Problem z rodzicami i teściami

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Re: Problem z rodzicami i teściami

Postprzez Antolka » Nie Lis 13, 2016 3:50 pm

osobiście nie miałam takiej sytuacji, ale domyślam sie ze musi to byc trudne i uciążliwe...mam nadzieję ze uczucie jest szczere i przetrwa wszytsko, a wówczas rodzice zrozumieją co tak naprawdę jest wazne...trzymam za Was kciuki, powodzenia!!!:)
Antolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Problem z rodzicami i teściami

Postprzez Penelopka » Pon Kwi 03, 2017 7:27 am

Ja mam inny problem. Jestem jedynaczką, mój mąż zresztą także jest jedynakiem. I tu zaczyna się problem moi rodzice nie są już pierwszej młodości. Moja mama urodziła mnie kiedy miała 40 lat, tata miał 47. I niestety za niedługo planuje ich wziąć do siebie i się nimi zaopiekować. Ale mój mąż się na to nie zgadza mówi, że przecież to będzie nie fair w stosunku do jego rodziców gdybyśmy moich wzięli a jego nie. Przecież nimi też trzeba się zająć szczególnie, że teść jest schorowany. Próbujemy pójść na kompromis myśleliśmy nawet o domu opieki pod warszawą http://www.rezydencja-seniora.com ale moim zdaniem to nie jest żadne rozwiązanie. Mam nadzieję, że nasi rodzice będą jak najdłużej sprawni abyśmy nie musieli wybierać. Nie mam siły opiekować się dwójką dzieci i naszymi rodzicami, a do tego pracować. Nie wiem co robić.
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>