Panny Młode 2016 :)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2016 :)

Postprzez ola_2506 » Pią Maj 20, 2016 10:53 am

Dołączam się.. to strasznie przykry zbieg okolicznosći...

BACH trzymam kciuki! !   Powodzenia ;-)

[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-250620160060.png[/IMG]
ola_2506
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Chinczka » Sob Maj 21, 2016 7:48 pm

Dziewczyny pomocy !

Do ślubu zostały 3 miesiące, a ja nadal nie mam wybranych butów. Wskażcie proszę miejsca, gdzie dostanę nie za wysokie i wygodne szpilki. Po mimo nie korzystania na co dzień z butów na wysokim obcasie, na ślubie muszę takowe posiadać, ze względu na wzrost mojego narzeczonego :) Więc błagam Was o pomoc, gdyż sama nie wiem gdzie się udać.

Pozdrawiam :)
Chinczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez groszkowa » Pon Maj 23, 2016 8:16 am

Chinczka ja swoje buty kupiłam w hali Arena, na stoisku Visione. Mają też buty z innych polskich firm, dziewczyny z forum gorąco polecały więc też się skusiłam i kupiłam :)
groszkowa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez ankatsunami » Pon Maj 23, 2016 12:05 pm

Cześć,
ja byłam w Arenie i wybór butów był spory, ale nic mnie nie powaliło.
Postanowiłam kupić sobie szpilki "na wejście" w Ryłko (różowe, w kolorze innych dodatków), takie, które przydadzą się na przyszłość, i dokupiłam drugą parę w Kozdrze (buty taneczne na zamówienie, we Wrocławiu takie buty szyje również Tango).

O ile buty, które kupiłam w Ryłko są wygodne (już testowałam podczas jakiegoś spaceru po centrum handlowym, po godzinie powoli zaczynałam czuć ich wysokość), to te szyte na miarę są w ogóle jak kapcie :) Mają obcas 7cm, a  w ogóle go nie czuć. Dobrałam sobie kształt i wysokość obcasa, materiał i krój - gorąco polecam, bo cena jak za buty na miarę nie jest wygórowana (289zł, za tyle samo można kupić w miarę porządne szpilki ze skóry), a komfort jest nie do opisania! Ja wybrałam buty w kolorze beżowym - najbardziej neutralnym, takie, które będę miała do tańca na kilku już zapowiedzianych przez przyjaciół weselach.

PS: Nie uważam, żeby te buty były tanie, ale chyba lepszej okazji na uzasadnione kupno porządnych butów może już nie być:P

Pozdrawiam,
Ania
ankatsunami
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Chinczka » Wto Maj 24, 2016 9:12 am

Dziewczyny dzięki za informacje :) Przejadę się do Areny i zobaczę co mają, natomiast słyszałam właśnie wiele dobrego o butach Kozdry. Powiedzcie mi tylko czy można kupić już gotowe buty, czy jednak trzeba robić na zamówienie ( a jeśli tak to ile to zajmuje) ? :)
Chinczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ankatsunami » Wto Maj 24, 2016 11:08 am

W Kozdrze możesz kupić buty z wystawki, ale nie wiem czy ci się uda. Dokładnie mierzą ci tam nogę i robią but stricte pod twoją stopę.

Oczekiwanie na buty - ja byłam 24 kwietnia zamówić, i mówili, ze przygotowanie obuwia trwa około 2 tygodnie. Ja 12 maja miałam dopiero przymiarkę i odebrałam je 20 maja. Zaznaczałam im, ze nie spieszy mi się  z tymi butami. Może jak się napomknie, że ma się mało czasu, to wyrabiają się w terminie.
ankatsunami
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez bach » Czw Maj 26, 2016 4:48 pm

Ja miałam szpilki Visconi z Viosione z Areny i zdjęłam je dopiero po północy, a na co dzień na obcasach nie chodzę, tylko przed ślubem tydzień człapałam jak gdzieś szłam w szpilach żeby się przyzwyczaić. A do tego porządnie rozchodziłam buty w domu i były bardzo wygodne :)
A ja już po i powiem Wam, że chciałabym jeszcze raz. Wszystko się udało tak jak miało być, jestem bardzo zadowolona, bo goście też chwalili, że super zespół, super miejsce, że bardzo fajna zabawa, dobre jedzenie i nie mogę sobie wyobrazić żeby mogło być lepiej :) nic się nie popsuło, nic nie zawiodło, a efekt przerósł moje oczekiwania :) zabawa była przednia, zespół dawał czadu tak, że myślałam na koniec, że nie dojdę do pokoju, grali tak, że nie chciało się siedzieć tylko tańczyć :) któraś z Was też miała Kanahów z tego co pamiętam - są na prawdę super, wszystko prowadzą, można się dogadać, a grają fantastycznie tak, że goście się bawią.
Poszłabym jeszcze raz na własne wesele ale już po i trzeba zacząć kolejny rozdział tym razem z mężem :) cieszcie się tym ostatnim okresem przed bo samo wesele szybko mija :)
bach
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez agucha90s » Nie Cze 05, 2016 6:43 pm

dziewczyny!!
potrzebuje pomocy!! gdzie zamawiacie tort? zostałam bez tortu.. niestety moj cukiernik miał nieszcześliwy wypadek.. :(
Pomóżcie
agucha90s
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez bach » Nie Cze 05, 2016 9:45 pm

ja miałam z cukierni "U Spychały" z Pereca. Tort wszystkim smakował i zostało niewiele tyle co na drugi dzień parę osób zjadło :)
bach
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez ankatsunami » Pon Cze 13, 2016 2:35 pm

