WESELE STARA GARBARNIA - PORADY

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: WESELE STARA GARBARNIA - PORADY

Postprzez kfiatq » Czw Lis 13, 2014 2:01 pm

Odgrzewam ;)
Powiedzcie dziewczyny jak Wam wyszła organizacja wesela w SG, wszystko miałobyć tak jak powinno? WIelkość porcji wystarczająca? Podeślijcie kilka pomocnych rad ;) Mamy wstępną rezerwację na przyszły rok i tydzień na podjecie decyzji, więc zbieram szczere opinie na temat tego miejsca ;)
kfiatq
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez elle1991 » Śro Mar 04, 2015 1:31 pm

Cześć dziewczyny!
Odgrzewam temat - czy mogłabym prosić o opinie dziewczyny które miały ostatnio wesele w SG? Jak wrażenia? Jedzenia wystarczyło? Wszystko poszło zgodnie z planem? Proszę o szczere opinie, bo salę wczoraj oglądałam i jestem prawie zdecydowana, ale chcialabym mieć pewność że to dobry wybór :)
elle1991
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Szmaragdowa » Wto Cze 27, 2017 3:43 pm

Wątek dawno nie odwiedzany, sama przed weselem szukałam informacji i były same stare posty więc ułatwię może trochę zadanie przyszłym parom młodym.
Na podstawie samych dobrych opini w necie postawiliśmy na Starą Garbarnię jako miejsce naszego wesela. Każdy jak się tylko dowiedział, że tam planujemy imprezę mówił "będziecie zadowoleni" "żadnych złych opini o tym lokalu nie słyszałem"...
no i kupa powiem wam
zaufaliśmy bo nigdy na żadnej imprezie tam nie byliśmy i sromotnie sie na tym przejechaliśmy. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że dobra opinia SG bazuje tylko i wyłącznie na opiniach z Sali American Dream i pochwał nt. managerki p. Emilii. To akurat mogę potwierdzić, ona nas pierwszy raz oprowadzała po całym kompleksie i jest chyba najkompetentniejszą tam osobą. My mieliśmy nieszczęście organizować wesele na największej sali bankietowej z uwagi na liczbę gości, którzy na American Dream by się nie pomieścili. W trakcie wesela panował chaos, kelnerzy jakby z przypadku biegali po sali, było ich mnóstwo a i tak nie ogarniali swojej roboty, zabierali talerze na których ludzie jeszcze mieli jedzenie, za to te całkiem puste stały po pare godzin na stołach. Nawet na naszym stole - pary młodej - moja świadkowa uzbierała już niezły stosik brudnych naczyń -.- goście musieli prosić się o doniesienie wódki.
Organizujecie sami drink bar? to świetnie! nie liczcie jednak, że obsługa będzie go doglądała całe wesele, goście musieli prosić obsługę o szklanki i kieliszki, których tam zabrakło.
Planujecie dać gościom ciasto na odchodne? Managerka zapewniła, że oni się tym zajmą. Zajeli sie tak że mi było wstyd. Ciasto pokrojone jak siekierą, piękne dostarczone przez nas pudełka brudne od spodu, całe oblepione ciastem.
Toaleta - tutaj też zapomnijcie o pilnowaniu czystości, chyba wyszli z założenia, że jak ludzie naj@bani to im wszystko jedno, ja byłam trzeźwa, spora część naszych gości też i w połowie imprezy nie uświadczysz już w toalecie ręczników papierowych.
Jedzenie było bardzo dobre, to ogromny plus, ale nie jest go zbyt dużo, nie liczcie że po weselu odbierzecie stosy jedzenia, którym nakarmicie gości którzy jeszcze Wam zostali. Szczerze mówiąc wszyscy w rodzinie byli w szoku, że tak mało jedzenia po weselu zostało.
Ja szczerze odradzam organizację wesela w tym miejscu. Jest drogo a cena nie przekłada się na jakość.
Awatar użytkownika
Szmaragdowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>