Ostrzegam przed niejaką p. Agnieszką Dawidziak....

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Ostrzegam przed niejaką p. Agnieszką Dawidziak....

Postprzez kathrina » Czw Cze 26, 2008 3:27 pm

http://makijaz-wroclaw.blog.onet.pl/3,5,0,album.html to jest jej stronka...

Kobieta jest osobą niesłowną, odwołała makijaż próbny na 20min przed
godziną kiedy miała się u mnie pojawić- sposób- SMS- masakra, aż strach
pomyśleć, co by było gdyby tak postapiła w dniu ślubu...

Napewno jest niepoważna...Ostrzegam dziewczyny,lepiej tą panią sobie odpuście....
kathrina
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Agusiak » Śro Lip 09, 2008 9:23 am

Rózwnież się przyłączam do ostrzeżenia, chciała mnienaciągnąc na dodoatkowa kasę, makijaż nie był powalający tak jak ostatnio gdy korzystałam z jej usług, bukiet inny niż miał być , dla świadkowej to była totalna klapa, bukiety na stoły takie sobie. Generalnie nie polecam, chociaż wcześniej była innego zdania. Wszytsko tak na odwal się wg mnie było.
Awatar użytkownika
Agusiak
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez jagmad » Śro Lip 09, 2008 6:36 pm

Ja dodam tylko że bukiet ślubny nie był dokładnie taki jaki sobie zamówiłam, było za dużo zielonego a mniej kwiatów. Przystrojenie samochodu było takie że ktoś stwierdził że ukradliśmy sąsiadowi doniczki. A miały być całkiem inne piękne kwiaty a tu było widać ten plastik . Byłam tylko w miare zadowolona z bukietów dla rodziców.
Ceny u tej pani są zadowalające bo naprawde jest niedrogo ale ja jak bym miała się decydować to chyba wolałabym wydać troszecze więcej chociaż na bukiet. Ale jak dziewczyny macie podpisane umowy to spokojnie poprostu przypilnujcie tego na co się umawiałyście i życze powodzenia.

Awatar użytkownika
jagmad
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Postprzez patus » Śro Lip 09, 2008 7:08 pm

jagmad wlasnie sie zbieralam zeby napisac do ciebie w sprawie kwiatow....no i mnie wyprzedzilas...szczerze mowiac to po tych opisach troszke zaczynam sie martwic...tym bardziej ze my u nich zamowilismy pelna dekoracje a teraz boje sie tego ze nie podolaja z tym wszystkim...a poza tym to wiazanka ktora zamowilam jet trudna w wykonaniu gdyz bedzie to wachlarz...chyba musze sie z nia skontaktowac abym nie miala problemu w dzien slubu...:( jest mi troszke smutno bo wydawala sie bardzo konkretna i liczylam na to ze zrobi cala dekoracje ladnie....
Awatar użytkownika
patus
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wroclaw/edinburgh

Postprzez astrainca » Czw Lip 10, 2008 2:46 pm

I ja chcialam zrobic u niej dekoracje i bukiet......dzieki dziewuszki za ostrzezenie, poszukam kogos innego
Awatar użytkownika
astrainca

Miejscowość: ---

Postprzez Agusiak » Pią Lip 11, 2008 8:49 am

Dziewczyny ja też miałam u niej zamówioną pełna obsługę i jesetem zniesmaczona. Bukiet ślubny  był zupełnie inny niż miał być, zrobiła to czego nie chciałąm, mimo że pokazywałam jej na zdjęciach i które oan mi pokazała, a bukiet dla świadkowej... trudno to opisać. Miął być  miniaturą mojego , a dostałam zwyczajnie spięte kwiatki i kosztowało mnie to kupę kasy. Butonierki też takie sobie, na sesje zrobiłam mojemu męzowi dużó łądniejszą, a zdolniości florystycznych nie mam. Makijaż też taki sobie, mimo żadna z osób które ona malowała była niezadowolona. Bikiety dla rodziców, no cóż chyba chciała przyoszczędzić, bukiety na stołach to masakra zupełnie coiś innego niż miało być, a kościoł też niefajny. Ogólnie kolejny raz nie polecam. Bo włąśnie przez te rzeczy pozostał mi niesmak po ślubie.
Radzę Patus sprawdzaj  ją krok po kroku i nie daj się jej zwodzić.
Powodzenia!!!
Awatar użytkownika
Agusiak
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez bystra » Wto Lip 15, 2008 1:30 pm

wind 21 wklej inne swoje zdjecia ze slubu bo reklama zajezdża i to ostro.
bystra

Postprzez wind21 » Wto Lip 15, 2008 3:03 pm

bystra - mój ślub to moja prywatna sprawa i dosyć osobista i nie mam potrzeby zamieszczania zdjęć ze ślubu w internecie obcym osobom :)

