Fontanny czekoladowe

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Postprzez kamila.s3 » Śro Mar 12, 2008 8:02 am

Witam
Na swoj ślub wypożyczam 2 małe fontanny z mleczej i białej czekolady. Fontanny + czekolada+ dowóz+odwóz=700zł  To wszystko + obsługa+  jedzonko (owoce i slodycze)=1200 zł . My wybralismy opcje nr 1 za 700 zł.
kamila.s3
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Lubin

Postprzez dziubek » Czw Mar 13, 2008 10:57 am

Dziewczyny, wczoraj stojąc na przystanku zauważyłam ogłoszenie właśnie dotyczące wypożyczenia fontanny. wydaje mi się, że jest to od osoby prywatnej-koszt 50 zł za dobę + 50 za belgijską czekoladę. Fontanna wysokosci 40 cm. nic więcej konkretnego nie było napisane.jeżeli jstescie zainteresowane to dzwoncie nr 697 514 290.
Jeszcze taka mała sugestia... jeśli macie kogoś na Wyspach Brytyjskich, to może niech wam kupi- jest to koszt ok 20 funtów-teraz jest tam wielki boom na fontanny.
pozdr
dziubek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez cytrynka » Śro Mar 26, 2008 11:21 am

Awatar użytkownika
cytrynka
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: woj, opolskie

Postprzez anastazja » Pią Mar 28, 2008 2:07 pm

caly czas sie zastanawiam nad fonntanna. Tylko tak z obsluga to koszt bardzo wysoki, tym bardziej,ze nie mam wesela we wrocku, a bez to az boje sie pomyslec cos sie bedzie dzialo, tym bardziej ze bedzie kolo 9 dzieci. A tak mi sie to strasznie podoba, nie mowiac juz tym jaka to jest atrakcja na weselu.

Awatar użytkownika
anastazja
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Nysa/Wroclaw

Postprzez maggiebolo » Pią Mar 28, 2008 2:27 pm

dziubek napisał(a):
Dziewczyny, wczoraj stojąc na przystanku zauważyłam ogłoszenie właśnie dotyczące wypożyczenia fontanny. wydaje mi się, że jest to od osoby prywatnej-koszt 50 zł za dobę + 50 za belgijską czekoladę. Fontanna wysokosci 40 cm. nic więcej konkretnego nie było napisane.jeżeli jstescie zainteresowane to dzwoncie nr 697 514 290.
Jeszcze taka mała sugestia... jeśli macie kogoś na Wyspach Brytyjskich, to może niech wam kupi- jest to koszt ok 20 funtów-teraz jest tam wielki boom na fontanny.
pozdr
boom na fontanny czekoladowe na wyspach brytyjskich byl w zeszlym roku ,wiem bo mieszkam i pracuje tam co do ceny masz racje ale sa to mini fontanny czekoladowe za wieksze placi sie miedzy 20-30 funtow . od sylwestra jest tu hitem fontanna do napojow , drinkow wyglada podobnie na gorze ma 2 zbiorniczki na napoj z tego ostaniego sciekaja cztery struzki pod ktore podstawiasz kieliszek , efektownie to wyglada np z rozowym szampanem cena ok 30 funtow.
Awatar użytkownika
maggiebolo
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Milicz

Postprzez Amelia » Pon Kwi 14, 2008 1:19 pm

ja za takie "cuś" dziękuję:) myślę sobie, że można się tym strasznie wybrudzić, zatruć (mieszając czekoladę z menu weselnym, trunkami itd), a poza tym wcale mi się to jakoś ze względów estetycznych nie podoba...  no nie wiem, może jestem uprzedzona ale zdania chyba nie zmienię
Awatar użytkownika
Amelia
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Re: Fontanny czekoladowe

Postprzez olcia225 » Czw Mar 21, 2013 10:57 pm

A może zamiast fontanny czekoladowej, która może wybrudzić stół, lepsza byłaby fontanna alkoholowa? Ja właśnie taką miałam na swoim weselu. Zrobiła naprawdę duże wrażenie na gościach, może z tego względu,że jest mniej popularna od czekoladowej. I co najważniejsze dzieci się jej nie czepiały. Prezentowała się naprawdę pięknie.
olcia225
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez b_blonka » Wto Mar 26, 2013 2:46 pm

Eee, takie czekoladowe są dla wszystkich a takie alkoholowe tylko dla dorosłych. A większą frajdę w nabieraniu i mazaniu się mają dzieci a nie dorośli. Jestem za słodkościami!!!
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez monalisa » Wto Mar 26, 2013 3:54 pm

Też tak myslę, że fontanny czekoladowe to dobra rzecz na weselu dla wsyzstkich. Więc tylko za czekoladwe. ;)
Słonce świeci
Awatar użytkownika
monalisa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez still_waiting » Pią Kwi 11, 2014 12:51 pm

strasznie dużo pieniędzy.. wydaje mi się że to jednak zbędna atrakcja.. tak się wydaje ale na większym weselu 5kg czekolady zniknęłoby w szybkim tempie
Awatar użytkownika
still_waiting
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez BuduarGirl » Pon Paź 13, 2014 8:06 pm

still_waiting napisał(a):strasznie dużo pieniędzy.. wydaje mi się że to jednak zbędna atrakcja.. tak się wydaje ale na większym weselu 5kg czekolady zniknęłoby w szybkim tempie

Kwestia jaką opcję się wybierze, można fontanne czekoladową połączyć ze słodkim bufetem zamiast ciast na stołach. Tak naprawdę zamawia się mnóstwo ciast, rozstawia po stołach i znikają może 2-4 kawałki. to jest dopiero marnowanie kasy.
Mój blog o przygotowaniach do ślubu i nie tylko:)
buduargirl.blogspot.com

BuduarGirl
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kingaa » Śro Gru 10, 2014 12:47 am

Kącik słodkości, to dobry pomysł i będzie więcej miejsca na stołach.
kingaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kwiatek_D » Wto Maj 12, 2015 12:54 pm

Taka fontanna to świetna sprawa;) do tego jeszcze owoce...;) mmmm pyszności;) ostatnio na weselu jak byłam były dwie, w jednej biała a w drugiej ciemna czekolada. wszystko znikało w tempie ekspresowym;)
Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Czw Wrz 10, 2015 11:02 am

A nie było problemu, że ktoś się oblał/opryskał tą czekoladą- bo to mi od razu przyszło do głowy :)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez ola_2506 » Czw Wrz 10, 2015 11:20 am

Samantiii napisał(a):A nie było problemu, że ktoś się oblał/opryskał tą czekoladą- bo to mi od razu przyszło do głowy :)

Moja pierwsza myśl była identyczna ! ;-)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-250620160060.png[/IMG]
ola_2506
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez anisiek » Pią Lis 13, 2015 4:30 pm

A czy nie uważacie, że te wszystkie fontanny to jest trochę pomysł bez sensu? Przecież i tak będą ciasta na weselu.
anisiek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez sreg » Pią Cze 23, 2017 1:46 pm

Ja myślę, że fontanna czekoladowa to całkiem fajny pomysł, będąc na weselach to zawsze przy fontannie ktoś się kręci :)
Awatar użytkownika
sreg
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>