dzuleczka cudowna sukienka, absolutnie moj typ, mialam podobna :)
bystra

Postprzez primerose » Nie Cze 14, 2009 1:40 am

bystra napisał(a):eve szalenie podoba mi sie Twoja buzia! Moim zdaniem idealna fryzura i kolczyki, wygladasz przepieknie  :kiss_heart: tylko radze nie podbijac tak biustu(ostatnie zdjecie-zblizenie), zrobilam tak i potem jak sukienka troche opada ( a opada) to trzeba sie bardzo pilnowac zeby wdzieki nie wyskoczyly :) dosc krepujaca sprawa.<br /><br />dosh moim zdaniem masz sluszne spostrzezenia, suknia opina Ci biodra i uda i to widac. nie wierze, ze tylko ja to widze... dziewczyny piszcie prawde, bo potem panny mlode ogladaja swoje zdjecia slubne i im przykro, ze im nikt prawdy nie powiedzial!<br /><br />primerosezaloz inny stanik, bo opada Ci biust/albo suknia splaszcza<br /><br /><br />dzuleczka cudowna sukienka, absolutnie moj typ, mialam podobna :)

hej to się nazywa kreatywna i szczera opinia:)
co do mojej sukienki to stanik bede miala inny,bo na tą przymiarkę zapomniałam wziąć ten właściwy,a poza tym linia dekoltu bedzie odrobine jeszcze zmieniona i cała sukienka bedzie zwężana(przynajmniej biodra).Jak poszłam na przymiakę tydzień po tej z której są zdjęcia to p.Małgosia już musiała ją zwężać,a jeszcze mam nadzieję conieco zrzucic:)Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie po ostatecznych poprawkach.

eve wyglądasz bajecznie i muszę Ci powiedzieć,że twoje zdjęcia zrobiły na mnie duże wrażenie i sama postanowiłam się teraz ostro wziąć za siebie,żeby prezentować się jak najlepiej w dniu ślubu:)
pozdrawiam
primerose
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław/Londyn

Postprzez primerose » Nie Cze 14, 2009 1:40 am

bystra napisał(a):eve szalenie podoba mi sie Twoja buzia! Moim zdaniem idealna fryzura i kolczyki, wygladasz przepieknie  :kiss_heart: tylko radze nie podbijac tak biustu(ostatnie zdjecie-zblizenie), zrobilam tak i potem jak sukienka troche opada ( a opada) to trzeba sie bardzo pilnowac zeby wdzieki nie wyskoczyly :) dosc krepujaca sprawa.<br /><br />dosh moim zdaniem masz sluszne spostrzezenia, suknia opina Ci biodra i uda i to widac. nie wierze, ze tylko ja to widze... dziewczyny piszcie prawde, bo potem panny mlode ogladaja swoje zdjecia slubne i im przykro, ze im nikt prawdy nie powiedzial!<br /><br />primerosezaloz inny stanik, bo opada Ci biust/albo suknia splaszcza<br /><br /><br />dzuleczka cudowna sukienka, absolutnie moj typ, mialam podobna :)

hej to się nazywa kreatywna i szczera opinia:)
co do mojej sukienki to stanik bede miala inny,bo na tą przymiarkę zapomniałam wziąć ten właściwy,a poza tym linia dekoltu bedzie odrobine jeszcze zmieniona i cała sukienka bedzie zwężana(przynajmniej biodra).Jak poszłam na przymiakę tydzień po tej z której są zdjęcia to p.Małgosia już musiała ją zwężać,a jeszcze mam nadzieję conieco zrzucic:)Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie po ostatecznych poprawkach.

eve wyglądasz bajecznie i muszę Ci powiedzieć,że twoje zdjęcia zrobiły na mnie duże wrażenie i sama postanowiłam się teraz ostro wziąć za siebie,żeby prezentować się jak najlepiej w dniu ślubu:)
pozdrawiam
primerose
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław/Londyn

Postprzez karolina1985 » Nie Cze 14, 2009 7:15 am

[quote="bystra"]b]dosh[/b] moim zdaniem masz sluszne spostrzezenia, suknia opina Ci biodra i uda i to widac. nie wierze, ze tylko ja to widze... dziewczyny piszcie prawde, bo potem panny mlode ogladaja swoje zdjecia slubne i im przykro, ze im nikt prawdy nie powiedzial!

Napisałam dokładnie jak uważam,nie widziałam opiętych ud...

eve na tym drugim zdjeciu widać jeszcze lepiej piekno tej sukni umarłam ! Boże jaki piekny jest ten tren!

Awatar użytkownika
karolina1985

Postprzez eve » Nie Cze 14, 2009 8:45 am

dosh - no ja tez bylam w szoku i chyba z dziesiec razy pytalam sie pan, czy to na pewno suknia w tym samym rozmiarze, hahah! A odpowiadajac na Twoje pytanie, to tak - zamowilam suknie juz wtedy, wiedzac ze sie nie dopinam...
Kika - zamowilam welon jednowarstwowy ale z woalem - nie wiem czy wowczas nazywa sie on dwuwarstwowy, ale chodzi mi o to, ze jak woal bedzie narzucony na twarz, to sam welon bedzie mial jedna warstwe - dluugi, ciagnacy sie, a podczas wesela, juz na sali, podepna mi go "na pol" tak jak opisywalam w poprzednim poscie w odpowiedzi do Emilki.
bystra - dzieki za komplimento:) no i za konstruktywna krytyke i  szczerosc; szczerze mi sie spodobal ten moj biust tak uniesiony, hihi, ale dobrze mowisz - raz, ze jak suknia sie bedzie nieco zsuwac, to bedzie niewygodny i nieestetyczny problem, a dwa - chyba jednak jest zbyt wyeksponowany jak na panne mlodo;)zwlaszcza do kosciola..
primerose - ciesze sie, ze moglam sie stac swego rodzaju inspiracja;) na pewno Ci sie uda, ale wedlug mnie tez pieknie wygladasz w swojej sukni. Jednak jak to my kobitki - zawsze probujemy cos w sobie poprawic, wiec doskonale Cie rozumiem:))
karolinko - nio, tren mnie tez zachwyca; faktycznie na tym zdjeciu z niedopieciem widac go lepiej;)
Awatar użytkownika
eve

