Makijaz i fryzjer w centrum - pomocy

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Makijaz i fryzjer w centrum - pomocy

Postprzez Taurine » Czw Lip 24, 2008 4:12 pm

Witam,

troche sie nam plany pozmienialy kto w ktorym mieszkaniu sie przygotowuje i szukam porzadnej makijazystki i fryzjera w centrum, bo nie ma sensu przez cale miasto jechac. Czy mozecie kogos polecic w rejonie Rynku / ul. Ruskiej?
Z gory pieknie dziekuje.
Taurine

Postprzez eve » Czw Lip 24, 2008 4:26 pm

Ja jak jestem w Polsce to chodze do "Saloniku dla pan i panow" ktory miesci sie na placu Kosciuszki, po drugiej stronie ulicy tam gdzie jest Empik. Salonik miescil sie jeszcze do niedawna w przejsciu obok przejscia Garncarskiego w Rynku, ale go przeniesli i teraz jest na Kosciuszki. Mam tam ulubiona fryzjerke pania Monike, ale mysle ze i inni fryzjerzy sa tam godni polecenia. Nie wiem jednak jak czesza do slubu, bo nie mialam okazji jeszcze sama, a ni nikogo nie widzialam, ale skoro pytalas o fryzjera w rynku i okolicach to polecam:)
Awatar użytkownika
eve
kocham to forum? :)

Miejscowość: wroclaw/londyn

Postprzez kipzgora » Pią Lip 25, 2008 8:44 am

Sama mieszkam (a raczej mieszkałam, gdy byłam jeszcze we Wrocławiu w centrum niedaleko rynku). Ja jestem zapisana do fryzjerki do której namiary mam od jagmad (patrz: fryzury i makijaże  próbne). Mam nadzieję,że będzie dobra (13stego lub 16stego idę na próbną). A makijazystka sama przyjeżdza do domu (p.Ania Bieszczad), tylko na próbna na Słowiańskiego trzeba się umówić. Nie widziałam jeszcze na żywo efektów ich pracy, ale z tego co widzę to są polecane przez dziewczyny z forum.
a>
Awatar użytkownika
kipzgora
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław/ Zielona Góra

Postprzez Taurine » Pią Lip 25, 2008 9:51 am

eve i kipzgora dzieki. Wlasnie umowilam sie na probny makijaz z p. Bieszczad. Jeszcze tylko fryzjer :)
Taurine

Postprzez Daag » Nie Lip 27, 2008 5:24 pm

Podepnę się pod pytanie- muszę znaleźć fryzjera na ślub dla mojej mamy, koniecznie w centrum.  Najlepiej w okolicach Oławska - Kuźnicza. Przychodzi mi do głowy Darius... Może jakieś inne sugestie. Ktoś może był w salonie kosmetycznym Soleil w Hotelu Qubus?
Awatar użytkownika
Daag
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

jenny-świdnicka

Postprzez reniii » Nie Lip 27, 2008 5:49 pm

Gorąco polecam Joannę Klapińską, salon fryzjerski Jenny. Byłam w sobotę i jestem bardzo zadowolona, zarówno z super upięcia (wytrwało do rana ;-) ...normalnie cud ), i cena bardzo korzystna...
Bardzo dobry fachowiec z Pani Joasi....
Awatar użytkownika
reniii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez behemot » Nie Lip 27, 2008 6:25 pm

renii mozna prosić na prive namiary na ten salon. Jaki był koszt upięcia? Masz może zdjęcia. Prosiłabym na prive.
behemot
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Taurine » Wto Lip 29, 2008 1:03 pm

udalo sie dograc probny makijaz i fryzure na jeden dzien, dam znac czy efekty zadowalajace :)
Taurine

Postprzez BRIDE » Wto Lip 29, 2008 1:58 pm

Daag napisał(a):Podepnę się pod pytanie- muszę znaleźć fryzjera na ślub dla mojej mamy, koniecznie w centrum.  Najlepiej w okolicach Oławska - Kuźnicza. Przychodzi mi do głowy Darius... Może jakieś inne sugestie. Ktoś może był w salonie kosmetycznym Soleil w Hotelu Qubus?
polecam Art Hotel albo DANIELA który strzyże w Payocie na Nożowniczej
Ostatnio edytowany przez BRIDE, Wto Lip 29, 2008 2:01 pm, edytowano w sumie 1 raz
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez BRIDE » Wto Lip 29, 2008 1:58 pm

Daag napisał(a):Podepnę się pod pytanie- muszę znaleźć fryzjera na ślub dla mojej mamy, koniecznie w centrum.  Najlepiej w okolicach Oławska - Kuźnicza. Przychodzi mi do głowy Darius... Może jakieś inne sugestie. Ktoś może był w salonie kosmetycznym Soleil w Hotelu Qubus?
polecam Art Hotel albo DANIELA który strzyże w Payocie na Nożowniczej
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez Taurine » Pon Sie 04, 2008 3:00 pm

jestem po probnym uczesaniu u p. Ady z salonu Nena na Kotlarskiej i makijazu u p. Ani Bieszczad. Udalo mi sie umowic jedno spotkanie po drugim, wiec na makijaz szlam juz we fryzurze. Jesli ktos lubi proste i jednoczesnie eleganckie upiecia, to p. Ada robi to znakomicie. p Ania trafnie dobrala makijaz do moich preferencji. Polecam obie i dziekuje za namiary na nie.
Taurine

Postprzez martos82 » Pon Sie 04, 2008 4:05 pm

Ja na fryzure ide wlasnie do polecanego wyzej Art Hotelu do salonu Gabriela na Kielbasniczej.
Kilka dziewczyn z forum bedzie sie tam czesalo, ja tam bylam tylko raz na scieciu, ale bylam bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
martos82
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez astrainca » Pon Sie 04, 2008 4:45 pm

A ja polecam salon La Grande na Wita Stwosza i pana Grzegorza!!! Naprawde pieknie czesze!!!  I do tego jest przemily!!! Na makijaz jednak nie dalabym sie skusic bez probnego....nie za bardzo mi sie podobal i dostalam po nim uczulenia .....no ale moze to tylko ja....
Awatar użytkownika
astrainca

Miejscowość: ---

Postprzez bambolinka » Śro Sie 06, 2008 2:30 pm

Taurine napisał(a):jestem po probnym uczesaniu u p. Ady z salonu Nena na Kotlarskiej i makijazu u p. Ani Bieszczad. Udalo mi sie umowic jedno spotkanie po drugim, wiec na makijaz szlam juz we fryzurze. Jesli ktos lubi proste i jednoczesnie eleganckie upiecia, to p. Ada robi to znakomicie. p Ania trafnie dobrala makijaz do moich preferencji. Polecam obie i dziekuje za namiary na nie.
Rozumiem, ze jestes zadowolona z fryzurki.... Jesli tak, to bardzo sie ciesze ze moglam pomoc .
Podeslesz mi zdjecie fryzurki na pw??? Pliiiiiis, jestem b. ciekawa
Awatar użytkownika
bambolinka
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez mMonia » Pią Sie 22, 2008 9:54 am

Taurine, jeśłi masz zdjęcia efektu końcowego, to bardzo, bardzo Cię proszę :prosze:
bardzo :) na priv.
mMonia
często tu wpadam
często tu wpadam

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>