Gdzie jedziecie w podróż poślubną?

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

Re: Gdzie jedziecie w podróż poślubną?

Postprzez martus » Czw Lis 10, 2016 9:23 pm

My byliśmy na Krecie :) bardzo miło wspominam :)
martus
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Antolka » Nie Gru 18, 2016 6:59 pm

Ja nam wybrałam podróż poslubną/ miesiac miodowy na Polinezji francuskiej na www.um24.pl
Polinezja Francuska nie od dziś słynie z bycia romantycznąprzystanią dla przyjeżdżających z każdej części świata. Wulkaniczne wyspy,tropikalna roślinność, błękitna woda...Ponoć na wyspach Polinezji Francuskiej łączy się elementyrzeczywistych, uświęconych polinezyjskimi tradycjami praktyk ceremonialnych,dla osób pragnących uczcić obranie nowej drogi życia i chcących poczućniezwykły nastrój unikalnej uroczystości.Pary celebrują swoją miłośćprzy polinezyjskiej muzyce, w otoczeniu zdobień z tropikalnych kwiatów na tlebajecznego krajobrazu, odbijającego się w lustrze jakim jest krystalicznyPacyfik. Polinezyjczycy dbają o każdy, najdrobniejszy szczegół tak aby spędzonyna tutejszych wyspach czas był niezapomniany i by w pełni oddawał poczuciewyjątkowości i podniosłości tych wyjątkowych chwil. Już chcę ten czas...:)<o:p></o:p>
Antolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Ankabierzeslub » Wto Gru 27, 2016 1:15 pm

Chorwacja jest śliczna, zdecydowanie polecamy. my spaliśmy na campingach. Warto rozejrzeć się szybciej, bo w Zadarze przepłaciliśmy i warunki były kiepskie, ale pod Pulą mieliśmy wspaniałe warunki i niższa cenę.
My w podróż poślubną chcemy jechać na Bali, bo moim marzeniem jest polecieć tam i nauczyć się surfingu. jeszcze tylko nie wiem czy pieniądze na ten wypad będą. Jak nie to pewnie Teneryfa. Moja mama była i zachwalała, więc na pewno pojadę, kwestia tylko kiedy :)
Ankabierzeslub
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez toma001 » Pon Lut 13, 2017 2:02 pm

Właśnie się zastanawiamy gdzie pojechać po ślubie. Chodzi nam po głowie Bali - daleko i egzotycznie - albo trochę bliżej ale też egzotycznie wczasy w Dubaju - zakupy, kluby i high life :) Na Bali będzie inaczej  - spokojnie i sielsko, w Dubaju miastowo ...... co tu wybrać?
toma001
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kfiatencja » Nie Lut 26, 2017 1:40 am

My na podróż poślubną wybraliśmy opcję vip travel na Galapagos. Główną atrakcją było nurkowanie w towarzystwie żółwi oraz setek przeróżnych wodnych stworzonek. Rekinów jednak nie było ;) Wycieczka była idealna, właśnie tak sobie wyobrażałam moje pierwsze wakacje z mężem
kfiatencja
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Malka » Czw Mar 16, 2017 9:38 pm

Oj to ja mojego przyszłego męża poznałam podczas rejsu jachtem więc na podróż poślubną obowiązkowo postawiliśmy na czarter jachtu :) Lecimy na Karaiby i tam czekają nas dwa tygodnie cudownego żeglowania i plażowania sam na sam :)
Malka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez renosa » Nie Mar 19, 2017 10:45 pm

Wy tak na poważnie, wszyscy planują wyjazd za granicę? My np. zdecydowaliśmy się odwiedzenie Mazur i wynajęcie żaglówki wraz z przyjaciółmi ;)
Kto przywiązuje się do dobrego drzewa, zyskuje dobry cień (M. de Cervantes)
Awatar użytkownika
renosa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Schola83 » Wto Mar 28, 2017 12:05 pm

My się zastanawiamy nad Chorwacją- Makarska albo Polskie Mazury, a co żeby było tak inaczej :)
Generalnie chcemy odpocząć po tych przygotowaniach. NIe ważne gdzie ważne że razem...
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez bogusia28 » Śro Mar 29, 2017 12:35 pm

My wyjeżdżamy na Kretę! :)
bogusia28
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosiak12 » Pią Kwi 21, 2017 9:49 am

Toskania. ;)
gosiak12
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Pią Maj 12, 2017 11:39 am

Toskania pięknie! Bajkowe miejsce!
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Zosiek92 » Czw Lip 06, 2017 8:57 pm

To najpiękniejszy kawałek Włoch :)
Zosiek92
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Karolajna » Nie Sie 27, 2017 5:23 pm

Grecja !!!!!
Karolajna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez natalinda » Czw Wrz 14, 2017 11:34 am

Bardzo wiele osob planuje podróż za granicą, zapominając jednak ,ze w Polsce mamy naprawdę sporo ciekawych miejsc, które warto jest odwiedzić:

roztocze
Bałtyk
okolice Zakopanego

jeśli szukacie miejsca, w którym chcecie wypocząć i nacieszyć się ciszą i spokojem to polecam Bukowno na Śląsku:
http://szerokiej-drogi.pl/piekna-polska ... slow-life/

Jedno z piękniejszych polskich uzdrowisk.
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez majaturchan » Czw Paź 19, 2017 10:23 am

Widzę, że ktoś się zdziwił, że każdy wyjeżdża w podróż za granicę :) My mieszkamy prawie nad morzem - 60 km, także aż jesteśmy przesyceni wylegiwaniem się na plaży. Na swoją podróż poślubną wybraliśmy... Kraków. Piękne miasto, które warto odwiedzić, jeśli jest się z daleka. My w Krakowie nie byliśmy nigdy wcześniej, aż wstyd się przyznać. Stwierdziliśmy, że zatrzymamy się w Krakowie, ale jeden dzień czy dwa spędzimy w Zakopanem. I to był naprawdę super pomysł - z jednej strony zwiedzanie Krakowa, z drugiej relaks na termach, no bajka. W Krakowie mieliśmy hotel na samym rynku, możecie sobie zobaczyć imperial-hotel.pl, także samo centrum, wszędzie blisko, pokoje w porządku, było wszystko czego trzeba. W Zakopanem nie nocowaliśmy ostatecznie, bo spędziliśmy w górach dwa dni, ale nie pod rząd, także dojechaliśmy autobusem, a autobusy kursują co chwile. Także jeśli ktoś czuje, że chce sobie zwiedzić Polskę to śmiało, nie kierujcie się tym, że wszyscy jadą za granicę. Każdy jest inny i lubi co innego. Ja się też boję jakoś latać samolotem, więc łatwiej mi było podjąć decyzję o zwiedzaniu naszych miast :)
majaturchan
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>