sandałki na wesele

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

sandałki na wesele

Postprzez zakręconaOla » Nie Kwi 10, 2016 10:07 pm

W czerwcu idę na wesele, mam czadową kieckę i wizję  na sandałki na koturnie do niej, aleee.... No właśnie. Mam straszne pięty, szorstkie, brzydkie i chciałabym coś z nimi zrobić, ale sama nie bardzo wiem co.
zakręconaOla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: sandałki na wesele

Postprzez Wilku » Czw Kwi 14, 2016 9:55 pm

A próbowałaś po mocnym, dobrym peelingu pięt, nakładać na stopy skarpetki nawilżające, kupne, albo robione samodzielnie?
Awatar użytkownika
Wilku
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez patrycja11 » Wto Kwi 19, 2016 1:47 pm

Fajny jest z mariona zabieg złuszczający do stóp :)
lashandbrowacademy.pl
patrycja11
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Kraków

Postprzez Mish » Sob Kwi 30, 2016 5:04 pm

Nie wiem jak bardzo masz zniszczone te pięty, ale obawiam się, że taka zwykła maska pilingująca może nie dać rady stwardniałemu naskórkowi. Może pomyśl o czymś takim jak elektryczny pilnik z Scholla, taki jak reklamują ostatnio. Nazywa się Wet&Dry i można go używać na sucho albo na mokro. Mam taki i rozwiązał mi wszystkie problemy z piętami, więc polecam.
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez zakręconaOla » Sob Kwi 30, 2016 8:15 pm

No właśnie tak się nad nim mocno zastanawiam, oglądałam filmik na YT i robi wrażenie. Wygląda na to, że efekt też by zrobił wrażenie. Moim marzeniem jest satynowa pościel a do tego też trzeba mieć super stopy bo inaczej haczy, a jakbym na bieżąco załatwiała sprawę to na wesele nie miałabym problemu przygotować stóp.
zakręconaOla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Penelopka » Wto Lip 17, 2018 10:03 am

Dokładnie o tym samym ostatnio pomyślałam – marzy mi się pójść w takich jednych pięknych sandałkach na wesele kumpeli : ). No problem jedynie w tym, że, no właśnie, moje pięty nie wyglądają najlepiej… Co ja zresztą będę oszukiwać, nie tylko pięty. Dużo czytałam o tym jak dbać o stopy na stronie mojego podologa (u którego dawno nie byłam… z własnego zaniedbania), bo jest tam masa materiałów - polecam swoją drogą, jeżeli którąś to zainteresuje, http://satin.pl/ - i chyba czas znowu go odwiedzić. Pewnie mi doradzą tam co i jak, ale chciałam się od Was dowiedzieć, czy coś polecacie w sposób szczególny na taką okazję. Nie wiem, skupić się na czymś konkretnie? W sandałkach to wiadomo, że będą przede wszystkim pięty widoczne,ale może też rekonstrukcję paznokcia sobie zafundować (w miarę zadbane są, no ale wiadomo, że mogłoby być lepiej…), bo chyba one będą na głównym froncie. Może któraś z Was ma już jakieś doświadczenia, jest „zahartowana” w takiej sytuacji i patrząc wstecz może doradzić coś szczególnie istotnego?
Penelopka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez p0la » Śro Lip 17, 2019 8:31 am

Mnie uczono, że nie wypada pokazywać na oficjalnych wydarzeniach paluszków. Tego się trzymam.
p0la
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez asia548 » Czw Paź 31, 2019 9:08 am

Ale chyba teraz się odchodzi od takich sztywnych zasad. Już bez przesady...
asia548
super gaduła
super gaduła

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>