Pomysł na kawalerski

organizacja, przebieg, refleksje ...

Pomysł na kawalerski

Postprzez 22Megan22 » Pon Lip 06, 2009 6:54 pm

Witajcie,

macie jeszcze jakiś pomysł na kawalerski???
Może słyszeliście, byliście na jakimś fajnie z organizowanym wieczorze kawalerskim.
Potrzebuje pomysłu!

Pozdrawiam
;
22Megan22
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Re: Pomysł na kawalerski

Postprzez Wojciechc » Śro Lip 06, 2011 1:09 pm

My zawsze z kumplami na kawalerski w piątek robimy najpierw jakąś domówkę później miasto... (najważniejsze jest to że wszyscy wracają do tego mieszkania gdzie była domówka), następnego dnia po porannym piwku wybieramy się na paintball-a, ściankę do wspinaczki lub jakiegoś miejsca gdzie można po rywalizować w sposób w jaki nie robi się tego na co dzień ;)
Wojciechc
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez jarrybegood » Wto Lip 19, 2011 5:46 pm

No właśnie przydałby się jakiś niebanalny pomysł. Coś co się później będzie wspominać z wypiekami na twarzy. Macie jeszcze jakieś propozycje?
jarrybegood
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Szklary

Postprzez sweetie4 » Śro Lip 27, 2011 5:34 pm

powracam do kawalelerskiego, ja ze swiadkiem szykujemy mojemu narzecznemu niespodzianke w postaci paitballa popołudniu a pozniej koledzy zabieraja go na impreze :)
Awatar użytkownika
sweetie4
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Oława

Postprzez ceratex » Sob Wrz 10, 2011 3:17 pm

to może ja

podsunewam fajny poysł na kawalerski , który ostatnio przerobiłem z moimi ziomami<o:p></o:p>
Ustawiliśmy się z ziomkami

różnych stron Polski w sopocie, jedna osoba była orgaznizatorem i niezdradziła nam zadnych szczegółów do momemtu naszego spotkania, mielismy się spakowaćna 2 dni wzias szczoteczke do zębów i troche kasy spotkanie o godz 18 w piątek wsopocie dworzec pkp

pan młody przytaknąłopcje wiec

każdy dojerzdał na własnąreke , jako ze tez lubie niespodzianki chętnie wybrałem się w tą przygodęzachęcony ostatnim seansem Kacvegas . Napoczątek nie miła niespodziankadowiedzieliśmy się że mammy zarezerwowane 2 pokoje 8

osobowe w hostelu troszeczkę się tymprzestraszyłem, ale okazało się ze hostel znajduje się na głównym deptaku wsopocie chyba każdy wie o jaka ulice mi chodzi 3 min od dworca wiec sprawniepiechotką się tam przetransportowalismty, i tu nasze miłe zaskoczenie hostelikpierwsza klasa pokoje z łazienkami czysto , miło sympatycznie co nie dokoncapotwierdzało moja opinie na temat hosteli. Szybki prych i myślałem

ze wybijamy na miacho, ale

tu kolejne zaskoczenie w hostelu mielismyzarezerwowany salon lub jak kto woli livingroom

fajne pomieszczenie kanapki stół do piłkarzyków

żetony do poksa lodóweczka itp. itd. flaszeczkisię już mroziły , żarełko przygotowane pełne zaskoczenie tam spedzilismy 3godziny mocno trenując przed wyjscem na miasto …oczywiście grę w piłkarzyki
J
i tu kolejnaniespodzinaka bo odwiedziły nas 2 fajne panie tancerki i tu podziękowania dlaTomka naszego organizatora bo zaplanował wszytsko perfekcyjnie
J
wszystko zgrane wczasie o 23 zeszliśmy jeszcze do naszych pokoi ,żel na włosy AXE pod pache ibyliśmy gotowi ruszyc na łowy…no i tusie dopiero zaczęlo po prostu istnymaraton zeszliśmy z 15 klubów tak że dopiero następnego dnia z rana czytającnazwy na opaskach których miałem 7
J
!?mogliśmy dojść gdzie tak naprawdę byliśmy Soho, spatif , czekoloada, dream club,versalka

więcej już nie pamiętam ale wszędziebyło przednio masa ludzi tylko ceny niestety z kosmosu no cóż raz się zyje ,raz twój najlepszy kolega zeni się (probably), wiec zydzic nie będę…no i oczywiściesceny z kacvegas już nie były dla mnie tak obce bo bałem się otworzyć łazienkew której czy to aby na pewno nie ma tygrysa? sniadanie o 17 potem gokarty ,aquapark,hostel ,prysznic i wypad do gdańska tam yło nudnawo wiec powrót dosopotu i znowu maraton.w niedziele do 11 chekout pożegnanie z chłopakami i powrótdo domu. Najlepsza impreza zycia. najlepsi kumple, ładne dziewczyny, ciekawemiejsca:P polecam chłopaki do zobaczniu na weselu bo będzie okazja dopowspominania tego weekendu<o:p></o:p>
ceratex
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asiela » Sob Sie 25, 2012 9:05 am

Mój P. ostatnio był na swoim weekendzie kawalerskim :) pierwszego dnia mieli rafting i park linowy, wieczorkiem grill i %, a drugiego dnia byli nad zalewem :D bardzo sobie chwalił :)

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez madeline » Śro Paź 10, 2012 7:31 pm