Ja zamówiłam w Tortissima. Sprawdzony. Torty przepiękne i przepyszne:)
ankatsunami
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ankatsunami » Śro Cze 29, 2016 12:56 pm

Cześć,
ja znalazłam tekst zaproszenia na necie i sama napisałam wierszyk "zamiast kwiatów".
chciałam zaproszenia zrobić sama (na szarym papierze, z wstawkami z papieru czerpanego), ale zajęłoby mi to za dużo czasu. Popytałam po znajomych, okazało się że siostra mojej przyszłej szwagierki ma swoją manufakturę i przygotowała mi 10 różnych zaproszeń na próbę i wybrałam to, które najbardziej mi się podobało. Cena trochę wyższa niż normalnie (za zaproszenie w kopercie z z szarego papieru zapłaciłam około 6zł/szt, ale dlaczego nie dać rodzinie zarobić). Nie podaję jak się nazywa firma, bo to nie reklama. Jeszcze śledzę funpage na facebooku firmy Decoris, oni też personalizują zaproszenia ślubne za dopłatą. Podsumowując - jak dla mnie - wymyślić i dać komuś do realizacji, chyba że nie masz co z wolnym czasem zrobić:)

A teraz z innej beczki - pilnie potrzebuję pomocy - pojutrze przyjeżdża przyszła teściowa i w sobotę ruszamy na szukanie dla niej sukienki na mój ślub - gdzie znajdę we Wrocławiu kiecki w rozmiarze 52-56? Szukam na internecie, ale to co proponują wrocławskie sklepy szczycące się modą dla osób tęższych (np czajka) na swoich stronach internetowych to jakaś tragedia...
ankatsunami
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Madzikus » Czw Cze 30, 2016 2:13 pm

Jeśli chodzi o sukienki w tym rozmiarze to polecam bardzo zajrzeć do ASTRY - duży wybór i duże rozmiary mają. Wiem, że do rozmiaru 52 na pewno ma sukienki sklep "Mamy wszystko" w Leśnicy oraz sklep przy ul. Ruskiej - nowo otwarty w miejscu dawnego Rossmana - ale nie wiem czy tam powyżej 52 coś będzie, czy 52 to ich górna granica. Musisz sprawdzić.
Madzikus
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Madzik8787 » Śro Lip 06, 2016 10:51 am

Za 3 dni ślub!! Ajajaj :)
Madzik8787
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez groszkowa » Pon Lip 11, 2016 7:53 am

Madzik wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)
groszkowa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Madzik8787 » Śro Lip 13, 2016 6:30 pm

Już po :) Było pięknie i magicznie! Jest mi strasznie smutno ze nigdy więcej taki dzień się nie powtorzy :(

Madzik8787
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez KMP » Pią Lip 15, 2016 10:49 pm

Ale śliczna suknia! ! Nie martw się macie wspomnienia - to najważniejsze i nikt wam tego nie zabierze ;)
KMP
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Wto Lip 19, 2016 7:28 am

Słuchajcie mam problem, szukam sukni, raczej salonu gdzie mogę ją kupić....Słyszałem wiele dobrych opinii o Młoda i Moda... Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym salonem?
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Schola83 » Wto Lis 15, 2016 10:56 am

Madzik Gratuluję! Wszystkiego Najlepszego!
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez natalinda » Śro Lis 16, 2016 10:22 am

zdr napisał(a):Równięz gratuluję.
Mam jednak takie małe pytanie od siebie. Zastanawiam się czy nie nałożyć do sukni ślubnej... zegarka. Mam na oku mianowicie taki delikatny srebrny zegarek z brylancikami:
http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_A3 ... -6573.html
Myślicie,że będzie pasował?

Z Adriatica będziesz zadowolona. Mam znajomą która nosi zegarek tej firmy i oprócz wymiany baterii raz na 3-4 lata nic się złego z nim nie dzieje.
Jeżeli chodzi o model zegarka, to najważniejsze aby Tobie się podobał. Mi się np bardzo podoba - bo lubię tego rodzaju wzornictwo - ale każda z nas ma inne preferencje jeżeli o to chodzi :)
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Schola83 » Wto Lut 14, 2017 2:58 pm

PM-ki 2016 opowiadajcie jak Wasze Wesela?? Jakie sale polecacie, orkiestry DJ-ów, makijażystki, fryzjerzy, kwiaciarnie itd.

Wszystkim Młodym Pannom 2016 życzę Radości i Szczęścia A nam PM-kom 2017 spokoju i samych pozytywnych emocji. Kochajmy się!
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Poprzednia

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>