Postprzez anx » Nie Cze 14, 2009 9:03 am

Wow, eve nieźle. Normalnie jestem pod wrażeniem :) Jak tyś to zrobiła?
Awatar użytkownika
anx

Postprzez nurse8 » Nie Cze 14, 2009 9:55 am

Eve gratuluje wyników! A mi sie bardzo podobasz w takiej fryzurce jak na tym ostatnim zdjeciu No ale tak pewnie chodzisz na co dzień, a na ślub wiadomo musi być inaczej.
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez dzuleczka » Nie Cze 14, 2009 1:15 pm

Eve - gratulacje!!!

dzuleczka

Miejscowość: Wrocław / Ateny

Postprzez mmagdallena » Nie Cze 14, 2009 5:48 pm

Eve, super, normalnie gratulacje!! :) Mi się strasznie podoba ten Twój welon, normalnie się w nim zakochałam, mam nadzieję, że Panie w moim salonie będą umiały coś takiego upiąć ;)
Awatar użytkownika
mmagdallena

Postprzez eve » Nie Cze 14, 2009 8:37 pm

Dzieki dziewczyny, jestescie kochane Ale trzymajcie kciuki, bo mam tylko niecale dwa miesiace, a przydaloby sie jeszcze troszke zrzucic...;)
Awatar użytkownika
eve

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Nie Cze 14, 2009 9:08 pm

Bystra nie wiem, czy widziałaś już wcześniej jakieś moje posty, ale dziewczyny tutaj wiedzą, że potrafię patrzeć krytycznym okiem. Szczerze piszę, co mi się nie podoba i co warto poprawić. Czasem, żeby nie wywoływać burzy ciągle krytykując wolę nic nie napisać niż chamsko słodzić tylko po to, żeby komuś było miło.
Ja uważam, że dosh świetnie wygląda w takiej opiętej kiecce i to jest moja bardzo szczera opinia. Jeżeli ona jednak uważa, że powinna schudnąć to ok, po prostu moje zdanie jest takie, że wszystko jest jak najbardziej ok.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez bystra » Pon Cze 15, 2009 2:52 pm

Aniołek z piekła rodem :) napisał(a):Bystra nie wiem, czy widziałaś już wcześniej jakieś moje posty, ale dziewczyny tutaj wiedzą, że potrafię patrzeć krytycznym okiem. Szczerze piszę, co mi się nie podoba i co warto poprawić. ...<br>

Hej aniołku, ja jak sie wyprowadzialam z forum, Ty zawitalas, tak juz jest ze musi byc jakas złosnica na etacie :) pewnie, ze nie to co ladne ale co sie komu podoba a ta uwaga o szczerosci byla raczej ogolnie, bo momentami tak sobie dziewczyny slodza, ze cale przedszkole, by sie porzygalo  :kwiatek:

A konstruktywna krytyka to rzecz bezcenna i abstahujac juz od dosh to sie dziwie, ze najblizsi czasem nie powiedza prawde tylko na forum trzeba przykre rzeczy powiedziec.
bystra

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Pon Cze 15, 2009 4:02 pm

E tam, do forumowej złośnicy to mi jeszcze daleko :):):) Jednak masz rację, ja też wolę żeby ktoś powiedział mi prawdę, choćby była niemiła, niż miałby mi słodzić na odczepnego...

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez dosh » Wto Cze 16, 2009 12:23 am

ja tez oczywiscie jestm za szczera opinia!   zreszta konstruktywna krytyka nie rowna sie przeciez zlosliwosci!
i choc bardzo milo mi dziewczynki, ze podoba sie wam nawet tak jak teraz bylo (dziekuje jeszcze raz), to i tak mam zdanie takie jak bystra - zbyt opiete biodra, o! :)  zreszta napisalam od razu, wiec zadne zaskoczenie. tym bardziej, ze tak to na bank nie zostanie :)   ostatnia przymiarke mam 4 dni przed slubem, to mam nadzieje wkleic jeszcze zdjecia ostateczne!  i oby mnie w koncu zadowolily!
Awatar użytkownika
dosh

Postprzez anetka_b » Śro Cze 17, 2009 12:08 pm

Przedostatnia przymiarka...jeszcze trzeba zebrać, poluźnić tu i tam...trzeba wszyć staniczek i może nie będzie tak źle...generalanie jestem już wykończona i wyczekuję końca :(
Ostatnio edytowany przez anetka_b, Wto Mar 02, 2010 7:45 pm, edytowano w sumie 1 raz
anetka_b

Postprzez barbórka » Śro Cze 17, 2009 12:17 pm

Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz :)
Nie wiem tylko czy to złudzenie czy co, ale czy materiał nad biustem (ta "fala") układa się z dwóch stron tak samo?
A suknia będzie jeszcze prasowana? czy to tak ma być?
barbórka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości