Panny Młode 2017 :D

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2017 :D

Postprzez Schola83 » Pią Maj 12, 2017 11:33 am

My też poszliśmy w klasykę. Zwykłe obrączki z żółtego złota.  Bez żadnego satynowania bo to się bardzo szybko wyciera i nic nie widać.
Potwierdzam, że białe złoto po jakimś czasie wygląda jak srebro, jest zdecydowanie bardziej podatne na otarcia rysi itp.

Możesz popatrzeć za takim białym złotem który się łamie w żółte. Bardzo często takie "białe złoto" znajdziesz u złotnika nie w sieciówkach ( chyba tylko yes z tego co pamiętał miał białe złoto, które nie wyglądało na srebro). Moja koleżanka ma taką obrączkę i ma ją już rok na palcu. Nic się nie dzieje i jest bardzo ładna.

Co do scenariusza też chce zrobić tylko taki luźny aby fotograf i orkiestra wiedzieli co i kiedy.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Balley » Sob Maj 13, 2017 12:52 pm

Jak to łamie w złoto? Szczerze powiem, że pierwszy raz o czymś takim słyszę a faktycznie skoro mówicie, że białe złoto to nie jest najlepszy pomysł to muszę się zastanowić... Chociaż szkoda, bo już się nastawiłam na ten kolor :(
My nauki już dawno mamy za sobą na szczęście ;)
Balley
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Justyna090917 » Pon Maj 15, 2017 10:28 am

Albo weź mieszaną żółtą z białym złotem.
Nie wiem, ja po prostu tego nie widze. Żółte złoto zawsze dobrze wygląda, a biorąc pod uwagę, ze masz ją nosić do końca życia na palcu i musi ładnie wyglądać mnie przekonuje.

a bierzecie moze wiejski albo słodki stół?? Ja się własnie zastanawiam... i nie wiem czy warto czy szkoda kasy
Justyna090917
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez elabarbara » Pon Cze 12, 2017 10:15 am

A patrzyłaś za zaproszeniami na stronie sklepu- https://www.zapi.pl/ Ja tam będę zamawiać zaproszenia ślubne i szczerze są bardzo ładne. Wiele już zaproszeń przeglądałam ale tu najbardziej mi się spodobały nawet mój narzeczony też uważa że są bardzo ładne i też rozważa kupno księgi gości by się wpisywali :) myślę że to świetny pomysł i pamiątka.
elabarbara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez natalinda » Czw Lip 06, 2017 5:58 am

Doradzicie czy ta bizuteria będzie pasowała do sukni? Suknia bardzo prosta w stylu empire tak wiec chciałabym nieco ozdobić ją własnie biżuterią.
Podobaja mi się te kolczyki:
https://www.artemiro.pl/sklep/kolczyki- ... b-srebrne/
Do tego chciałabym kupić sobie taka zawieszkę z kryształem:
https://www.artemiro.pl/sklep/zawieszka ... l-srebrna/

Myślicie,że bedzie pasowało?
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Poprzednia

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>