Tanie i skromne dekoracje

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Tanie i skromne dekoracje

Postprzez ddaga89 » Śro Lut 24, 2016 1:17 pm

Witam. Poszukuję kogoś kto zrobi skromną dekorację na stół za niewielkie pieniądze. Dekoracja ma naprawdę być niewielka, ale jakaś z pomysłem. Może jakaś pomoc i namiary?
ddaga89
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Tanie i skromne dekoracje

Postprzez Kama86 » Czw Lut 25, 2016 11:21 am

A o jakich dekoracjach myślisz? Ja np też chce udekorować salę mały kosztem - dużo rzeczy robię sama. Za nami chciałam powiesić napis - MR&Mrs lub Just Married. Znalazłam w PartyTajm kilka bardzo tanich propozycji - koło 5 zł, więc zmieszcze się w budżecie;) Szukam jeszcze jakiś ciekawych świeczników, na nóżce, żeby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca na stole:) Jak ktoś coś widział to proszę o info:)
Kama86
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez janek6 » Wto Mar 29, 2016 2:59 pm

jeśli chodzi o dekoracje kwiatowe, to dzień przed ślubem mój narzeczony jedzie na giełdę kwiatową, kupuje dużo świeżych kwiatów w dobrej cenie, a potem one lądują w szklanych wazonach. Moja koleżanka tak zrobiła i zapłąciła o połowę mniej niż zamawiając u florystki. Efekt był super :)
janek6
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Kwiatek_D » Pon Kwi 18, 2016 12:46 pm

Jeżeli ma być niewielkie i za niewielką cenę, a nie potrzebujesz tego na pęczki, to ja bym zrobiła sama ;)
Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Tabaluga » Pon Kwi 25, 2016 11:49 am

Jeśli szukasz tanie, łatwej a efektownej dekoracji możesz zrobić tak: na stole stawiasz kwiaty i obsypujesz flakon czy doniczkę w okół płatkami lub ich imitacją - do tego dajesz serwetki w tym samym kolorze i wiążesz do krzeseł baloniki. Nic trudnego, a efekt nieprzeciętny, możesz sobie tu zobaczyć jak to wygląda http://www.bluediamond-hotel.pl/pl/lab42/gallery/293. Byłam tam na weselu gdzie były takie ozdoby, to naprawdę dobrze wyglądało ;)
Awatar użytkownika
Tabaluga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gekonka » Pią Sty 20, 2017 8:42 am

Znajoma robiła dekoracje z fizeliny i krepiny. Krepina taka bibuła florystyczna specjalnie wywijana. Znalazła producenta  i udało jej się u niego tanio kupić, ale ułożenie zrobiła jej znajoma kwiaciarka.Niestety z tego co mówił teraz krepę robi tylko na specjalne i tylko większe zamówienia. Ponoć krepa nie jest już modna i ludzie wolą organzę.
gekonka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magun98 » Wto Lut 14, 2017 10:21 am

No jak ma się taką znajomą to super sprawa.
magun98
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mish » Nie Mar 05, 2017 12:04 pm

My dekoracje mieliśmyw  cenie. :)
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>