Wczasy z dziećmi za granicą

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Wczasy z dziećmi za granicą

Postprzez elabarbara » Sob Paź 13, 2018 6:33 pm

Gdzie polecacie pojechać na wakacje w przyszłym roku za granicę ? Dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci 6 i 8 lat. Interesuje mnie to, żeby zakwaterowanie było w hotelu. (najlepiej z pełnym wyżywieniem).  Bo szukając już ofert trafiłam na wakacje sniadanie i obiadokolacja . Może macie jakieś doświadczenia z przeszłości, którymi chcielibyście się podzielić? Które biura podróży polecacie a które nie? Podróż miałaby być samolotem.

elabarbara
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: Wczasy z dziećmi za granicą

Postprzez misi3k » Pią Lis 09, 2018 9:37 pm

Jak masz dzieciaki w tym wieku to najlepiej przez biuro podróży, wtedy załatwią Ci dobrą opiekę nad nimi (zabawy zorganizowane, gry planszowe, zabawy edukacyjne) i faktycznie będziesz mogła wypocząć. Może być Chorwcja? Bułgaria? Tam jest niedrogo!
misi3k
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez misi3k » Wto Lis 13, 2018 9:39 pm

Na pewno każdy czasem chce aby na wyjeździe wydać jak najmniej. W takich chwilach warto sięgnąć do sprawdzonego poradnika dzięki któremu zaoszczędzicie trochę grosza: http://kontomiar.pl/jak-oszczedzic-na-wyjezdzie/
misi3k
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez tosiakowa » Wto Maj 14, 2019 1:40 pm

Też na wakacje jeździmy za granicę. mamy swoje upatrzone miejsce nad Adriatykiem, gdzie praktycznie nie ma Polaków. Do tego już dziś morze ma tam 19 stopni, czyli tyle co w sierpniu Bałtyk jak jest ładna pogoda. Wyjeżdżamy za dwa tygodnie. Właśnie jestem na etapie przeglądania apteczki wakacyjnej.  Zawsze coś jest do uzupełnienia czy podmienienia. Nasza apteczka to nie jest zwykła apteczka samochodowa. Mąż łyka sporo leków na ciśnienie, cukrzyce i na serce. W zeszłym roku nawet lekarz nie pozwolił mu jechać zanim koronarografia nie wykluczyła poważniejszych zmian miażdżycowych. W poradniku Zachowajmy Zdrowie są informację o tym jak kompletować apteczkę pierwszej pomocy http://www.zachowajmyzdrowie.pl/bezpiec ... mochodowa/ . Może komuś się przyda ten link.
tosiakowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gekonka » Wto Cze 25, 2019 7:59 am

Chciałam si ę wybrać z rodziną na Dżerbę. W takie upały hotelik na wyspie powinien spełniać nasze oczekiwania. Co sądzicie o tym kierunku. Czy w Tunezji jest teraz bezpiecznie? Po lekturze artykułu na blugu Inside Your Life trochę przerażają mnie napiwki w Tunezji http://www.insideyourlife.pl/2018/07/tanie-wakacje-tunezja.html .  Zdaję sobie sprawę, że to są przyzwyczajenia tamtejszej ludności i że napiwki są elementem ich pensji, ale wybierając all all exclusive liczyłaby na to że nie muszę wydawać pieniędzy na miejscu.
gekonka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>