DJ Vico - prosba o opinie

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: DJ Vico - prosba o opinie

Postprzez Beata88 » Pią Kwi 18, 2014 10:37 am

marikano - mam takie samo zdanie, stąd wybrałam dj na wesele i z tego wyboru jestem zadowolona do dnia dzisiejszego.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Paula J » Wto Kwi 29, 2014 2:57 pm

Beata88 napisał(a):marikano - mam takie samo zdanie, stąd wybrałam dj na wesele i z tego wyboru jestem zadowolona do dnia dzisiejszego.

Bardzo się cieszę, bo właśnie podpisaliśmy umowę z dj vico. Odliczamy zatem czas do naszego weselicha.
Ostatnio edytowany przez Paula J, Wto Maj 06, 2014 2:01 pm, edytowano w sumie 1 raz

"bo sztuka jest żyć nie dla siebie samego ale dla kogos bliskiego"

Paula J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Beata88 » Sob Maj 03, 2014 8:30 pm

Jakbym wiedziała, że moje wesele będzie tak bardzo udane to zrobiłabym je jeszcze raz i z większą ilością gości.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Paula J » Wto Maj 06, 2014 2:00 pm

Wasze opinie uświadomiły mi że mój wybór odnośnie dj był jednak najlepszy.

Paula J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Beata88 » Czw Cze 05, 2014 9:28 pm

Będziecie bardzo zadowoleni, u nas nawet sceptycznie nastawione osoby do DJ zmieniły nastawienie.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez barszcz162 » Śro Cze 11, 2014 8:32 pm

Wszyscy tak z przyzwyczajenia biorą orkiestry, ale w gruncie rzeczy DJ równie dobrze zabawiają gości podczas imprez
barszcz162
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Beata88 » Pon Cze 30, 2014 4:09 pm

Barszcz, a u Ciebie też dj prowadził wesele?
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Paula J » Czw Lip 10, 2014 2:16 pm

barszcz162 napisał(a):Wszyscy tak z przyzwyczajenia biorą orkiestry, ale w gruncie rzeczy DJ równie dobrze zabawiają gości podczas imprez

U nas na opolszczyźnie zawsze grały zespoły ale jak mam słuchać nieszczęsnych wykonań to wolałam zatrudnić dj. A na filmach widziałam, że dj vico potrafi niezle zabawić gości, a nasze wesele juz tuż tuż.

Paula J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez k_a » Sob Sie 23, 2014 6:54 am

My jesteśmy wlaśnie tuż po weselu na którym gości zabawiał dj vico. Powiem tak, wszelkie opinie że spisał się na medal są jak najbardziej prawdziwe, nie wyobrażaliśmy sobie nawet  że nasi goście potrafią się tak doskonale bawic! Wszyscy popierali nasz wybór bo dj vico potrafi swietnie dostosowac muzyke, zabawy  do tego co dzieje sie na parkiecie, gdy trzeba to potrafi na poczatku rozruszac towarzystwo lecz bron boze w zaden nachalny sposob, kiedy widzi ze towarzystwo sie swietnie bawi nie ustaje w muzyce az sami ze zmeczenia zejda z parkietu bo sil w nogach brak do tanca! Polecamy po stokroc!

k_a
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mr&mrs » Pią Wrz 12, 2014 6:41 pm

Witamy wszystkich!

Chcielibyśmy polecić wszystkim dj vico. Nasze wesele było najlepsze na jakim byliśmy. Pełna kultura osobista, pomoc w każdej chwili przed weselem jak i w trakcie. Fajnie dobrana muzyka, fajne konkursy i prowadzenie bez żadnych sprośnych podtekstów.

Mimo, że upłynęło już kilkanaście dni nasi goście dalej miło wspominają wesele. Ba! Na parkiecie szalały osoby, które na co dzień nie tańczą.

Raz jeszcze polecamy usługi Wiktora.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez mr&mrs » Pią Paź 24, 2014 8:18 pm

Witam!

Dostaliśmy kilka wiadomości z pytaniem czy mamy jakiś film z naszego wesela z prowadzeniem przez dj vico więc postanowiłam tutaj odpisać, że możecie sprawdzić na You Tubie. Wiem, że Wiktor wrzucił go u siebie na kanale. Z tego co widziałam są też dwa konkursy ale te były jako filmy prywatne.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Hanuś wro » Sob Gru 13, 2014 11:44 pm

My bardzo długo zastanawialiśmy się czy wybrać orkiestrę czy Dj, ale już przy pierwszym spotkaniu Dj Vico zrobił na nas tak dobre wrażenie,że nie było już innej opcji:)
Wybawiłam się za wszelkie czasy, właściwie nie schodziłam z parkietu:)
Nasze rodziny to raczej biesiadnicy, lubią pić, gadać przy stole i baliśmy się ogromnie,że parkiet będzie pusty.
Na szczęście Dj Vico (plus alko) rozruszał towarzystwo i tańcowali wszyscy bez wyjątku:)
Świetne zabawy, dużo tańca i humoru:)
My dziękujemy Dj Vico za super wesele i polecam wszystkim:)))
I jak to moja Mama później podsumowała: " dobry był ten Pan wodzirej":P (a z ust mojej Mamy to mega komplement:P)
Hanuś wro
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mar_tha » Czw Mar 19, 2015 11:59 am

A ja się zastanawiam czemu mój negatywny wpis o Dj Vico został usunięty, już teraz się nie dziwie że są tu same pozytywne opinie. Może zna się z adminem :]

Marto, otrzymałaś wiadomość na priv. Napisałaś tu zaledwie kilka postów i nie mamy możliwości ani kompetencji by weryfikować Twoją wiarygodność. Jeśli ktoś kwestionuje takie wpisy, zostają one usunięte. Bez względu na to czy kogoś wychwalają pod niebiosa, czy krytykują. Doczytaj proszę regulamin forum i o zasadach, które tu obowiązują, będzie jasne.

