Rozstępy

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Rozstępy

Postprzez zagadkowa » Pią Wrz 11, 2015 11:49 am

Hej dziewczyny. Nie wiem już co mam robić. Nagle tak z dnia na dzień zauważyłam, że pojawiają mi się rozstępy. Nigdy wcześniej nic takiego nie miałam. W ciąży nie jestem, a nawet jeśli utyłam, to przecież nie z dziesięć kilo w kilka dni. Ogólnie pojawiły mi się one tylko na brzuchu i jest ich pełno, mam wrażenie, że wciąż się pojawiają nowe. Jestem załamana i nie wiem co mam robić z tym. Czy są jakieś sposoby, nie wiem: kremy, maści? Cokolwiek, żeby jakoś się tego pozbyć. Czy w ogóle jest możliwość pozbyć sie ich całkowicie? I ogólnie co mam robić, żeby zapobiegać powstawaniu nowych? Skąd się one biorą? Brak mi jakiś witamin, zła dieta (pomijając ogólnie tycie)? Bardzo proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne!
zagadkowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Rozstępy

Postprzez Samantiii » Wto Lis 10, 2015 5:43 pm

Masowanie jakimiś kremami - najlepiej takimi z serii dla młodych mam albo kobiet w ciąży. Można też laserowo usuwać
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez monia89 » Wto Maj 24, 2016 11:44 am

Z rozstępami właśnie tak jest, widzimy je dopiero wtedy kiedy już nic nie możemy z nimi zrobic... Ja miałam podobnie, rozstępy zaczęły pojawiać się na udach. Stosowałam różne maści i kremy, ale to na nic. Najbardziej pomogły ćwiczenia, rozstępy są mniej widoczne. jednak najlepszym i najdrozszym sposobem na pozbycie się rozstępów są zabiegi...
monia89
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez pomaranczowaa » Pon Lip 04, 2016 11:37 am

Czerwone rozstępy można jeszcze zlikwidować maściami, natomiast białe będzie ci trudno usunąć. Wówczas najbardziej efektywny będzie zabieg.
Kochać i być kochaną...

Razem od 06.08.2010
Awatar użytkownika
pomaranczowaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Jelenia Góra

Postprzez KMP » Pią Lip 15, 2016 10:58 pm

Zabieg, a co do czerwonych to specjalne maści i wmasowywać je regularnie jest szansa że znikną albo będą praktycznie niewidoczne
KMP
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez maja98a » Wto Paź 11, 2016 10:20 am

Zależy też jak bardzo widoczne są rozstępy i jak szybko zwiększa się ich ilość. Kremy i maści pomagają w początkowej fazie lub gdy rozstępy są jeszcze bardzo mało widoczne. W moim przypadku niestety było już za późno, bo zanim zaczęłam cokolwiek robić, rozstępy opanowały już prawie całe moje nogi i brzuch. Prawdopodobnie dlatego, że przez kilka ostatnich lat miałam dość duże wahania wagi na plus i na minus. Teraz, gdy już waga się ustabilizowała zdecydowałam się na zabieg laserem frakcyjnym w Łodzi, gdzie podobno mają już duże doświadczenie w podobnych przypadkach, jak moje. Na początku dokładnie przeczytałam informacje dostępne na stronie, przygotowałam się do rozmowy z lekarzem i zarezerwowałam termin. Mimo wielkiego stresu rozmowę wspominam bardzo miło, wiem, że jestem w dobrych rękach. Zabieg już za kilka tygodni. Nie mogę się doczekać momentu, w którym pozbędę się moich problemów, ale też boję się, że potem będzie bolało mnie całe ciało, bo to jednak ingerencja lasera... Ale ważniejsze jest dla mnie normalne życie, bez konieczności ukrywania nóg i brzucha pod długimi spodniami i swetrami.
maja98a
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez KrystynaN » Pią Sty 20, 2017 12:32 pm

Wszystkiego co najważniejsze odnośnie rozstepów dowiesz się tutaj: Skąd biorą się rozstępy, a jeśli chodzi o to gdzie udać się na zabieg, zostawiam każdej z Was z osobna, bo i tak podobnie jak ja macie swoje sprawdzone gabinety i właśnie w nich radziła bym szukać bardziej szczegółowych informacji.
BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej
KrystynaN
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kfiatencja » Wto Sty 31, 2017 3:26 pm

dziewczyny, rozstępom trzeba przeciwdziałać, bo jak się pojawią to tylko laser czeka. zadbajcie o wzmacnianie włokien kolagenowych. Im silniejsze tym mniejsza szansa, że dojdzie do pęknięć w skórze.
kfiatencja
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>