Włosy

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

Re: Włosy

Postprzez p0la » Pon Sie 28, 2017 7:00 pm

Może nie bardzo dużo, ale trzeba pić regularnie. No a z tym u wielu osób może być problem.
p0la
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez misi3k » Wto Lis 21, 2017 12:56 pm

Cześć,
ja polecam przedłużanie włosów - wykonuje je od kilku lat, wyglądam dzięki niemu ładne i zadbanie, moje włosy mają zazwyczaj długość do połowy pleców, przedłużenie wykonuje w salonie Headstyler - wybieram słowiańskie włosy dziewicze - są naturalne i zdrowo wyglądają. Tutaj je znajdziecie
Headstyler  Włosy można zakupić i przedłużyć w salonie Headstyler. Włosy słowiańskie bardzo dobrze się zlewają z własnymi włosami, nikt nie pozna, że masz doczepione włosy :)
misi3k
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez elabarbara » Śro Gru 06, 2017 1:24 pm

A wiecie na czym polega olejowanie włosów i jakie efekty można się spodziewać ? Jeśli nie to warto zerknąć na poradnik- http://bialamagia.pl/na-czym-polega-olejowanie-wlosow/ myślę że warto spróbować. Jestem ciekawa efektów.
elabarbara
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez natalinda » Czw Mar 01, 2018 8:35 am

Polecam zwracać uwagę na skład kosmetyków jakie kupujecie do włosów. Niestety ale wiele z nich ma bardzo kiepski skład. Zawieraja ostre detergenty, takie jak sls, które potrafią niszczyć włosy....

Marki jakie moge polecić to na pewno:
Alva
Babuszka Agafia
Cosnature
Dr Konopka

Aktualnie wiele promocji na takie naturalne kosmetyki do włosów ma ta apteka: https://www.aptekaotc.pl/wlosy-b.html
Awatar użytkownika
natalinda
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez p0la » Pon Cze 10, 2019 1:41 pm

Nie znam większości tych marek. Będę musiała zobaczyć, co proponują.
p0la
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kfiatencja » Nie Sie 25, 2019 11:07 pm

Do przedłużania włosów podchodzę sceptycznie, niestety często jest to widoczne i niezbyt fajnie wygląda. Jeśli pragniecie mieć długie włosy to chyba lepiej zdecydować sie na perukę np. od https://perukisklep.pl/ , tym bardziej że można ją nosić kiedy tylko się chce, to nie jest nic trwałego jak doczepiane włosy
kfiatencja
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez misi3k » Pon Wrz 09, 2019 12:39 pm

wiele osób poleca zabiegi pielęgnacyjne pryz użyciu keratyny np.  Amazon Keratin zabieg keratynowy pozwala osiągnąć efekt prostych i idealnie gładkich włosów ! Sprawia, że włosy stają się grubsze i mocniejsze, dzięki temu nie wypadają i lepiej się rozczesują :) Wybrać można keratynę jabłkową, czekoladową i winogronową - Pozdrawiam :)
misi3k
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Poprzednia

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>