Pozdrawiam
Moderka

Dziękuję za odpowiedź, jednak nie dostałam ani pół wiadomości na priv.
Napisałam na forum tylko kilka postów bo nie jestem osobą która komentuje wszystko i wszsytkich, chociaż uważam że zachowanie Dj którego dotyczy wątek zasługiwało na komentarz, i kasowanie go tylko dlatego ze nie mam 1000 postów jest krzywdzące dla innych forumowiczów bo mają dostęp tylko do pozytywnych opini (których wiadomo ze nikt nie zgłasza).

Pozdrawiam
Mar_tha
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Beata88 » Pią Mar 27, 2015 6:23 pm

Po sposobie wypowiedzi można stwierdzić jedno, że Mar-tha to osoba, która jest wiecznie niezadowolona ze swojego życia. Troszkę więcej optymizmu i relaksu zalecam.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez jo_asia » Wto Paź 13, 2015 1:07 pm

Witam forumowiczów i wszystkich którzy zastanawiają się nad najważniejszymi wyborami przed organizacją wesela. Mieliśmy sporo obaw czy brać DJ na wesele, rodzice nam mówili że to zły pomysł ale my postanowiliśmy zaryzykować, bo nie poznaliśmy takiego zespołu, który spełniałby nasze oczekiwania, a uwierzcie mi chodzimy na wiele wesel, w tym roku byliśmy na 7 i nic :)
DJ VICO spisał się super, nawet minuty nie pożałowałam że się na niego zdecydowaliśmy, tak nam rozkręcił imprezę, że przedłużaliśmy o godzinę, świetne konkursy, pełna kultura,komunikacja z gośćmi i z nami młodymi :)
Plusem DJ jest to że zagra Wam wszytko co tylko chcecie a zespół niestety nie, i nie ukrywajmy zespoły przeważnie mają swoje interpretację utworów i nie zawsze one brzmią jakbyśmy chcieli, zdarza się że nawet mamy problem z odgadnięciem co to za utwór. Także dobry DJ a takim jest Wiktor rozkręci każdą imprezę, Jesteśmy 100 razy na tak i bardzo mu dziękujemy!  Jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę i doradzę, samych dobrych wyborów Wam życzę, pozdrawiam
jo_asia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez pannamigotka88 » Wto Sty 12, 2016 7:28 pm

jo_asia napisał(a):Witam forumowiczów i wszystkich którzy zastanawiają się nad najważniejszymi wyborami przed organizacją wesela. Mieliśmy sporo obaw czy brać DJ na wesele, rodzice nam mówili że to zły pomysł ale my postanowiliśmy zaryzykować, bo nie poznaliśmy takiego zespołu, który spełniałby nasze oczekiwania, a uwierzcie mi chodzimy na wiele wesel, w tym roku byliśmy na 7 i nic :)
DJ VICO spisał się super, nawet minuty nie pożałowałam że się na niego zdecydowaliśmy, tak nam rozkręcił imprezę, że przedłużaliśmy o godzinę, świetne konkursy, pełna kultura,komunikacja z gośćmi i z nami młodymi :)
Plusem DJ jest to że zagra Wam wszytko co tylko chcecie a zespół niestety nie, i nie ukrywajmy zespoły przeważnie mają swoje interpretację utworów i nie zawsze one brzmią jakbyśmy chcieli, zdarza się że nawet mamy problem z odgadnięciem co to za utwór. Także dobry DJ a takim jest Wiktor rozkręci każdą imprezę, Jesteśmy 100 razy na tak i bardzo mu dziękujemy!  Jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę i doradzę, samych dobrych wyborów Wam życzę, pozdrawiam

Jo_asia czy jakiś film w galerii u dj vico jest od Was z wesela? Oglądałam chyba wszystkie i zabawa była świetna. W zeszłym tygodniu spotkaliśmy się i podpisaliśmy umowę z Wiktorem na 2017 rok.
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Daszka » Wto Lut 21, 2017 6:23 pm

My mieliśmy wesele w listopadzie i wybraliśmy własnie tego DJa.

Dj Vico w skrócie – przygotowany, profesjonalny, zapobiegawczy, pomocny.

Dla tych którzy lubią czytać. DJ ma swoją listę piosenek tzw. pewniaków, które każdy zna, lubi i goście dobrze się przy nich bawią. Do tego my jako młodzi wybieraliśmy 50 piosenek, które chcielibyśmy, żeby zostały zagrane. Vico jest otwarty na propozycje pary młodej, kuzynka chce zaśpiewać – nie ma sprawy. Do tego w ofercie ma swoje oświetlenie , bańki mydlane, dym i agregat !! Nasz fotograf chwalił oświetlenie, dzięki niemu zdjęcia z parkietu są bardzo kolorowe, dynamiczne i są na nich ciekawe efekty. Nasi goście dobrze się bawili i dużo tańczyli . Zabawy są ciekawe (wybiera się z listy , ale można zaproponować swoje) i nie krępują gości. Do tego DJ ma swój plan wesela, który aktualizujecie pod siebie i dzięki temu trzyma imprezę w ryzach; odbyły się wszystkie zaplanowane punkty wesela.

Polecamy , dobra cena w stosunku do jakości.  Daria i Łukasz
Daszka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez StasiaK » Pią Lis 03, 2017 11:59 am

Polecam bardzo fajnego Dj
[url]http://mixmash.pl/[/url] z pewnością wasze wesele bedzie nie zapomniane zarówno dla was jak i dla waszych gosci. Polecam
Awatar użytkownika
StasiaK
rozkręcam się
rozkręcam się

Poprzednia

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>