straszny stres

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Re: straszny stres

Postprzez betalena » Czw Mar 07, 2013 11:27 pm

Dokładna organizacja i rozplanowanie pozwoli Ci zminimalizować stres :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: LDN

Postprzez dream_bride » Wto Mar 19, 2013 4:24 pm

sters jest najgorszym doradca, dlatego powinnas  zrobic wszystko, zeby sie zrelaksowac.
polecam zrobienie sobie dokladnego planu i rozpiski, ktory pozwoli ci poczuc, ze masz wszystko pod kontrola
trzymam kciuki, powodzenia :)
dream_bride
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez b_blonka » Czw Mar 21, 2013 3:04 pm

Ja już sie strasznie stresuje, ze czegoś nie uda nam sie dopiąć. Przecież pierwszy raz organizujemy taki ślub i możemy o czymś zapomnieć lub po prostu nie wiedzieć jak zrobić. Myślę ze im bliżej ślubu tym stres bedzie większy!!! Trzeba zacząć z nim walczyć!
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez SlubNaCyprze_net » Wto Kwi 30, 2013 10:29 pm

b_blonka napisał(a):Ja już sie strasznie stresuje, ze czegoś nie uda nam sie dopiąć. Przecież pierwszy raz organizujemy taki ślub i możemy o czymś zapomnieć lub po prostu nie wiedzieć jak zrobić. Myślę ze im bliżej ślubu tym stres bedzie większy!!! Trzeba zacząć z nim walczyć!

Zawsze zdarzy się jakaś wpadka. Trzeba tylko wiedzieć, że z wszystkiego da się wybrnąć. Najważniejsze na pewno macie. Siebie, gości, salę, kościół, jedzenie, napoje, orkiestrę. Głowa do góry! Niech stres nie zepsuje Wam najważniejszego dnia w życiu!
SlubNaCyprze_net
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez achajka » Pią Maj 03, 2013 5:59 pm

czytałam na forum o zabobonach że stres jest konieczny, wtedy przyszłe życie bedzie odeń wolne :)
...
achajka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez nisia » Pią Maj 03, 2013 9:45 pm

jesli to prawda to prawda to moje zycie potem bedzie istną sielanką:D

Awatar użytkownika
nisia
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Paula J » Czw Mar 13, 2014 1:39 pm

achajka napisał(a):czytałam na forum o zabobonach że stres jest konieczny, wtedy przyszłe życie bedzie odeń wolne :)

Jestem tego samego zdania!

"bo sztuka jest żyć nie dla siebie samego ale dla kogos bliskiego"

Paula J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asiula93 » Śro Mar 26, 2014 8:42 am

achajka napisał(a):czytałam na forum o zabobonach że stres jest konieczny, wtedy przyszłe życie bedzie odeń wolne :)

Nigdy o tym nie słyszałam :D Ale w takim razie to dobrze, bo będę się pewnie strasznie stresować :D
Asiula93
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez zakręconaOla » Czw Mar 27, 2014 8:43 am

Ja sie stresowałam, że przy organizacji ślubu i wesela czegoś zapomnę, no i zapomniałam, ubrać bolerko do kościoła :P A ta serio to największy stres był podczas organizowania poltra bo to wszystko sami robiliśmy, sami jedzenie, sami polewaliśmy a ludzi było dużo i jeszcze miałam roczne dziecko i musiałąm razem z małą wszystko robić, masakra ale na szczęście już po wszystkim, w dzień slubu to się bałam, że fryzjerka nie zdąży mnie uczesać bo u kosmetyczki długo zeszło. Jeszcze jak na złość jak m ieliśmy wychodzić z domu żeby jechać do kościoła zaczęło padać, po mszy też padało i tak mokliśmy trochę, a jak tylko weszliśmy na salę przestało padać, czyli łącznie deszcz był jakieś półtorej godziny i akurat tak że zmokliśmy :P
zakręconaOla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez luśla » Czw Mar 27, 2014 5:34 pm

Ja się najbardziej zestresowałam, jak zobaczyłam swoje uczesanie a potem miałam jeszcze wyjść na wiastr i deszcz... okromne to uczucie :( bardzo byłam niezadowolona z moich włosów :( w konsekwencji sama się czesałam podczas wesela :)
luśla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez still_waiting » Pią Kwi 11, 2014 12:33 pm

stresu w takim momencie chyba nie da się uniknąć. Ale moim zdaniem bardziej jest to trema niż stres, wszystko jest do przejścia :)
Awatar użytkownika
still_waiting
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Dariia » Śro Gru 23, 2015 2:59 pm

Ciężko przed weselem czyli praktycznie najważniejszym dniu w Twoim życiu nie stresować się. Wiem, bo sama to przeżywałam i też znosiłam to ciężko. Dobrze byłoby aby w tych sytuacjach oparciem był Twój przyszły mąż siostry bądź bracia. Nie da się uniknąć jakiś nieprzewidzianych wypadków..
Dariia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Penelopka » Czw Mar 02, 2017 10:12 am

Ślub bez stresu ciężko mi sobie to wyobrazić. Weź się odpręż, postaraj się na chwilę od tego odciąć. Pomoże. Weź rozluźniającą kąpiel, najlepiej taką na super wypasie. Zrób sobie małe domowe spa, jak nie masz kosmetyków do spa to sobie je zakup, w Rossmannie znajdziesz wszytko za niewielkie pieniądze, a jak ci szkoda to użyj do tego zniżek https://blip.pl/rossmann/ , naprawdę takie porządne domowe spa pozwala się zrelaksować. Zawsze możesz pójść jeszcze do spa. Albo zrobić romantyczną kolację ze swoim narzeczonym. Nie zagwarantuję ci, że przestaniesz się stresować, ale na chwilę o nim zapomnisz.
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asia_450 » Wto Maj 23, 2017 9:30 am

No pewnie, warto się jakoś zrelaksować, tym bardziej, że wszystko jest teraz bardzo łatwo dostępne.
Asia_450
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez elabarbara » Wto Maj 23, 2017 3:09 pm

Ja też myślałam że nie podołam i będę się bardzo denerwować przygotowaniami do ślubu ale z pomocą rodziców naszych wynajeliśmy salę,mamy grajków,fotografa kamerzystę.  A teraz wspólnie z narzeczonym wybieramy samochód na ślub bo to ważne czym pojedziemy :) Przeglądaliśmy oferty i znaleźliśmy jedną ciekawą stronę- czymdoslubu.pl mają duży wybór i pewnie zdecydujemy się na limuzynę.
elabarbara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kobieta0592 » Śro Wrz 06, 2017 7:29 pm

Ja tylko mogę sobie wyobrażać jakie uczucie towarzyszy podczas ślubu i w całym tym przygotowaniu :) w końcu to najpiękniejszy a z drugiej strony najważniejszy dzień w życiu :) związać się z kimś na zawsze :) to jest coś wyjątkowego :) ja Wam powiem, że moja kuzynka to zakupiła sobie masażer do ciała i dzień przed ślubem chyba 2 h się nim masowała po ciele taka była zestresowana i zmęczona :) więc dziewczyny może i Wam się taki gadżet przyda to polecam https://kredos.pl/masaz
kobieta0592
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>