Mocny makijaż ślubny - czy wypada?

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Re: Mocny makijaż ślubny - czy wypada?

Postprzez Paula1408 » Śro Sie 03, 2011 10:56 pm

Mnie się bardzo ten makijaż podoba, aczkolwiek wolałabym coś z brązem. Na co dzień maluję się dość wyraziście i wolę na ślubie czuć się sobą (czyt. komfortowo). Uważam, że makijaż jest kwestią indywidualną, ale wiadomo, że jest tendencja do tego iż makijaże ślubne są stonowane i pastelowe. Ja w takim beżowo-nude makijażu czułabym się naga :P I koniecznie będę miała doklejone kępki rzęs;) :P Są gusta i guściki- dla kogoś może się wydać to niesmaczne;)
Awatar użytkownika
Paula1408
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: :)

Postprzez Mloda25 » Pon Lis 14, 2011 3:09 pm

Mocny makijaż, jak wygląda to można zobaczyć po pewnej pani socjolog sympatyzującej z PiS.
Usta wymalowane na czerwono, puder na policzkach. Wygląda już nie powiem jak.
W każdym razie tak makijażu nie powinno się robić.

Co do ślubu? Panna młoda powinna być na 1 miejscu, a jak ktoś się za mocno podrasuje, to
raczej będzie na językach.
Mloda25
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez StasiaK » Wto Paź 17, 2017 11:28 am

Uważam że nie. Makijaż ślubny ma być widoczny na zdjęciach, ale bez przesady. Chociaż co byśmy nie wybrały, i tak będziemy wyglądać
Awatar użytkownika
StasiaK
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez elabarbara » Pią Paź 27, 2017 7:34 am

To zależy , Ja mam zamiar mieć makijaż wyrazisty ale nie za mocny. Akurat moja siostra będzie mi robiła makijaż więc mam o tyle dobrze że nie musze szukać kosmetyczki, no ale.... wiąże się z tym że musze kupić dobre kosmetyki i akcesoria do makijażu. I dziewczyny mam do was pytanie. Czy do nakładania podkładu lepsza jest gąbka do makijażu czy pędzelek ? Bo upatrzyłam sobie gąbkę Beauty Blender- https://puderek.com.pl/ w tym sklepie. Co myślicie ?
elabarbara
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez kfiatencja » Śro Lis 22, 2017 10:11 pm

Wyrazisty tak, ale nie mocny. Jeśli na przykład skupisz się na makijażu oczu, wówczas na usta najlepiej będzie pasować matowa pomadka do ust Color Riche Matte https://tagomago.pl/products/l-oreal-pa ... -chic-3-6g . Chodzi o to, by zachować balans i nie robić z twarzy tapety.
kfiatencja
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez tomaszcomasz » Pon Gru 18, 2017 7:01 pm

Zadna kobieta nie powinna nawet myśleć o tym czy coś wypada czy nie! To jej życie! Np mojej małżonce odradzano sztuczne rzęsy. A ona weszła sobie na http://www.amazinglashes.pl/sztuczne-rzesy i kupiła ich tyle że przyszły w wielkim pudle! No i nie sposób nie powiedzieć że nie wygląda w nich bardzo atrakcyjnie :))
tomaszcomasz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Penelopka » Pią Lut 09, 2018 12:18 pm

Ja uważam, że makijaż jest dobierany do danej osoby i jej urody. Wiadomo, ze jak ktoś na co dzień nosi bardzo mocny makijaż to i taki będzie miała na ślubie. W lekkim makijażu pewnie nie wyglądałaby jak ona i tyle. Tak samo jest z osobami, które na co dzień albo się nie malują, albo ich makijaż jest bardzo delikatny. Raczej w mocnym makijażu wyglądałyby i czuły się nie na miejscu. Kolor cieni dobiera się nie tylko do koloru przewodniego wesela, ale przede wszystkim do urody i koloru oczu panny młodej. Nahttp://www.ezebra.pl/Makijaz-oczu-niebieskich-jaki-kolor-cieni-wybrac-blog-pol-1502361787.html jest podany przykład cieni dla osób o niebieskich oczach.
Penelopka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>