Wesele bez disco polo...

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: Wesele bez disco polo...

Postprzez Wilku » Czw Cze 30, 2016 5:27 pm

Piculina, dalej nie uważam, że będziemy tego kiedykolwiek żałować. To kwestia tego, że ani ja ani Przyszły nie jesteśmy typowymi przedstawicielami naszego pokolenia, co widać też po nas już na pierwszy rzut oka. Robienie czegokolwiek na siłę, żeby tylko ograniczyć przyszłe potencjalne plotki i inne gadanie nigdy nie leżało w naszej naturze i nawet na czas ślubu i wesela nie zamierzamy tego zmieniać, a to z tego prostego powodu, że to NASZ dzień ;) Poza tym i tak nie będziemy mieć kamerzysty, więc potomni tylko ze zdjęć i opowieści najbliższej rodziny dowiedzą się, że ich rodzice zawsze byli postrzeleni.

A w zeszłym roku zaliczyliśmy wesele wujka mojego Przyszłego. Gość po czterdziestce, większość towarzystwa w tym samym roczniku i starsza. Nie było didżeja, ale państwo młodzi składali playlistę razem ze swoimi dziećmi. Wyszedł z tego bardzo ciekawy miks, z dużą porcją mocnego rockowego i metalowego grania i goście bawili się przednio. Dość powiedzieć, że mamy młodych (panie po siedemdziesiątce) tańczyły pogo w tłumie potężnych mężczyzn i dawały czadu grając ze wszystkimi na niewidzialnych gitarach do "Fear of the dark".

Więc krótkie podsumowanie z mojej strony: nie dawajcie sobie wmówić, że sukces udanej zabawy weselnej opiera się na ogranych szlagierach. To wy znacie najlepiej siebie i swoich gości, więc wiecie, przy czym będziecie się najlepiej bawić. Muzyka na wesele może być niestandardowa - wszystko zależy od tego, jak wy i wodzirej nakręcicie gości do zabawy. Drętwemu czy niechętnemu do tańca towarzystwu nie pomoże nawet Ricky Martin czy "Jedzie pociąg".
Awatar użytkownika
Wilku
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez StasiaK » Wto Mar 14, 2017 3:17 pm

Zawsze miałam wątpliwości co do wyboru zespołu weselnego, ponieważ mam dość specyficzny gust muzyczny i nie podobała mi się większość ofert zespołów weselnych. Dopiero, zupełnie przez przypadek wpadłam w sieci na nagranie Darius Group: http://www.dariusgroup.pl/.
Awatar użytkownika
StasiaK
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez wiki87 » Śro Mar 22, 2017 9:37 pm

My korzystalismy z close2you, tanio nie było, ale zagrali po mistrzowsku
wiki87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Wto Mar 28, 2017 1:15 pm

Zgadzam się, że to do Wodzireja wiele zależy. To jego praca więc profesjonalista wyczuje gości i zagra tak aby zabawa była do białego rana. A wiadomo że nie wszystkim da się dogodzić więc nie ma co zwracać uwagi na tych co narzekają. Najważniejsze, żeby Para Młoda działa w myśl swoich zasad i swojego ducha. Nie ma sensu robić czegoś pod publikę.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez bogusia28 » Wto Kwi 04, 2017 11:15 am

My zdecydowaliśmy się na kapelę sześcioosobową. Myślę, że to dobry wybór ;)
bogusia28
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Śro Kwi 05, 2017 8:41 am

bogusia28 napisał(a):My zdecydowaliśmy się na kapelę sześcioosobową. Myślę, że to dobry wybór ;)

Bogusia to na pewno będzie czad!! :D My finansowo nie dalibyśmy rady, a poza tym te co nam się podobały to terminy 2 lata do przodu już zarezerwowane więc klops. Zaczęłam się zastanawiać na DJ i się przekonałam. Wiadomo, że to nie to samo co muza grana na żywo, ale myślę, że też będzie fajna zabawa!
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez elabarbara » Pon Sie 07, 2017 9:24 am

No nie wiem czy wesele bez disco polo jest fajne. Ja byłam na wielu weselach i na każdym była muzyka mieszana i disco polo też grali. Ale ostatnio u koleżanki mieli Dj wesele exstra mało kto siedział taką muzykę grał że wszyscy świetnie się bawili. Na moim weselu też będzie Dj tutaj znajdziecie wszystkie informacje- http://eventspromusic.pl/ muzyka mega.
elabarbara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>