Ja napisałam swoją opinię- pozytywną - ale widze,że lepiej przyjmowane są negatywne opinie.Ja przynajmniej potwierdzam swoje zadowolenie z usług tej Pani zdjęciami, a dziewczyny, które wypowiedziały się wyżej niczym nie popierają swoich opini :)
Witaj,
mamy na forum pewne zasady i zarówno takie posty pochwalne jak i krytyczne, napisane przez osobę, która nie udzielała się wcześniej na forum i nie chce się uwiarygodnić, są kasowane.
Twój ślub jest osobistą sprawą, naszą natomiast jest aby trzymac sie zasad forum.
Jeśli więc nie masz ochoty się bliżej przedstawić, masz prawo, ale my mamy prawo skasować Twoje posty.
Wyjątkowo piszę tutaj, bo ostatnio było kilka podobnych przypadków - proszę więc inne osoby również aby zanim wejdą w tego typu dysputy - przeczytały nasz regulamin.
Pozdrawiam
Moderka
wind21
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Obiektywny » Wto Lip 15, 2008 3:41 pm

O wy kobity, tylko plotkami żyjecie i krytykujecie inne osoby!  Trzeba swoje racje zawsze dowodami podpierać.
Przygladając się rozmowie mogę stwierdzić, że na razie jedna pani podtrzymała swoją tezę, przedstawiając dowody- zdjęcia. Sam pracuję w handlu i wiem, ze szczegóły transakcji trzeba dokładnie omawiać. A poza tym nic nie ma  za darmo, każda praca ma swoją wartość i to nie tylko finansową.  Co prawda  nie znam tej pani, która robi te kwiaty. Osobiście wiem, że kwiat to nie latarnia, nie stoi latami, żywotność ma krótką. A swoja drogą czy w waszej naturze nie ma czasem odrobiny zazdrości... Pozdrawiam Was.
Obiektywny
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez barbórka » Wto Lip 15, 2008 4:10 pm

Obiektywny - witamy na forum :)
Kiedy Twój ślub i jak przygotowania?

Napisz coś ciekawego bo jak nie zażyję dziennej porcji plotek to skonam!!!
barbórka

Postprzez jagmad » Wto Lip 15, 2008 7:00 pm

Moim zdaniem nie musze przedstawiać zdjęć ani dowodów (poza tym moje zdjęcia są tu na forum) ja wyraziłam swoją opinie o bukiecie i przystrojeniu auta. Tak jest na forum że wymieniamy się tu opiniami o różnych sprawach własnie dotyczących wesela i ślubu. I dzięki takim opiniom jak nasze - czyli nie do końca zdowolonych klientek może ktoś kto będzie korzystał z usług p. Agnieszki troszke bardziej przypilnuje tego na co się umawiał. Ja byłam w lekkim szoku jak zobaczyłam przystrojenie auta i gdyby nie mój mąż który to zbagatelizował to bym się chyba popłakała jak wujek się zapytał któremu sąsiadowi ukradliśmy doniczki z balkonu. Ja swoje sprawy handlowe z tą panią dokładine określiłam i to co chciałabym mieć. Niestety nie było tak.
A pan Obiektywny to chyba za często na nasze forum nie zagląda więc skąd ta wypowiedz?? I zainteresowanie??
Acha u mnie nie ma żadnej zazdrości, bo czym by miała być spowodowana. Ja płaciłam i mam prawo wymagać tego za co zapłaciłam naprawde nie małe pieniądze. I opinie też moge napisać!!!!!

Awatar użytkownika
jagmad

Postprzez jagmad » Wto Lip 15, 2008 7:08 pm

Pozwoliłam sobie zajżeć na stronke p. Agnieszki i znalazłam zdjęcie pani w bukietem. Taki zbieg okoliczności?? Wątpie :/  Trzeba swoją prace wykonywać ok wtedy i opinie będą ok :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jagmad

Postprzez mikkim » Wto Lip 15, 2008 7:18 pm

zdjęcie kościoła i auta też z tej galerii :)

mikkim

Postprzez kt » Śro Lip 16, 2008 12:32 pm

Ciekawe czy chociaż z jednego ślubu te zdjęcia czy tylko kolorystycznie dobrane.
Po interwencji z Waszej strony przychylam się, usuwam te zdjęcia i blokuję wątek...
Obiektywnemu dziekuję za rady i odsyłam do zasad panujacyh na forum.
Moderka
Awatar użytkownika
kt
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>