gładkie, mocne i proste włosy

ceremonia, przysięga, formalności, organizacja

gładkie, mocne i proste włosy

Postprzez misi3k » Pią Sty 10, 2020 12:29 pm

Witam,
wybrałem się niedawno na zabieg keratynowy Amazon Keratin nie wierzyłam, że aż takie efekty da! moje włosy po nim stały się nie tylko proste, ale i grube i lśniące. Wyglądam świetnie nawet zaraz po przebudzeniu - polecam również kosmetyki przed i po zabiegu wydłużają efekt zbiegu
misi3k
często tu wpadam
często tu wpadam

Re: gładkie, mocne i proste włosy

Postprzez kfiatencja » Czw Sty 16, 2020 1:10 pm

To super! Może sama też spróbuję tego zabiegu bo niestety moje włosy są w opłakanym stanie. Chcę sobie na pewno zamówić maski do włosów na Ceneo.pl żeby jakoś je wzmocnić i poczekam jakie będą efekty. Potem najwyżej spróbuję tego zabiegu co wspomniałaś albo czegoś innego, grunt by zadziałało
kfiatencja
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Re: gładkie, mocne i proste włosy

Postprzez lusterka » Wto Maj 19, 2020 11:54 pm

U mnie takie gładkie i proste, gęste włosy to tylko z pomocą peruki, najlepiej tej https://perukikrakow.pl/medyczne-peruki/ . Swoje włosy mam od zawsze rzadkie, cienkie, wypadające. Naprawdę nie ma z czym poszaleć żeby zrobić sensowną fryzurę. Ale na szczęście są te peruki właśnie. I szczerze polecam korzystać. zupełnie można się w kilka chwil odmienić.
lusterka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Wróć do Ślub

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>