sale - zdjęcia

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: sale - zdjęcia

Postprzez klinola » Śro Mar 26, 2014 10:26 am

Wiadomo ze wesele to nie studniówka, ale to tylko jako przykład było ;)

masz rację, że w pomieszczeniu gdzie sie siedzi będzie ciszej i to za pewne jest plusem.

Przypomniało mi się tylko jeszcze jak babcia S. narzekała, że była na weselu i nie widziała osób bawiących się, bo sama już nie była w stanie ale na młodych chętnie by popatrzyła :)

No i oczywiście się zgadzam, że kto się bawić chce to będzie (wracając do wspomnień, studniówka to była jedna z najlepszych imprez w moim życiu ;)

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Wredota » Śro Mar 26, 2014 8:05 pm

To fakt, że starsze osoby lubią sobie popatrzeć na tańczących. U nas z niektórych stołów będzie widać salę więc mam nadzieję, że jakoś tak rozsadzimy, żeby było dobrze :) Po drugie zaraz przy parkiecie mamy ogródek. Na weselu znajomej nikt na sali nie siedział. Było tak ciepło, że wszyscy byli w ogródku. Tak jak piszę - okaże się po weselu czy faktycznie będzie to przeszkadzać :)  

Ale na pewno nie rezygnowałabym z sali z powodu tego, że parkiet jest w innym pomieszczeniu. U nas różnica cen była tak duża, że bez namysłu się zdecydowaliśmy na taką. No i jest tak piękna, że stroić nie trzeba, a to też uważam jest dużym plusem :)
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jaworzno

Postprzez mr&mrs » Pią Mar 28, 2014 10:14 am

klinola napisał(a):Ja nie jestem zwolennikiem osobnych pomieszczeń, w sumie był to jeden z najważniejszych pkt w wyborze sali na wesele. Na mojej studniówce tak było, osobno sala do siedzenia osobno do tańczenia i niestety spora  część towarzystwa się szybko spiła, bo nie chciało im sie łazić, wydaje mi się, że zabawa lepiej się kręci jak wszystko jest w  jednym miejscu,  ale to tylko moje zdanie :)

Mam podobne odczucia i tego się obawiam na moim weselu. Zastanawiamy się nad zamianą sal, żeby z tanecznej zrobić jedną wspólną a na małych zrobić taneczne. Sama już nie wiem.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez anna123 » Wto Maj 09, 2017 12:43 pm

anna123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez StasiaK » Śro Sie 09, 2017 10:40 am

No witam , ja również jestem za weselem dwu dniowym , dokładnie za cztery miesiące biorę ślub , znalazłam bardzo ładną duża a zarazem elegancką salę weselną nad Zalewem Zegrzynskim w hotelu Warszawianka

http://www.warszawianka.pl/pl/uroczystosci/wesele
  znajoma poleciła mi to miejsce i myślę że bede bardzo zadowolona bo u niej się świetnie bawiłam właśnie tam . Polecam
Awatar użytkownika
StasiaK
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez felicjaa88 » Czw Wrz 21, 2017 11:05 am

W okolicy Warszawy ładną salę widziałam w Dworze Afrodyta - jest bardzo elegancka, stylowo urządzona, a przy tym dość przestronna (mieści jakieś 200 osób). Sam dwór też robi świetne wrażenie. Można się im przyjrzeć na http://www.afrodytaspa.pl/wesela w galerii.
felicjaa88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>