Ktore sklepy dla młodego polecacie?

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Re: Ktore sklepy dla młodego polecacie?

Postprzez Acia » Czw Kwi 19, 2012 7:14 pm

Ojeju ja Ci polecam sklepy Bytom. Garnitury powyżej 1000zl z tych lepszych- ale dlaczego tyle nie wydać jak nasze sukienki kosztują czasem ponad 3 tys. Garnitur lepiej kupić wcześniej niż 2 tygodnie. W Bytomiu w mojego Ł przypadku bylo tak, że marynarka byla dobra a spodnie za szerokie..czas zwężania to w sumie byly dwa dni więc szybko.
Awatar użytkownika
Acia
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: :D

Postprzez anaia » Pon Mar 18, 2013 11:55 am

Acia napisał(a):Ojeju ja Ci polecam sklepy Bytom. Garnitury powyżej 1000zl z tych lepszych- ale dlaczego tyle nie wydać jak nasze sukienki kosztują czasem ponad 3 tys. .

my też zamówiliśmy garnitur w Bytomiu, bardzo miło obsługa, możliwość szycia na zamówienie,tzn po wymierzeniu długosci rekawow itd korekta, by bylo idealnie :) jeszcze nie mamy kamizelki/krawata bo nie wie NZ co chce...

Awatar użytkownika
anaia
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez gosiaczek2394 » Pią Sie 05, 2016 9:25 am

My wszystkim polecamy sklep Miler w Poznaniu, zdecydowanie najlepszy! Można zamówić na miarę i garnitur, i koszulę, mają też ogromny wybór krawatów, much i spinek do mankietów! Co najlepsze, wszystko zamówić można też przez internet na http://shopmiler.com/
Pozdrawiam!
gosiaczek2394
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Poznań

Postprzez Greenda » Czw Paź 06, 2016 1:11 pm

Jeżeli chcecie mieć jakiś niebanalny dodatek do stroju Pana Młodego, to warto przyjrzeć się co aktualnie jest w modzie. Od jakiegoś czasu, oprócz standardowo gustownego garnituru, panowie zaopatrują się na "większe" wyjścia w urozmaicone skarpetki. Kiedyś i może to by mogło się wydać dziwne, a dzisiaj jest jak najbardziej na miejscu, by panowie pokazywali się w skarpetkach tego typu: skarpety męskie.
Greenda
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez p0la » Pią Kwi 28, 2017 5:37 pm

Moim zdaniem Pawo i Lavard. Mają dość niskie ceny, a wysoką jakość.
p0la
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Antolka » Nie Cze 11, 2017 3:18 pm

ja zdecydowanie polecam lancerto.com Mój maż miał smokin lincoln navy. Wyglądał w nim rewelacyjnie i goście zachwycali się nie tylko panną młodą;) Świetna jakość za cene też stosunkowo niską. Wszytsko idealnie na nim leżało. Sklep ma też inne ciuchy i dodatki, same kamizelki akurat nie wiem ale warto zajrzec, pooglądać i obszukać co tam jest ciekawego w ofecie. powodzenia w poszukiwaniach:)
Antolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>