SRI LANKA LUB MAURITIUS

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

SRI LANKA LUB MAURITIUS

Postprzez agulenkaosw » Pon Sty 11, 2010 1:12 pm

Hej :)
mamy  z narzeczonym problem bo chcemy sie wybrac na podroz poslubna albo na Sri Lankę albo Mauriutius i teraz co wybrac yhm?
jeśli ktoś był na Sri Lance jeśli ktoś może proszę o wysłąnie jakiś kolwiek zdjęc z hotelu swojego i plaży jak wyglada...bylabym wdzieczna :)
bo naprawde trudno sie zdecydować .
:) Byłabym bardzo wdzięczna za wyslanie pod ten adres agulenkaosw@wp.pl
chcielismy na malediwy poleciec ale w biurze nam odradzaja bo jednak 2 tyg to bysmy sie tam zanudzili o nie ma co za duzo zwiedzac.
AGULENKAOSW
agulenkaosw
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: ostrow wielkopolski

Postprzez izolek » Śro Sty 27, 2010 11:40 am

agulenkaosw
a byłaś może w biurze Konrad Travel? Oni mają w swojej ofercie podróże poślubne w takie włanie egzotyczne miejsca. Ja będę u nich osobiście w piątek więc jak coś znajdę fajnego to dam ci znac

secondo paradiso

Awatar użytkownika
izolek
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Kudowa Zdrój

Postprzez IZAis » Śro Sty 27, 2010 12:12 pm

Witam ;)
Ja byłam na Sri-Lance w 2008 roku ale nie w podróży poślubnej,
wyjątkowa wyspa ale nie na podróż poślubną,
co prawa jest dużo do zwiedzania i na pewno warto zobaczyć ale np. morze tzn. ocean indyjski
i plaże nie są takie piękne jak pokazują na zdięciach w katalogach...
Na podróż poślubną poleciłabym przeciwny kierunek, czyli Dominikanę lub Kubę,
sama (tzn. z mężem ;) w podróży poślubnej byłam właśnie na Dominikanie - RAJ NA ZIEMI !!!
i jest co robić ! ;)))
Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru
Awatar użytkownika
IZAis
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez izolek » Śro Sty 27, 2010 5:23 pm

słyszałam od znajomego który ma biuro podróży że na Sri Lance na 30 dni w miesiącu aż 15! jest deszczowych, trzeba mieć  mega szczęście żeby wszczelic się w idealną pogodę :/
secondo paradiso

Awatar użytkownika
izolek
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Kudowa Zdrój

Hehe podroz;)

Postprzez agulenkaosw » Pon Lut 01, 2010 4:10 pm

Izais mam pytanier jesli mozecie moglibyscie zdjecia z dominikany wyslac jak na plazy??:)
eeh
no i czy na dominikane sa przesiadki?:)
jak o to moj email agulenkaosw@wp.pl
AGULENKAOSW
agulenkaosw
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: ostrow wielkopolski

Postprzez AL » Nie Maj 09, 2010 5:12 pm

To fakt, Sri Lanka to piękna wyspa, jest co zobaczyć, ale moim zdaniem nie nadaje się na podróż poślubną. Co do pogody- to nie prawda że ciężko trafić z pogodą, trzeba porostu pojechać tam w sezonie czyli między październikiem a początkiem kwietnia, chociaż podobno mają otworzyć niedługo kurorty na północy Sri lanki gdzie w pozostałych miesiącach akurat jest sezon. Ja byłam na przełomie lutego i marca- pogoda była świetna.
A jako wyprawę poślubna polecam bardzo Kubę.

AL
często tu wpadam
często tu wpadam

Re: SRI LANKA LUB MAURITIUS

Postprzez toma001 » Pon Lut 13, 2017 4:00 pm

Też nie polecam Sri lanki na podróż poślubną. Brzydkie plaże, średnie hotele. Lepszą opcją jest Tajlandia, szczególnie wyspy Phuket albo Koh Samui. Możecie poczekać na last minute - wtedy często są spore obniżki w cenach, a jak nie będzie to zawsze pozostaje Rodos w Grecjialbo Lanzarote na wyspach kanaryjskich - też nie będzie źle.
toma001
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>