cellulit - rady!!!

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

Re: cellulit - rady!!!

Postprzez qca » Sob Mar 02, 2013 12:19 am

Woda posiada moc wygładzającą. Jeżeli masz możliwość regularnego chodzenia na basen – skorzystaj z niej. Wystarczy pływać raz w tygodniu, aby Twoje ciało stało się bardziej jędrne. Jeżeli jesteś osobą zapracowaną i nie możesz sobie na to pozwolić, ogranicz się do zabiegów domowych. Masuj miejsca narażone na występowanie cellulitu – pośladki i uda – strumieniem wody z prysznica. Rób to naprzemiennie, raz ciepłą, raz zimną wodą, ale pamiętaj o tym, aby zawsze kończyć zimnym strumieniem. Nie zapominaj także o innych formach ruchu, które przyczynią się do poprawienia wydolności Twojego organizmu – bieganie, jazda na rowerze czy spacer to doskonałe metody, które mogą zdziałać cuda, bowiem żaden krem ani pigułka nie spowodują utraty tkanki tłuszczowej, jeśli nie będziesz aktywna fizycznie. Nie są to typowe domowe sposoby na cellulit, ponieważ wymagają od nas większego wysiłku, ale ich efekty pozytywnie Cię zaskoczą.
qca
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kamila1986 » Czw Mar 21, 2013 12:44 pm

Dziewczyny mam podobny problem. Ciągle nie mam na nic czasu.Ale ostatnio rozebrałam się stanęłam przed lustrem i dosłownie się popłakałam. W ciągu ostatnich 2 miesięcy przytyłam 4 kg bo mam taką pracę, która całkowicie rozregulowała mój organizm. Siedzę ponad 8 godz przed komputerem mam tylko jedną przerwę na obiad ale cały dzień coś podjadam. Najgorsze jest to ,że celullit mam na całym brzuchu i udach. Kupiłam sobie jakis krem 4d Eveline ale nie widzę poprawy ;/
W zeszłym roku miałam 6 zabiegów endermologii , które tez nie przyniosły żadnego efektu tylko zmarnowane pieniadze.
Nie ukrywam,że zależy mi na jakimś szybkim efekcie chodzi mi konkretnie o zabiegi. Jakie polecacie tylko sprawdzone ;)?
Awatar użytkownika
Kamila1986
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Pestka » Wto Kwi 02, 2013 10:03 pm

Ja moge polecic masaz banka chinska. Jestem juz po 12 zabiegach i widze efekty ;-) Co lepsze moj A. takze ostatnio zauwazyl ze uda mam gladsze i jedrniejsze...

Ale chyba niezaleznie od tego na jakie zbiegi sie zdecydujesz uwazam, ze nic nie wplywa na korzystniej na nasze samopoczucie niz akceptacja swojego ciala..nawet jesli jest go troszke wiecej w kilku miejscach...I oczywiscie akceptacja ze strony partnera ;-) Pamietajcie ze sexy nie rowna sie rozmiarowi "S" ;-)

A banke chinska polecam nie tylko na uda..ale takze plecy...fantastyczny relaks ;-)
Pestka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez MadzRob » Sob Lut 15, 2014 7:39 pm

fajnym zabiegiem  na redukcję cellulitu jest ganbanyoku, wymyślona przez japończyków, polecam bo sama korzystałam przed swoim ślubem i jest super ^^
MadzRob
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez wisienkabecia » Sob Lut 22, 2014 9:09 pm

Coś o tym słyszałam o tym masażu ,możesz napisać więcej? ;)
wisienkabecia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez asia548 » Wto Mar 11, 2014 1:19 pm

U mnie cellulit zniknął dzięki regularnym ćwiczeniom i lekkim zmianom diety, więc da się ;)
asia548
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Dom_J » Wto Maj 20, 2014 12:24 pm

Dzięki, dziewczyny, za wszystkie rady niewymagające nakładów finansowych. Od dziś znaczne ograniczenie słodyczy i słodzonych napojów, masaże, raz w tygodniu basen i rozsądna dieta. Ogólnie chodzi o to, że mam figurę jabłko i ten cellulit nie jest jakiś bardzo głęboki, ale za to jest widoczny przy naciśnięciu np. na ramionach :( O udach nie mówię. Myślicie, że tylko na takich naturalnych metodach uda mi się dość duży cellulit zrzucić albo złagodzić do Bożego Narodzenia? Czy byście jednak poleciły jakieś urządzenia? Te zabiegi za 1600 zł odpadają, bo są stanowczo za drogie...
Dom_J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez anisiek » Pon Lis 16, 2015 12:41 pm

