Gdzie wesele (okolice Wałbrzycha)

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Gdzie wesele (okolice Wałbrzycha)

Postprzez Kasia i Tomek » Pon Maj 07, 2007 1:34 pm

Poszukujemy lokalu na przyjęcie weselne w okolicach W-cha. Interesują nas także inne info związane z organizacją wesela. O kontakt prosimy na gg: 4953614, bądź pod e-mailem kasia_i_tomek@interia.eu
dziekujemy
Kasia i Tomek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez azorek22 » Sob Maj 12, 2007 6:29 pm

Wiem, ze bardzo popularny jest pensjonat Maria (albo Maria Magdalena - jakos tak, bo nie pamietam) przy wjezdzie do Walbrzycha od strony Wroclawia/ Swiebodzic.
Ja kiedys bylam na weselu w Swiebodzicach w Galerach, przyjemne miejsce, ale tylko na kameralne wesela - ok 50 osob.
azorek22
pierwsze kroki
pierwsze kroki

wesele

Postprzez Kasia i Tomek » Nie Maj 13, 2007 2:20 pm

ok dziekujemy ale slyszelismy wiele..........raczej malo dobrego na temat tego lokalu
MY już chyba wybralismy co sądzicie odnośnie Leśnego Źródła w Sokołowsku menu+poprawiny+nocleg=150zł/os. oczywiscie młodzi gratis
Klimat rodzinnej atmosfery ponoć wliczony w cene imprezy

Kasia i Tomek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kasia i Tomek » Pią Maj 18, 2007 11:51 am

LUDZIE CO JEST CZEMU NIE CHCECIE NAM POMOC NAPRAWDĘ JEST TO DLA NAS WAŻNE JAK ZNACIE FAJNE LOKALE PROSIMY O POMOC A JAKIE MENU PROPONUJECIE SWOIM GOŚCIOM
:wykrzyknik:
Kasia i Tomek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

A ja polecam Jedlinę

Postprzez Wiolaluna » Nie Mar 01, 2009 6:44 pm

Ja własnie wpłaciłam zaliczkę na weselę w "zaciszu trzech Gór" w Jedlinie-Zdroju. Wydaje mie sie, ze to strzal w dziiesiatke. z reszta koleznka robiłam tam wesele córki i bardzo wychwaliła. Pojedxcie a sami sie przekonacie. piękna sala, olbrzymi dom w wiejskim, klimatycznym stylu, piekne okolice i widoki, mili gospodarze i cena też przystepna jak na tak bogate menu -120 zł od os. Pokoje półdarmo dla gości weselnych a dla młodych apartament gratis. na razie same plusy
Wiolaluna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Gdzie wesele (okolice Wałbrzycha)

Postprzez miki789 » Pon Lut 01, 2021 12:28 pm

Przyorganizacji wesela warto mieć kogoś kto będzie w stanie dobrze doorganizacji podejść. Hotel. W którym to będzie miało miejscemusi być faktycznie na dobrym poziomie. U mnie organizacja w hoteluMaria Antonina (
http://hotelmariaantonina.pl/
) udała się super, ale to też zasługa PaniDoroty – właścicielki hotelu, która dba o to, by każdy klientotrzymał wszystko co najlepsze.
miki789
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>