Biura podróży

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

Postprzez dzuleczka » Śro Lut 11, 2009 10:12 pm

nurse8 - my zastanawialiśmy się w zeszłym rokiem właśnie nad hotelem Berlin i Bułgarią (ale ostatecznie wybraliśmy Turcję). Z całą odpowiedzialnością mogę Ci ten hotel polecić. Jedzenie jest w porządku, obsługa też, pokoje czyste i plaża spokojna bez tłumów. Trochę trudności jest z dojściem do miasta bo ruchliwa droga ale dojazdy co pół godziny.
   Nasi znajomi tam byli - dlatego to piszę :)

dzuleczka
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław / Ateny

Postprzez nurse8 » Śro Lut 11, 2009 10:25 pm

Dzieki wielkie dzuleczka za informacje. To teraz mogę być spokojna, ze wszystko bedzie dobrze
Awatar użytkownika
nurse8
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kallisto » Czw Wrz 30, 2010 6:34 pm

Dziewczyny, odnośnie biur podróży, poradźcie osobie zupełnie zielonej w tej kwestii. Przyznam się, że jeszcze nigdy nie korzystałam z usług żadnego z biur podróży, a chcemy z narzeczonym wybrać się w podróż poślubną gdzieś za granicę. Więc o co powinnam spytać, co powinnam wiedzieć wykupując taką wycieczkę, co powinno znaleźć się w podpisywanej umowie (bo chyba jakąś umowę podpisuję)? I czy przy takich wyjazdach wykupujecie też jakieś dodatkowe ubezpieczenia? A czy któraś z Was może dokonywała takiej rezerwacji przez internet czy lepiej pójść jednak do biura?

Awatar użytkownika
kallisto
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Re: Biura podróży

Postprzez toma001 » Pon Lut 13, 2017 4:05 pm

Jedziemy na Korfu w tym roku, nie byliśmy tam jeszcze, a wybraliśmy dobry hotel 5* all inclusive wiec powinno być nieźle. Ale to już ostatni raz do Grecji - trzeba w końcu wybrać coś innego  :)
toma001
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>