jak pozbyć się pasemek... ;D

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

jak pozbyć się pasemek... ;D

Postprzez kinkin » Wto Lip 01, 2008 2:33 pm

Hej
kurcze wczoraj chciałam cos zmienić i poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie pasemka...
no i nawet wczoraj mi sie podobało ale jednak dzis rano patrzac sie w lustro stwierdziłam ze jest strasznie zle i brzydko i sie czuje jak dziewczyna z dyskoteki heh no tak wyszło
chcę je zafarbować ale nie wiem czy dzis juz moge czy moze poczekac kilka dni az sie ten rozjaśniacz zmyje...
cieszę się ze 5 miesiecy przed ślubem eksperyment nie wyszedł bo jakby to tak było tydzien przed to bym sie pochlastała :-)
czy zwyłe farbowanie zakryje to dziwactwo na mojej głowie?
mam kolor włosów ciemny blond (niefarboeany z pasemkami blond!!!) wiec chyba jak zafarbuje farba ciemny blond te pasemka nie wyjdą mi rózowe???
help me!!!
kinkin
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: wroclaw

Postprzez mikkim » Wto Lip 01, 2008 3:33 pm

Nie ma opcji żeby rozjasniacz sie zmył. Jeżeli nie masz zniszczonych włosów to możesz sprobować dziś albo lepiej jutro z kolorem. Kiedyś znajoma tak zaszalala z rozjasniaczem-znaczy beznadziejna fryzjerka jej to zrobila, że miala plamy i wlosy w odcieniach pomarańczowego blondu-fuj. Poszła z miejsca do innych fryzjerek (moich) i ją tego samego dnia ratowały.. Włosy jakos to przeżyły.

mikkim
kocham to forum? :)

Postprzez Taurine » Wto Lip 01, 2008 3:39 pm

Mozna zneutralizowac rozjasniacz, zeby nastepna farba zlapala rowno na calosci. Im szybciej tym lepiej, chociaz wlosy troche ucierpia na kondycji.
Taurine

Postprzez kinkin » Wto Lip 01, 2008 9:20 pm

:) kupiłam farbe , zafarbuje jakos za kilka dni jak rozjaśniacz sie troche zneutralizuje (???) po myciach... prześwity mogą być ale zeby nie były wlasnie pomaranczowo-rózowe... wiec kilka dni pożyję z tymi pasemkami...co mnie wzieło to nie wiem, a narzeczony siedzi i sie smieje ;-)
są inne sposoby neutralizacji rozjaśniacza?
ja to zielona w fabbowaniu bo ostatni raz to farbowałam sie w liceum... wiec troche minęło
kinkin
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Taurine » Wto Lip 01, 2008 9:29 pm

przez neutralizacje rozjasniacza mialam na mysli uzycie przez fryzjerke specjalnego srodka, nie wiem jak sie to nazywa, moja fryzjerka kiedys to stosowala na klientce, ktora siedziala obok.
Taurine

Postprzez bystra » Wto Lip 01, 2008 9:44 pm

szkoda wlosow, lepiej pojsc do dobrego fryzjera, zdejmie ten kolor i da nowy.
bystra

Postprzez mikkim » Wto Lip 01, 2008 9:53 pm

qrde ale ja bym poszła do fryzjerki złożyc reklamacje.. przeciez nie o efekt pomarańczy ci napewno chodziło..
Kiedyś z fryzjerkami walnełyśmy mi bardzo ciemny czekoladowy brąz na łeb, po pół roku stwierdziłam że chciałabym mieć biało czarne włosy.. dopiero po 2 rozjaśnianiu zaczeło to przypominać blond hihi po 2 miesiącach białość mi się znudziła i walnełysmy sliwkę.. Włosy dadza rade..

mikkim

Postprzez mikkim » Wto Lip 01, 2008 9:54 pm

bystra napisał(a):szkoda wlosow, lepiej pojsc do dobrego fryzjera, zdejmie ten kolor i da nowy.

rozjaśniacza nie da sie zdjąć.. to nie farba.

mikkim

Postprzez bystra » Wto Lip 01, 2008 11:19 pm

mikkim napisał(a):
bystra napisał(a):szkoda wlosow, lepiej pojsc do dobrego fryzjera, zdejmie ten kolor i da nowy.
<br>rozjaśniacza nie da sie zdjąć.. to nie farba.<br>

faktycznie, ale moze fryzjer jakos zabezpieczy te pasma albo cos, zeby kolor ktory sobie teraz zrobi nie byl pasemkami(bo przeciez te jasne wyjda spad ciemnego). Tak tylko teoretyzuje bo kompletnie sie nie znam, mam swoj balayage i nie narzekam
bystra

Postprzez mikkim » Śro Lip 02, 2008 7:32 am

ja mysle że będzie wtedy efekt jakby słońce lekko rozjaśniło niektóre pasma. Na bank po 1 farbowaniu nie zakryje  pasemek. Chyba że są "zrudziałe rozjaśnione" to powinno chwycić. Ale pewnie z czasem sie zmyje. Fryzjerzy maja swoje juz na to sposoby :) KINKIN!! NA FRYZJERZE NIE OSZCZęDZAJ! (to jak z dentystą) idź do porządnego! ja z tego powodu jeżdze do fryzjera 60 km.. innemu sie nie oddam :)

mikkim

Postprzez kinkin » Śro Lip 02, 2008 11:12 am

dzieki Dziewczyny za opinie... no to faktycznie lepiej isc do fryzjera a nie kombinować ;)
kinkin
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>