loreal prodigy sahara czy ciemniejszy?

dla zdrowia i urody

loreal prodigy sahara czy ciemniejszy?

Postprzez manila » Sob Kwi 15, 2017 11:30 am

Chciałabym przyciemnić włosy z bardzo jasnego blondu, ale najlepiej stopniowo, tak żeby ich nie zniszczyć. Nie jestem pewna czy dobrze wybrałam odcień na pierwszy ogień, kupić ten czy może zaryzykować odrobinę ciemniejszy?
manila
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: loreal prodigy sahara czy ciemniejszy?

Postprzez Malka » Pon Kwi 17, 2017 6:50 pm

Wszystko zależy jak bardzo jasny blond masz teraz. Jak za mocno go przyciemnisz możesz czuć sie niekomfortowo w nowym kolorze.Może na początek lepiej zamiast loreal prodigy sahara wybrać również prodigy ale taki miedziany blond? Trochę jaśniejszy od tej sahary i jak do niego sie przyzwyczaisz to wtedy ta co już kupiłaś wrzucić na głowę :)
Malka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez natalinda » Pon Kwi 24, 2017 6:08 am

Lepszy będzie ciemniejszy koloR. Zerknij sobie tutaj
http://www.gospodyni24.pl/farba-do-wlosow-jasny-braz-kolor-ktory-bedzie-pasowal-kazdej-kobiecie-zobacz-jak-wybrac-jej-wlasciwy-odcien/

Na stronie jest opis kolorku, który pasuje praktycznie każdemu czyli jasnego brązu. Jak możesz sobie zobaczyć to większość modelek oraz aktorek preferuje włąśnie jasny brąz :)
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez p0la » Pią Kwi 28, 2017 5:27 pm

Piękny ten kolor ze zdjęcia. Bardzo naturalny!
p0la
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez elabarbara » Czw Cze 29, 2017 2:21 pm

Jeszcze nie malowałam takim kolorem nigdy. Ja zawsze maluję włosy w kolorze złoty bursztyn. :)  A farbę do włosów zamawiam w sklepie internetowym https://tagomago.pl/produkt/17356/garni ... -bursztyn/ bo mają super ceny. I nie muszę biegać po sklepach w poszukiwaniu farby o takim odcieniu.
elabarbara
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>