Bieganie, odchudzanie te klimaty - help

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

Bieganie, odchudzanie te klimaty - help

Postprzez Mish » Sob Maj 31, 2014 8:37 pm

Dziewczyny, wzięłam się za siebie i zaczęłam biegać i chodzić na aerobic. Niby ok, ale strasznie bolą mnie mięśnie takim zmęczonym bólem. Miałyście tak? Jakieś porady?
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: Bieganie, odchudzanie te klimaty - help

Postprzez compelling » Nie Sie 31, 2014 12:17 pm

Może spróbuj zabiegów odchudzających. Dużo kosztują, ale są efektywne bardzo. Sama korzystałam z kriolipolizy na odchudzanie i zmniejszyłam się o dwa rozmiary. Zabieg wykonywałam w vicihair.pl w Krakowie. Nie boli i jest bezinwazyjnie.
compelling
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez emulkaaa » Pon Wrz 01, 2014 3:50 pm

Hej Mish,

mięśnie cię bolą zapewne dlatego, że wzielas na siebie zbyt duze obciazenie. Treningi trzeba zaczynac stopniowo, nie wszystko na raz. Napisz jak czesto biegasz,jak dlugo i ile razy w tyg. masz tez aerobik. Jesli nie masz przerw pomiedzy treningami to dochodzi do zakwaszenia miesni (tzn przetrenowanie, w ktorym miesnie nie nadazaja sie zregenerowac). Absolutnie nie rob czegos takiego, ze biegasz codziennie albo 1dzien bieganie-2-aerobik-3 dzien bieganie, bo wtedy dochodzi do przetrenowania. Jeśli chcesz schudnąć, pamiętaj też o prawidłowym odżywianiu. Przede wszystkim wiadomo co musisz ograniczyć (słodkie napoje, fast foody itd. tego nie muszę tłumaczyć). Nigdy nie rzucaj słodyczy od razu i nie mów od jutra koniec. Od czasu do czasu zjedz sobie jakiegos batona jesli masz ochote, bo nasz mózg do prawidłowego myslenia tez potrzebuje odrobine cukru. Pamietaj o tym, ze wszystko z umiarem. Nie wolno od razu drastycznie ograniczac wszystkiego na raz, bo organizm sie buntuje i zaczyna sie bronic-magazynuje wieksza ilosc tkanki tłuszczowej. Efekt-cwiczysz,meczysz sie i mniej jesz a nie widzisz adekwatnych wynikow. Jeśli jesz owoce to zawsze najlepiej o wczesnych porach-kiedy organizm ma największe zapotrzebowanie i zdolność do wysiłku, popołudniami raczej je ograniczaj lub nie jedz w ogóle. Zastąp owoce w tych godzinach warzywami. Pij duuuuuuuuzo wody i zieloną herbate-oczyszcza organizm. Jesli nie jestes w stanie jesc o stalych porach to trudno jedz jak ci wygodnie tyko rozbij posilki na mniejsze porcje (nie wsuwaj wszystkiego na raz) ale absolutnie nie doprowadzaj sie do stanu głodowania i odmawiania sobie jedzenia. Po prostu rób to lepiej, zdrowiej niż wcześniej.

Ja schudłam na swoj sposob, bez glodowek, bez odmawiania sobie wszystkiego na raz (z 59 najpierw na 56 potem 55, po kilku miesiacach utrzymuje wage na poziomie 53-54). Tylko kazdy jest inny. Mi łatwo jest schudnac ale i szybko tyję!
Odstawilam smieci, wprowadzilam do jadlospisu kasze, ryz brazowy, ograniczylam produkty tuczace. Jestem slodyczomaniaczka wiec zajadam sie oczywiscie czasami jakims batonem czy ciastkiem (czasem robie sobie slodka niedziele:)
Pije wode i herbatke albo soki.
Biegać nie mogę, bo miałam operowane kolano i to zbyt duze obciazenie dla mnie, ale bardzo duzo jezdze na rowerze i wierz mi nawet nie wiesz kiedy tracisz kalorie!

Gdybyś potrzebowała pomocy to napisz na priv, podsune ci pare moich sposobow.

Nie zniechecaj się!!!!!

Pozdrawiam
emulkaaa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez patrycja11 » Pią Paź 17, 2014 11:47 am

Kilogramy gubi się w kuchni ;)
lashandbrowacademy.pl
patrycja11
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Kraków

Postprzez toniwed » Pon Gru 15, 2014 4:49 pm

kilogramy gubi się tu i tu;)
toniwed
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez imoja » Wto Lut 24, 2015 9:17 pm

Moja bratowa zrobiła się tak samo. bo nagle sie obudziła, że chudnąć musi :)  Odpocznij i stopniowo podejdź do sportu.
imoja
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez pannamigotka88 » Wto Sie 25, 2015 3:44 pm

imoja napisał(a):Moja bratowa zrobiła się tak samo. bo nagle sie obudziła, że chudnąć musi :)  Odpocznij i stopniowo podejdź do sportu.

Doskonała porada. Trzeba to robić stopniowo i pomału. Co nagle to po diable.
Życzę wytrzymałości i konsekwencji w działaniu. Trzymam kciuki.
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Wto Lis 10, 2015 5:40 pm

Ja właśnie chciałabym zacząć biegać bo czuję, że mam coraz goszą kondycję, a lata lecą....
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez natalinda » Pon Lis 21, 2016 10:18 am

Pewnie,ze tak. Kiedyś sobie tego nie wyobrazałam, ale potem zobaczyłam na blogach wielu dziewczyn,ze wiele z nich biega włąśnie zimą. Tak wiec pomyslałam sobie,ze czemu ja mam nie pobiegać? Odchudzam się tak więc własnie taka aktywność fizyczna jest w moim przypadku jak najbardziej wskazana.

To co warto jest sobie kupić to bielizna termoaktywna:
http://sklepgwinner.pl/blog/jak-dobrac- ... moaktywna/

Dzięki niej będzie Ci ciepło i jednocześnie się nie spocisz poniewaz bardzo dobrze odprowadza wilgoć.
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez kfiatencja » Pią Lut 24, 2017 3:32 am

Mish napisał(a):Dziewczyny, wzięłam się za siebie i zaczęłam biegać i chodzić na aerobic. Niby ok, ale strasznie bolą mnie mięśnie takim zmęczonym bólem. Miałyście tak? Jakieś porady?

Tak miałam podobnie. Organizm nie wytrzymał obciążenia i nie był na to przygotowany. Niestety ale kilka nie potrzebnych chorob mi się pojawiło i tak musiałam odłożyć bieganie na kilka miesięcy. Dopiero potem zabrał się za przeanalizowanie co źle zrobiłam. Okazało się że nie stosowałam odpowiedniej diety. Mianowicie organizm był głodny i w trakcie wysiłku nie dawał sobie rady. Niby to tylko jedzenie owoców czy warzyw i w moim przypadku stosowanie dodatkowo płynu Biovital ale jednak w tym tkwi rzecz. Trzeba najpierw zadbać o odpowiednią dawkę minerałów aby mieć siły na wykonywanie danego sportu.
kfiatencja
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Malka » Czw Cze 08, 2017 6:38 pm

Ja się zabrałam za odchudzanie :D trzymam dietę, ćwiczę codziennie i stosuje suplement therm line fast - http://thermline.com.pl/therm-line-fast . Jak na razie drugi miesiąc za mną ale już 7 kilogramów mniej na wadze :)
Malka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>