Kamerzysta czy fotograf???

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

Re: Kamerzysta czy fotograf???

Postprzez Eliza1990 » Pon Lut 22, 2016 12:08 pm

Witajcie, mam pytanie jak wybierałyście firmę, która robiła dla Was film, gdzie szukaliście? Mam na oku kilka różnych ale w sumie nie mogę się zdecydować. E.
Eliza1990
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Alice87 » Nie Kwi 10, 2016 5:04 pm

ja wybrałam fotografa z polecenia, a ten z kolei polecił kamerzystę, tak jest najlepiej, bo już widziałam ich "twórczość"
Alice87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Umma » Wto Cze 07, 2016 10:39 am

Ja zdecydowanie jestem za fotografem. Uważam, że zdjęcia najlepiej oddają charakter uroczystości jaką jest ślub. Dziś co ważne, można też wykonać nie tylko same zdjęcia ślubne, ale też zdjęcia plenerowe, jakieś ciekawe wizualizacje, czy wykonać reportaż ślubny. http://emilsosnowski.pl/oferta/ To wszystko jest możliwe dzięki profesjonalnym fotografom, którzy stanowią prawdziwą grupę osób, która najlepiej oddaje charakter owej uroczystości.
Ostatnio edytowany przez Umma, Czw Cze 23, 2016 12:01 pm, edytowano w sumie 1 raz
Umma
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Białystok

Postprzez Wilku » Sob Cze 11, 2016 9:00 pm

My ograniczymy się chyba tylko do duetu znajomych fotografów. Znając życie i tak znajdzie się ktoś z rodziny czy znajomych, kto w kluczowych momentach będzie wyciągał telefon i nagrywał.
Awatar użytkownika
Wilku
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez weselesacz » Wto Sie 16, 2016 5:57 pm

W większych miastach już widziałam pakiety: fotograf - kamerzysta z jednej firmy ;)
weselesacz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Nowy Sącz

Postprzez ewelka754 » Pon Sie 22, 2016 4:02 pm

Moim zdaniem warto wziąć i kamerzystę, i fotografa. Ponieważ pozostaną nam wspaniałe pamiątki na lata. Polecam wideofilmowanie . Nagrywał koleżance ślub i była zadowolona.
ewelka754
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez dominika364 » Wto Wrz 13, 2016 3:12 pm

dominika364
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez monia923 » Wto Wrz 20, 2016 12:40 pm

Wiele firm oferuje rabat przy wynajęciu kamerzysty i fotografa więc warto pytać o oferty
monia923
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Katowice

Postprzez StasiaK » Pią Paź 07, 2016 12:09 pm

Ja swojego fotografa ślubnego szukałam w internecie, ale decyzje dokonałam dopiero jak świadkowa doradziła mi wybrać http://krakowskifoto.pl/ Muszę przyznać, ze to była najlepsza decyzja, bo trafił na doskonałego fotografa.  Na pierwszy rzut oka było widać, że mam do czynienia z profesjonalista oraz osobą która swój zawód wykonuje z pasją. Zdjęcia są  moją pamiątką, a zarazem dziełem sztuki. Polecam gorąco kontakt do Pana Patryka Krakowskiego 519 878 607.
Awatar użytkownika
StasiaK
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez sreg » Wto Paź 18, 2016 2:43 pm

Również uważam, że najlepiej wynająć  fotografa i kamerzystę. Zdjęcia jak i film to super pamiątka na całe życie :)

https://www.youtube.com/watch?v=GP4vpOxWoq0
Ostatnio edytowany przez sreg, Czw Mar 09, 2017 11:01 am, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
sreg
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez WilhelmTOM » Pią Lis 25, 2016 9:24 am

Jednak chyba trzeba pamiętać, że kamerzysta to obecnie zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Duża część Klientów woli stawiać tylko na jedną opcje. Obecnie może się wydawać, że operator kamery to zdecydowanie mniej popularne zajęcie dla osób obsługujących wesele.
WilhelmTOM
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Tarnów

Postprzez StasiaK » Pon Lis 28, 2016 3:47 pm

Uważam, że jeśli możliwości finansowe na to pozwalają to warto się zdecydować na fotografa i kamerzystę. Tak naprawdę jedno nie zastąpi drugiego i na odwrót. Ja na swoje wesele wynajęłam ekipe ślubną z Kielc www.lukaszszczygielski.pl, która ma cały pakiet usług w swojej ofercie: filmowanie i fotografowanie. Oszczędność pięniędzy i czasu, a efekty końcowe świetne, bo członkowie zespołu się super dopełniają w działaniu.
Awatar użytkownika
StasiaK
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez wilkakora » Pon Sty 02, 2017 3:07 pm

Ja nie wyobrażam sobie wesela bez obu! Zdjęcia to piękna pamiątka i najlepiej by były świetnej jakości, jednak tylko film odda panujący nastrój i to on będzie budził śmiech i łzy po latach. Pozdrawiam
wilkakora
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Balley » Wto Lut 07, 2017 7:32 am

Również uważam, że na takiej imprezie na ślub powinien być kamerzysta i fotograf, chociaż wiele osób rezygnuje z filmu.
Balley
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magun98 » Wto Lut 14, 2017 10:21 am

Dokładnie, fotograf obowiązkowy.
magun98
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez wilkakora » Wto Mar 28, 2017 11:19 am

Zdecydowanie fotograf, ja polecam tego fotografa z Gliwic :)
wilkakora
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez elabarbara » Nie Maj 28, 2017 8:27 am

Ja również wolę fotografa. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadło portfolia fotografów z tej listy- fotografia-slubna.pl Zdjęcia w ich wykonaniu są bardzo naturalne, a zarazem świetnie oddają atmosferę ślubu i wesela. Dlatego z narzeczonym zdecydowaliśmy się że wybierzemy fotografa który będzie z naszej okolicy najbliżej.
elabarbara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez StasiaK » Wto Lip 18, 2017 8:47 am

Nie ma co dyskutować na temat czy fotograf czy kamerzysta, zależy to od tego kto kogo woli i jaką chcę mieć pamiątke.
U mojej siostry na ślubie był fotograf ,mała kameralna uroczystość , więc fotograf bardzo dobrze sobie poradził z ujęciami wszystkich najważniejszych chwil w tak ważnym dla niej dniu . Fotograf z Krakowa to link
http://www.sztukafoto.pl/fotografia-slubna-fotograf-slubny
Awatar użytkownika
StasiaK
rozkręcam się
rozkręcam się

Poprzednia

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>