Foto Budka na weselu

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: Foto Budka na weselu

Postprzez Samantiii » Śro Paź 07, 2015 5:03 pm

U nas nie było fotobudki ale właśnie fotograf miał taką godzinkę dla gości - można było sobie przyjść i zrobić zdjęcie - bardzo fajnie to wyszło, dużo  osób skorzystało i były zadowolone. Mieliśmy fotografa z http://mataristudio.pl/ i bardzo dobrze się spisał. :)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kasiunia123 » Wto Paź 20, 2015 10:01 am

Opcja fotografa bardziej przypada mi do gustu niż sama fotobudka. Można w ten sposób zrobić więcej zdjęć i cały czas ma się kontakt z gośćmi. Jakoś zamykanie się w małej budce w celu zrobienia sobie kilku zdjęć do mnie nie przemawia
kasiunia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marciarena » Śro Paź 21, 2015 6:18 am

Mi pomysł z budką się nawet podoba, każdy może zrobić sobie niezapomniane zdjęcie z wesela i zabrać je od razu ze sobą. Można też zrobić sobie szybką sesję z parą młodą.
marciarena
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez anisiek » Pią Lis 13, 2015 4:36 pm

Czyli mówicie, że bardziej opłaca się fotografowi poddać taki pomysł zdjęć z rekwizytami?
anisiek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Nie Gru 13, 2015 12:43 pm

Pewnie jakbyśmy mieli więcej czasu na zorganizowanie tego to byśmy wynajęli taką budkę, ale że to był jeden z tych pomysłów na ostatnią chwilę to zadanie przypadło fotgrafowi i jakoś nie czuł się skrępowany :)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Em.Robert » Wto Gru 15, 2015 10:25 am

Bardzo dobry, ciekawy i na pewno cieszacy gosci dodatek do wesela :) Sam sie zastanawiam czy takowej nie postawic na moim weselu
Em.Robert
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez sreg » Wto Paź 18, 2016 3:00 pm

Dla mnie fotobudka to świetny pomysł, dobra zabawa dla wszystkich gości i dużo śmiechu :) Super pamiątka ;)
Ostatnio edytowany przez sreg, Pon Mar 06, 2017 4:47 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
sreg
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez malwina3 » Pią Sty 27, 2017 6:57 pm

Jest to naprawdę dobry pomysł, który daje dużo zabawy i dobre emocje do tego uwiecznione na foto, polecam, sama miałam miesiąc temu na swoim wyjątkowym dniu, nasza firma to http://fotobox4you.pl/fotobudka, egzamin z zapewnienia dobrej zabawy zdali na szóstkę .
malwina3
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Wto Mar 28, 2017 10:13 am

My się cały czas zastanawiamy nad fotobudką. Bo z jednej strony to jest dobra zabawa i pamiątka, której nie da się ocenić, z drugiej bardzo absorbuje gości, którzy zamiast tańczyć stoją w kolejce do fotobudki.... i tak nie wiemy co mamy zrobić... Decyzja jeszcze nie zapadła.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Penelopka » Pon Paź 09, 2017 1:20 pm

Fotobudka jest bardzo fajną atrakcją, ale też jestem za tym aby była przez jakiś czas. Na przykład przez jakieś dwie godziny, w tym czasie kto będzie chciał to sobie zrobi zdjęcie. A jeśli chodzi o kolejki i nie tańczenie to wszystko zależy od tego jak  wodzirej prowadzi zabawę. No bo budka jest i tak przez jakiś krótki czas, najlepiej jakby była na początku, bo może ona rozruszać towarzystwo. A po za tym jeszcze się jako tako wygląda i trzyma. Z reszta zazwyczaj jest to czas na jedzenie. A taką fotobudke można zamówić na przykład z http://niezapomnianachwila.pl/oferta/fotobudka/
Penelopka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>