Kuchnia - jak ja zagospodarowac?

blaski i cienie, gdzie mieszkać i jak urządzać

Kuchnia - jak ja zagospodarowac?

Postprzez tirin__tirin » Pią Paź 23, 2009 12:07 pm

Dziewczyny postanowilam otworzyc nowy watek, bo mamy okropny problem. Wykanczamy nasz dom (tzn szeregowke) i mamy starszny problem z zamowieniem mebli kuchennych. Kuchnia niby duza a jednak nie bardzo ustawna. Zrobilam niby projekt mebli, ale jakos nie bardzo jestem przekonan co do takiego ustawienia. Moze ktoras z Was jest juz po urzadzaniu kuchni i rzuci jakimis praktycznymi radami i co najwazniejsze bedzie umiala doradzic co  i jak. Ponizej przedstawiam projekcik. Mam nadzieje ze zrozumialy bo jedynie co mam do dyspozycji to program autocad.

image file name: 2kb8d7405578.jpg

image file name: 2k1c60d54d37.jpg

image file name: 2k03926d4e5d.jpg
tirin__tirin
kocham to forum? :)

Re: Kuchnia - jak ja zagospodarowac?

Postprzez Edusia » Śro Maj 04, 2011 11:25 am

ja widzę,że tu dawno nikogo nie było ....a ja z Narzeczonym też dom wykańczamy
w sumie zbieramy wyceny mebli kuchennych na wymiar
najtańsze dostalismy z Sycowa przy czym też sobie wymysliłam kilka rzeczy,które tanie nie są
a jak udało się Wam wykończyc kuchnię?

Awatar użytkownika
Edusia

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Penelopka » Pon Mar 06, 2017 10:50 am

Fakt czy ktoś tu zagląda. Temat bardzo fajny i mam nadzieję, że się rozkręci. A całe życie marzyłam o wyspie w kuchni i teraz jak już mam taką możliwość to nie wiem jaką. Czy ma być po prostu z czystym blatem, ale za to trochę wąska. A może ze zlewem albo płytą indukcyjną? A wtedy zastanawiam się czy przy tej wyspie dać krzesła. Nawet jakieś tam przeglądałam na http://florimeble.pl/44-krzesla-kuchenne ale jakoś nie jestem przekonana. A wy jak myślicie? Macie w domu wyspę albo barek?
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez asia548 » Wto Mar 14, 2017 8:10 am

Bardzo ważne są też dodatki w kuchni. Ja wychodzę z założenia, że powinny być funkcjonalne i designerskie jednocześnie, tak jak te chlebaki: http://www.homebook.pl/produkty/chlebaki. Najbardziej podobają mi się te białe z drewnianymi pokrywkami, a Wam?
asia548
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez elabarbara » Pią Cze 30, 2017 1:28 pm

Ja akurat zamawiałam kuchnie na wymiar w Krakowie  ale też zlecenia przyjmują w całej Polsce. Polecam firmę Alu Styl bo meble kuchenne są solidne,funkcjonalne i nowoczesne. Jeśli jesteś zainteresowana możesz sobie obejrzeć zdjęcia dotychczasowych wykonań mebli na stronie firmy.
elabarbara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wspólne mieszkanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>