Cellult niestety nie zniknie tak od razu. Tak się składa, że trzeba na to dużo czasu. Przede wszystkim wypróbuj masaż bańką chińską. Jeden ze skuteczniejszych sposóbów.
anisiek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ola_2506 » Pią Lis 20, 2015 12:06 pm

A ja polecam ćwiczenia na rowerach statycznych ;-)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-250620160060.png[/IMG]
ola_2506
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Samantiii » Śro Sty 13, 2016 12:44 pm

A czy komuś udało się skutecznie pozbyć cellulitu? Nie mówię, że łatwo i szybko tylko zastanawiam się czy to w ogóle jest możliwe!
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Komonia » Pon Mar 14, 2016 8:18 am

Ja polecam masaż próżniowy. Właśnie zabiegi endermologii zapewniają takie właśnie efekty. Konkretne i widoczne niemalże od razu. Dlatego wydaje mi się, że powinnaś w pierwsze kolejności znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który specjalizuje się w tego typu zabiegach.
Od siebie dodam, że bardzo fajnym zabiegiem jest mezoterapia. Ona też działa bardzo dobrze na cellulit, z tym że ten zabieg, moim zdaniem jest nieco bardziej skomplikowany i wraz z nim powinny iść odpowiednie ćwiczenia a nawet dieta. Jest też bardziej inwazyjny dla zdrowia.
Fajne zabiegi masz opisane tutaj
Ostatnio edytowany przez Komonia, Śro Lip 27, 2016 6:54 am, edytowano w sumie 1 raz
Komonia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez zosiaa » Wto Mar 15, 2016 11:01 am

Witam, warto poszukać specjalnych ćwiczeń na celuit, poza tym masaż także pomaga
zosiaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez patrycja11 » Pon Kwi 04, 2016 8:38 am

dobry jest również peeling z kawy :)
lashandbrowacademy.pl
patrycja11
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Kraków

Postprzez monia89 » Wto Maj 24, 2016 11:39 am

Przede wszystkim ćwiczenia, to jest najlepszy sposób na pozbycie się cellulitu. Po za tym trzeba pić dużo wody, zdrowo się odżywiać bo wszystko to wpływa na nasza sylwetkę. Faktycznie dobry jest także peeling kawowy.
monia89
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asia_450 » Czw Cze 16, 2016 2:22 pm

Masaże i peelingi powinny pomóc uporać się  z cellulitem
Asia_450
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez baska1 » Wto Lip 19, 2016 6:49 pm

Skuteczne jest serum vialise, przekonałam się na własnej skórze :) Moja przyjaciółka poleciła mi ten preparat, bo jej pomógł pozbyć się pomarańczowej skórki. Pierwsze efekty u mnie widać były po nie całym miesiącu. Polecam wszystkim kobietkom. Od razu mówię, żeby nie zrażać się ceną, serum jest wydajne i wystarcza na długo. Tutaj - http://kobietamag.pl/koncentrat-wycisni ... e-vialise/ jest artykuł na temat właśnie vialise.
baska1
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez natalinda » Śro Lis 16, 2016 11:22 am

Dziewczynki a czy ktoraś z Was chodzila moze na endermologię na cellulit?
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez natalinda » Śro Gru 07, 2016 12:32 pm

A gdize konkretnie chodziłaś? Czy zabieg był bolesny i jak wyniósł Cię cenowo?
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez natalinda » Pią Gru 09, 2016 2:05 pm

I cellulit nie wrócił?
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez kobieta0592 » Pią Mar 17, 2017 1:36 pm

Jak ja sobie poradziłam z cellulitem?? Na pewno zadziałałam dość szybko :) jak tylko zauważyłam, że coś jest nie tak zaczęłam ćwiczyć takie partie ciała jak pośladki, uda i łydki bo tam cellulit jest najczęściej :) później dorzuciłam zdrową żywność i suplementy diety :) na początek coś na oczyszczenie organizmu z toksyn :) a później już same zdrowe rzeczy :) wszystkie odpowiednie suplementy tutaj kupowałam i kupuję nadal https://twojeodzywki.pl/suplementy-71/witaminy.html i bardzo mi to wszystko mogło, co prawda do mojego ślubu jeszcze sporo czasu ale lepiej o siebie zadbać zanim nadejdzie ten piękny dzień :))
kobieta0592
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>