Foto Budka na weselu

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: Foto Budka na weselu

Postprzez Samantiii » Śro Paź 07, 2015 5:03 pm

U nas nie było fotobudki ale właśnie fotograf miał taką godzinkę dla gości - można było sobie przyjść i zrobić zdjęcie - bardzo fajnie to wyszło, dużo  osób skorzystało i były zadowolone. Mieliśmy fotografa z http://mataristudio.pl/ i bardzo dobrze się spisał. :)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kasiunia123 » Wto Paź 20, 2015 10:01 am

Opcja fotografa bardziej przypada mi do gustu niż sama fotobudka. Można w ten sposób zrobić więcej zdjęć i cały czas ma się kontakt z gośćmi. Jakoś zamykanie się w małej budce w celu zrobienia sobie kilku zdjęć do mnie nie przemawia
kasiunia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marciarena » Śro Paź 21, 2015 6:18 am

Mi pomysł z budką się nawet podoba, każdy może zrobić sobie niezapomniane zdjęcie z wesela i zabrać je od razu ze sobą. Można też zrobić sobie szybką sesję z parą młodą.
marciarena
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez anisiek » Pią Lis 13, 2015 4:36 pm

Czyli mówicie, że bardziej opłaca się fotografowi poddać taki pomysł zdjęć z rekwizytami?
anisiek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez StasiaK » Czw Lis 26, 2015 2:46 pm

Nie zlecałaby tego zadania fotografowi ponieważ każdy dalej będzie czuł się skrępowany. My wynajęliśmy fotobudkę tylko na dwie godziny. Zajmowała ona niedużo miejsca. W pakiecie dostaliśmy przebrania oraz opiekę asystenta nad maszyną. Pilnował on, żeby nie skończył się papier oraz zachęcał gości do robienia zdjęć. Fajne jest to, że liczba zdjęć jest nieograniczona! Wesele było we Wrocławiu więc wybraliśmy http://facebudka.pl/ Naprawdę miła obsługa. Gdy zabrali już maszynę goście byli tak rozluźnieni, że nie było problemu z namówieniem ich do wzięcia udziału w oczepinach.
Awatar użytkownika
StasiaK
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Samantiii » Nie Gru 13, 2015 12:43 pm

Pewnie jakbyśmy mieli więcej czasu na zorganizowanie tego to byśmy wynajęli taką budkę, ale że to był jeden z tych pomysłów na ostatnią chwilę to zadanie przypadło fotgrafowi i jakoś nie czuł się skrępowany :)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Em.Robert » Wto Gru 15, 2015 10:25 am

Bardzo dobry, ciekawy i na pewno cieszacy gosci dodatek do wesela :) Sam sie zastanawiam czy takowej nie postawic na moim weselu
Em.Robert
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez sreg » Wto Paź 18, 2016 3:00 pm

Dla mnie fotobudka to świetny pomysł, dobra zabawa dla wszystkich gości i dużo śmiechu :) Super pamiątka ;)
Ostatnio edytowany przez sreg, Pon Mar 06, 2017 4:47 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
sreg
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez malwina3 » Pią Sty 27, 2017 6:57 pm

Jest to naprawdę dobry pomysł, który daje dużo zabawy i dobre emocje do tego uwiecznione na foto, polecam, sama miałam miesiąc temu na swoim wyjątkowym dniu, nasza firma to http://fotobox4you.pl/fotobudka, egzamin z zapewnienia dobrej zabawy zdali na szóstkę .
malwina3
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Wto Mar 28, 2017 10:13 am

My się cały czas zastanawiamy nad fotobudką. Bo z jednej strony to jest dobra zabawa i pamiątka, której nie da się ocenić, z drugiej bardzo absorbuje gości, którzy zamiast tańczyć stoją w kolejce do fotobudki.... i tak nie wiemy co mamy zrobić... Decyzja jeszcze nie zapadła.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Penelopka » Pon Paź 09, 2017 1:20 pm

Fotobudka jest bardzo fajną atrakcją, ale też jestem za tym aby była przez jakiś czas. Na przykład przez jakieś dwie godziny, w tym czasie kto będzie chciał to sobie zrobi zdjęcie. A jeśli chodzi o kolejki i nie tańczenie to wszystko zależy od tego jak  wodzirej prowadzi zabawę. No bo budka jest i tak przez jakiś krótki czas, najlepiej jakby była na początku, bo może ona rozruszać towarzystwo. A po za tym jeszcze się jako tako wygląda i trzyma. Z reszta zazwyczaj jest to czas na jedzenie. A taką fotobudke można zamówić na przykład z http://niezapomnianachwila.pl/oferta/fotobudka/
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez StasiaK » Pon Paź 23, 2017 12:22 pm

A dlaczego nie? to wspaniały pomysł a na dodatek szalony. A tak się składa że ja na swoim ślubie miałam facebudka , a zamawiałam z [url]http://facebudka.pl/facebudka-fotobudka-jako-atrakcja-na-wesele/[/url] bardzo byłam zadowolona i moi goście również. Polecam
Awatar użytkownika
StasiaK
rozkręcam się
rozkręcam się

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>