Podzękowania dla rodziców

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Podzękowania dla rodziców

Postprzez palecia25 » Pią Paź 17, 2014 8:51 pm

Dziewczyny czy u was praktykuje się podziękowania dla rodziców? co sądzicie o tej "tradycji"??
no i w sumie na co się zdecydować dla naszych rodziców?
palecia25
często tu wpadam
często tu wpadam

Re: Podzękowania dla rodziców

Postprzez emulkaaa » Pią Paź 17, 2014 9:14 pm

Myślę, że to bardzo miły akcent. My chcemy nagrać filmik własnym aparatem ale gorzej u nas z czasem na wykonanie tego. Nie wyobrażam sobie jednak piosenki "Cudownych rodziców mam" wg mnie to totalnie obciachowe i takie nienaturalne. Ja zamierzam równiez do filmiku dołączyć podziękowania dla mojej siostry, bo moich rodziców nie będzie... mam równiez w planach podziękować najbliższym przyjaciołom ale to chyba krótko po podziękowaniach dla rodziców i siostry.
emulkaaa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Allana » Sob Paź 18, 2014 1:45 pm

Tu jest już temat z pomysłami: topic4224.html

Awatar użytkownika
Allana
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez toniwed » Czw Paź 23, 2014 9:05 am

Myślę, że warto coś wymyślić samodzielnie. Takie coś ma znacznie większą wartość i sprawdza się o wiele lepiej niż skopiowane pomysły
toniwed
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez zakręconaOla » Nie Lut 22, 2015 5:52 pm

Ja akurat nie miałam, bo sprawy rodzinne dość skomplikowane u mojego męża były, ale moja mama dostała od nas wino i bukiet kwiatów już po weselu przy najbliższej okazji.
zakręconaOla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marciarena » Pon Mar 16, 2015 6:19 pm

Ja miałam podziękowania, to chyba ważne dla rodziców jesli oczywiście sytuacja jest klarowna. Bo jak sytuacja rodzinna jest pogmatwana, to czasem kiepsko wychodzi.

My mieliśmy ogromne kosze z czerwonymi różami, z głośników leciało "cudownych rodziców mam" no i oczywiście taniec z rodzicami.
Ale przyznam że miałam ogromną tremę przed wystąpieniem z podziękowaniami, cięzko było ubrać w słowa wszystko to za co chciałam rodzicom podziękować.
marciarena
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez KasiaMikina » Czw Maj 28, 2015 10:47 am

Widziałam kiedyś u znajomych takie nietypowe podziękowanie: młodzi napisali sami tekst i zaśpiewali na melodię "Cudownych rodziców mam". Wyszło super, mamy płakały. A to nie było wcale banalne, bo dopisali takie historyjki z życia, np. o czerwonych rajstopach w przedszkolu i o tym, jak mama opatrywała stłuczone kolana...
KasiaMikina
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez bedezona » Czw Lip 09, 2015 12:14 pm

My wymyślaliśmy wierszyki samodzielnie, śmieszne, z jajem. Ale do tego trzeba mieć bardzo w porządku i zdystansowanych rodziców żeby nie przyjęli tego nie wiadomo jak :)
Awatar użytkownika
bedezona
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mysiakowata » Wto Lip 28, 2015 10:57 am

Odświeżam wątek :) My Rodzicom skompletowaliśmy paczki z Ich ulubionymi smakołykami (słodycze, kawa, herbata, alkohol), ale ostatnio robiłam dla pewniej pary podziękowania dla Rodziców w postaci ręcznie robionych albumów ze zdjęciami młodych: od narodzin, przez dzieciństwo, aż po narzeczeństwo, a na końcu jest miejsce na fotkę ze ślubu. Rodzice bardzo wzruszeni, mają fajną pamiątkę - myślę, że to dobry pomysł na upominek :)
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc... :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Piekary Śląskie

Postprzez palecia25 » Wto Lip 28, 2015 11:52 am

My zrobiliśmy z narzeczonym fotoobraz na płótnie, a jako obraz zrobiłam chmurę wyrazów, które kojarzą mi się z rodziną i domem oraz za co im dziękujemy.
palecia25
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez toniwed » Wto Sie 18, 2015 1:53 pm

Zwykle to dosyć sztampowo wychodzi:)
toniwed
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez sreg » Śro Cze 07, 2017 3:38 pm

A co myślicie o filmowym podziękowaniu dla rodziców? Taki filmik na pewno nie tylko wzruszy ale i rozśmieszy ;)

<style type="text/css">p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 14.0px Helvetica; color: #042eee}span.s1 {text-decoration: underline}</style>

http://www.idmultimedia.pl/blog/milena-kuba-filmowe-podziekowanie-dla-rodzicow/
Awatar użytkownika
sreg
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>