Dieta i zdrowy tryb życia przed ślubem

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Dieta i zdrowy tryb życia przed ślubem

Postprzez kobieta0592 » Czw Mar 30, 2017 6:14 pm

Hej :) jestem ciekawa ile z Was postanowiło stosować dietę i ćwiczyć przed swoim ślubem by biała sukienka leżała na nas idealnie?:D Ja mam taki zamiar więc już dziś ćwiczę dużo i zdrowo się odżywiam, pomagając sobie oczywiście suplementami diety, kupuję się przeważnie tutaj https://twojeodzywki.pl/zdrowa-zywnosc/zywnosc-funkcjonalna/przekaski.html od czasu do czasu chodzę na basen, saunę i jakiś zabieg kosmetyczny, który poprawia wygląd mojej cery :) a Wy? Jak o siebie dbacie przed tak wielkim dniem? :))
kobieta0592
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Dieta i zdrowy tryb życia przed ślubem

Postprzez bogusia28 » Wto Kwi 04, 2017 11:21 am

Ja też uczęszczam na siłownię, czasem fitness. Kosmetyczkę też mam zamiar odwiedzić ;) Ale nic szczególnego poza tym. Troszkę może bardziej zwracam uwagę na to, co jem :)
bogusia28
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosiak12 » Wto Kwi 04, 2017 1:47 pm

Dieta nie ma sensu, jeśli chcesz stosować ją tylko do ślubu. :)
gosiak12
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez manila » Czw Kwi 20, 2017 5:40 pm

Na szczęście zdrowy tryb życia wcale nie wymaga wielu wyrzeczeń. Wystarczy wyeliminować niezdrowe produkty, cukier i fast foody a zacząć jeść zdrowe warzywa, owoce, ser koryciński itp. i chociaż odrobinę się ruszać a sylwetka i samopoczucie szybko się poprawi :)
manila
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asia_450 » Wto Maj 23, 2017 9:31 am

Ważne, aby zdrowy tryb życia prowadzić nie tylko przed ślubem ale i po ślubie.
Asia_450
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez misi3k » Śro Sty 24, 2018 11:47 am

Hej!
proponuje tabletki na odchudzanie, dla mnie pomogły ale wcześniej przeczytałem ten artykuł  http://aptekanowa.pl/dieta/rodzaje-tabl ... chudzanie/ dzięki niemu właściwie wybrałem odpowiednie tabletki do swojego organizmu. Polecam i dla was :D oczywiście życzę sukcesu!!
misi3k
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez olindaa87 » Sob Sty 27, 2018 2:11 pm

Ja nie brałabym się za kupowanie tabletek na odchudzanie z dwóch powodów:
- nie wiadomo co to jest...
- rzadko odpowiada to naszym potrzebom.

W jaki sposób ma być dopasowane jak nikt nie robi żadne wywiadu. Jeśli chcesz skorzystać z suplementów diety to lepiej poszukaj sobie w okolicy punktu dietetycznego i zgłoś się, by dobrać odpowiednią strategie. Sprawdź czy w twojej okolicy jest jakiś punkt Naturhouse -> https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/ . Ja totalnie odradzam działanie na własną rękę
olindaa87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez majaturchan » Pon Maj 21, 2018 8:28 am

Ja przed ślubem biegałam, jadłam może troszkę mniej, ale ze słodyczy czy fast foodów w pełni nie zrezygnowałam. Zeszczuplałam potem, na ślubie wyglądałam bardzo dobrze, dalej kontynuowałam bieganie, jednak jadłam więcej, kiedy ten stres ze mnie zszedł. I przytyłam mimo wszystko. Poszłam do dietetyka i teraz uważam, że przed ślubem warto do niego się udać. Ale nie na miesiąc przed, tylko minimum pół roku, aby na spokojnie zrzucić zbędne kilogramy i nauczyć się jeść zdrowo, aby efekt jojo nie dopadł nas po ślubie. To wydaje mi się znacznie skuteczniejsze niż samodzielne próby zrzucenia wagi i przede wszystkim bardziej trwałe. Dieta to nie chwilowa zmiana nawyków żywieniowych, ale zmiana na zawsze, dzięki której można cieszyć się fajną sylwetką, zdrowiem, lepszą kondycją. Zrzuciłam już kilka kg, ale działam dalej i czuję się świetnie. Wybrałam Projekt Zdrowie. Są w wielu miastach, można sobie to sprawdzić na https://projektzdrowie.info/. Ja mam bardzo miłą, otwartą i doświadczoną Panią Dietetyk, która mnie mocno wspiera w dążeniu do celu. Jeśli któraś z Was szuka dobrego dietetyka, to szczerze polecam. Przy konsekwentnym działaniu efekty można zobaczyć naprawdę szybko. Pozdrawiam!
majaturchan
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez elabarbara » Wto Maj 29, 2018 8:26 am

Ja do ślubu jeszcze mam trochę czasu więc na spokojnie powinnam zdążyć schudnąć. Niby nie dużo ale jednak. Tylko nie mam zamiaru się katować drastycznymi dietami, dlatego zaczęłam wcześniej by na spokojnie, bez pośpiechu gubić zbędne kilogramy. Wiem od koleżanki że dieta owocowo-warzywna dr. Dąbrowskiej ma super efekty. Dlatego najpierw poczytałam o zasadach, etapach na stronie żyj zdrowiej i znalazłam też tam przepisy więc już m łatwiej bo wiem co przyrządzać.
elabarbara
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>