czy jestescie zazdosne i jak sie to objawia?

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Re: czy jestescie zazdosne i jak sie to objawia?

Postprzez bunia13 » Śro Maj 04, 2011 4:57 pm

Mam nadzieję, że nie będziemy tu więcej poruszały tego tematu ;) Powodzenia :)
Awatar użytkownika
bunia13
kocham to forum? :)

Postprzez Fiołek84 » Pią Cze 03, 2011 9:10 am

o kurcze.... :(

no ale temat zamknięty :)

Awatar użytkownika
Fiołek84

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Paula1408 » Pią Sie 12, 2011 12:27 am

magicznacalineczka napisał(a):Moj natomiast wymienia sie z kolezankami okresleniami typu "skarbie", "kochanie" rozmawiajac przez telefon przy mnie i pewnie nie tylko przy mnie, czasami zostaje u jednej na noc (kolacyjki, sniadanka, masaze),gdy ja akurat mam inne zajecia ..

PADŁAM... I JESZCZE NIE POWSTAŁAM! Val napisała wszystko co i ja bym mogła napisać, więc nie będę się powtarzać.Przepraszam, że wracam do tematu. Cieszę się Calineczko, że wszystko wyjaśnione :) Powodzenia!!!

Jeśli chodzi o mnie i mojego M. Zdrowo do wszystkiego podchodzę. Znam jego znajome i nie mam nic przeciwko, aby utrzymywali kontakt. (bez noclegów i masażu hehe) ;) Była jedna taka, która swego czasu trochę namieszała między nami i gdyby znowu pojawiła się między nami miałabym powody, aby buchać zazdrością:) Na szczęście zniknęła za górami, za lasami... a może zjadł ją smok (dobrze jej tak)... Mam to szczęście, że mój M nie chodzi na dyskoteki, bo nie lubi, a jak się umawia z chłopakami na piwko to albo u nas w domu, albo u jednego z kumpli... Ostatnio odwiedziła nas moja przyjaciółka (świadkowa) i wydurniali się na maxa razem mówiąc do siebie 'zdrobniale' i szczerze mówiąc nic mnie nie zakuło:) Pewnie dlatego, że znam ich na wylot i obojgu ufam:)
Awatar użytkownika
Paula1408

Miejscowość: :)

Postprzez Kajkolcia » Pon Sie 29, 2011 4:34 pm

To ja troszkę odświeżę :) Mój M. nie daje mi powodów do zazdrości. Znamy na wzajem swoich znajomych. Jeśli chodzi o dyskoteki to zawsze razem chodzimy nigdy osobno. Mieszkamy już razem to też już jest inna perspektywa, z której można patrzeć na związek, bo cały czas się widzimy itd.
Awatar użytkownika
Kajkolcia
super gaduła
super gaduła

Postprzez Chanela » Pon Lut 04, 2013 1:04 am

Ja mimo wszystko że mieszkamy razem to niekiedy jestem o niego zazdrosna, on z resztą o mnie też. Ale jeśli komuś zależy do odrobina zazdrości jest w porządku.
Chanela
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Justynak86 » Pon Lut 04, 2013 10:43 am

Chanela napisał(a):Ja mimo wszystko że mieszkamy razem to niekiedy jestem o niego zazdrosna, on z resztą o mnie też. Ale jeśli komuś zależy do odrobina zazdrości jest w porządku.

Zgadzam się z Tobą Chanela i u Nas jest podobnie :)
Trochę zazdrości nie zaszkodzi :)

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez malwina_86 » Śro Lut 06, 2013 10:37 pm

I ja zgadzam się z Tobą Chanela. Trochę zazdrości nie zaszkodzi
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez malwina_86 » Czw Mar 21, 2013 2:41 pm

Sarana napisał(a):ja jestem zazdrosna o swojego mężczyznę,jednak nie potrafię tego ukryć i często niestety doprowadza to do niepotrzebnych dyskusji.

Spokojnie   Przed Tobą całe życie... nauczysz się ukrywać
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Kamila1986 » Pią Mar 22, 2013 12:01 pm

Dziewczyny a u mnie to jest tak, że znamy się bardzo długo i mieszkamy razem. Dawniej nie byłam wogóle zazdrosna wręcz przeciwnie chciałam żeby on był zazdrosny o mnie. Ale z biegiem czasu wszystko się zmieniło.... Mój narzeczony wygląda na babiarza ale w rzeczywistości wogóle nim nie jest ! Nie raz byłam świadkiem kiedy kobiety nawet przy mnie się do niego przymilały i strasznie mnie to wkurza. To nawet nie jest zazdrośc ale okropna złośc która we mnie emanuje.....
Awatar użytkownika
Kamila1986
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez maja98a » Pon Paź 10, 2016 2:18 pm

Oczywiście, że jestem zazdrosna o swojego faceta! Oczywiście w granicach rozsądku. Nie robię mu awantury o to, że uśmiechnął się do kasjerki w sklepie. Na szczęście, nigdy nie dał mi też powodu do jakiegokolwiek szaleństwa na tym punkcie. Jak czytałam tu wcześniej - masaże, kolekcyjki, śniadanka u koleżanek... - to aż nie wiedziałam co powiedzieć. To nie jest zbyt ciekawe zagranie ze strony faceta, który ma dziewczynę czy narzeczoną. Ja z pewnością takiego zachowania bym nie zaakceptowała. Nigdy też nie musiałam tego robić. Z moim Tomkiem jesteśmy ze sobą 8 lat i przez cały ten czas zabiegamy o siebie tak samo jak na początku znajomości. Tak samo jest u nas z zazdrością  - jej szczypta urozmaica związek :)
maja98a
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez manila » Śro Lis 09, 2016 10:43 am

U mnie zazdrość się fochem ogólnym objawia ale nigdy zazdrości nie okazuję
manila
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Antolka » Nie Lis 13, 2016 3:45 pm

myślę sobie ze jak obie strony są sieie pewne, to ta zazdrosć jest taka zdrowa...gorzej jak ktoś zachowuje się niewłąściwie, mamy podejrzenia, wiem ze coś było w przeszłosci...ale osoby dojrzałe raczej potrafią zbudowac związek oparty na zaufaniu i nie ma potzreby być wówczas o siebie zazdrosnymi...
Antolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mart-ma-zur » Czw Sty 19, 2017 10:46 am

Ja jestem zazdrosna i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Wtedy trochę się ciskam, jestem wkurzona i mam ochotę rzucać talerzami, ale jeszcze nigdy nie zostałam zmuszona do takiej ostateczności. Wtedy Maciek wie już o co chodzi, zapewnia mnie, że nie interesuje go żadna inna kobieta, bo ma mnie. Mimo to, wiem, że on podoba się kobietom i bardziej obawiam się o nie, a nie o niego.
Moim zdaniem zazdrość w związku jest dobrym znakiem, bo pokazuje, że obu stronom nadal zależy. I tego się trzymamy już od 6 lat :)
mart-ma-zur
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez andena » Pią Mar 10, 2017 2:31 pm

To naturalny odruch gdy jest się zakochanym, ale nie można popadać w skrajności i obsesyjnie przesadzać. A tak mają kobiety, które samej sobie się nie podobają i o wszystko robią problem, a potem się dziwić, że facet idzie do innej bo się wytrzymać nie da.
Jak schudnąć z ud zobacz na http://tabletkinaodchudzanie.co
andena
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>