Asiela napisał(a):Mój P. ostatnio był na swoim weekendzie kawalerskim :) pierwszego dnia mieli rafting i park linowy, wieczorkiem grill i %, a drugiego dnia byli nad zalewem :D bardzo sobie chwalił :)

o i to popieram!!! Bardzo fajnie spędzony kawalerski a nie jakieś kluby ze Stripteasem itp. "tanie" pomysły.
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Asiela » Śro Paź 10, 2012 7:44 pm

Jeden z kolegów jednak usilnie próbował przepchnąć panią streapteaserkę, na szczęście inny mu to wybił z głowy :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez madeline » Śro Paź 10, 2012 7:52 pm

Asiela napisał(a):Jeden z kolegów jednak usilnie próbował przepchnąć panią streapteaserkę, na szczęście inny mu to wybił z głowy :D

mieć takich kolegów to skarb Dlatego z M. wspólnie wybraliśmy świadka dla niego-chłopaka mojej siostry, ponieważ jest odpowiedzialny, nie pije itd. Wszyscy koledzy M. niestety mają tylko w głowie Striptease, więc nie mogę im zaufać...
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Asiela » Śro Paź 10, 2012 8:10 pm

najważniejsze, że będzie jeden, który będzie sprawował pieczę nad innymi :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez drukarnia24 » Nie Lut 03, 2013 3:34 pm

Ależ widać pasję w tych wypowiedziach. Ja mam podobnie, kiedy mówię o drukowaniu książek:) Ale wpadłem tu, bo też niedługo będę organizować wieczór kawalerski:)

<!--[if gte mso 9]> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility>  <w:BreakWrappedTables/>  <w:SnapToGridInCell/>  <w:WrapTextWithPunct/>  <w:UseAsianBreakRules/>  <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument><![endif]-->http://drukarnia-internetowa-24h.pl/oferta/ksiazki/
<!--[if gte mso 9]> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles><![endif]--><!--[if gte mso 10]><style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable     {mso-style-name:Standardowy;     mso-tstyle-rowband-size:0;     mso-tstyle-colband-size:0;     mso-style-noshow:yes;     mso-style-parent:"";     mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;     mso-para-margin:0cm;     mso-para-margin-bottom:.0001pt;     mso-pagination:widow-orphan;     font-size:10.0pt;     font-family:"Times New Roman";     mso-ansi-language:#0400;     mso-fareast-language:#0400;     mso-bidi-language:#0400;}</style><![endif]-->
drukarnia24
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez madeline » Nie Lut 03, 2013 4:32 pm

drukarnia24 napisał(a):Ależ widać pasję w tych wypowiedziach. Ja mam podobnie, kiedy mówię o drukowaniu książek:) Ale wpadłem tu, bo też niedługo będę organizować wieczór kawalerski:)

<!--[if gte mso 9]> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility>  <w:BreakWrappedTables/>  <w:SnapToGridInCell/>  <w:WrapTextWithPunct/>  <w:UseAsianBreakRules/>  <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument><![endif]-->http://drukarnia-internetowa-24h.pl/oferta/ksiazki/
<!--[if gte mso 9]> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles><![endif]--><!--[if gte mso 10]><style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable     {mso-style-name:Standardowy;     mso-tstyle-rowband-size:0;     mso-tstyle-colband-size:0;     mso-style-noshow:yes;     mso-style-parent:"";     mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;     mso-para-margin:0cm;     mso-para-margin-bottom:.0001pt;     mso-pagination:widow-orphan;     font-size:10.0pt;     font-family:"Times New Roman";     mso-ansi-language:#0400;     mso-fareast-language:#0400;     mso-bidi-language:#0400;}</style><![endif]-->

ktoś tu chyba chciał wpleść reklamę ale mu się nie udało
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Asiela » Pon Lut 04, 2013 8:26 pm

madeline napisał(a):
drukarnia24 napisał(a):Ależ widać pasję w tych wypowiedziach. Ja mam podobnie, kiedy mówię o drukowaniu książek:) Ale wpadłem tu, bo też niedługo będę organizować wieczór kawalerski:)

ktoś tu chyba chciał wpleść reklamę ale mu się nie udało

hehe... faktycznie

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Kapriko » Wto Lis 08, 2016 2:49 pm

Mój wymarzony wieczór kawalerski musiałby odbyć się gdzieś w ciepłym, orientalnym kraju. Tam bowiem roślinność bujna magicznym zielem łaskawa, a i niewiast miłych, na które po raz ostatni przed ożenkiem popatrzeć by przyszło, bez liku.
Kapriko
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lucja » Czw Lis 10, 2016 2:01 pm

Degustacja alkoholi to jest ekstra pomysł! Jak jest jeszcze w jakimś fajnym miejscu to już w ogóle. :D
Awatar użytkownika
lucja
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez manila » Nie Lis 13, 2016 3:08 pm

Mi się bardzo podoba taki pomysł http://motoprezent.pl/pakiet-panienskikawalerski/
Uważam że lepszy i powinien się facetom zwłaszcza spodobać, upić i zaszaleć pewnie im się już zdarzało, a taki wieczór jaki organizuje motoprezent.pl jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
manila
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez wiki87 » Śro Mar 22, 2017 9:39 pm

Może wieczór kawalerski w tramwaju z nightclubem?  http://trampartykrakow.com/wieczor-kawalerski-krakowie/
wiki87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>