Restauracja Orle Gniazdo WROCŁAW

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Restauracja Orle Gniazdo WROCŁAW

Postprzez Memek » Śro Gru 28, 2016 8:34 pm

Witam wszystkich :)
Zastanawiam się z narzeczoną nad weselem w Restauracji Orle Gniazdo między Factory, a lotniskiem. Byliście może tam na jakimś weselu, możecie coś powiedzieć na temat kuchni, sali czy tego miejsca? Widziałem na facebooku, że miejsca na Andrzejki czy Sylwestra bardzo szybko zostały sprzedane, a nawet ludzie pisali czy coś się nie zwolniło :) To na pewno dobrze świadczy ale Andrzejki to nie wesele.
Dużym plusem jest też to, że koło restauracji jest Hotel Kosmonauty i można " na miejscu " położyć przyjezdnych gości lub tych co za szybko się " zmęczyli "

Może uda nam się jutro podjechać tam z narzeczoną porozmawiać z Managerem czy szefem... a póki co to czekam na Wasze opinie !!!
Memek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Restauracja Orle Gniazdo WROCŁAW

Postprzez Memek » Wto Sty 03, 2017 8:38 am

Udało nam się porozmawiać z Szefem Orlego Gniazda i powiem Wam, że dawno tak otwartego i konkretnego człowieka nie spotkałem. Przedstawił nam swoją ofertę na wesele, pokazał całą restaurację, część hotelową, poświęcił dużo czasu... wszystko na spokojnie bez pośpiechu. Byliśmy też w kilku innych restauracjach ale spotkania były SŁABE... Mamy podjąć decyzję do 15 stycznia więc może coś podpowiecie i tej restauracji...
Memek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Restauracja Orle Gniazdo WROCŁAW

Postprzez Linek » Pon Sty 09, 2017 11:15 am

Witam Wszystkich...

byłam z narzeczonym w Orlim Gnieździe na weselu 29 grudnia i jestem bardzo mile zaskoczona !!! Miejsce fantastyczne, dwie sale / na jednej się tańczy - na drugiej długiej, duży stół /, duży parking i fajna okolica... Jedzenia bardzo dobre, ciasta palce lizać, szynka pieczona boska... Na duże uznanie zasługuje też DJ z WRW-Create i jego ludzie, którzy świetnie prowadzili wesele. Ciekawą rozrywką dla dzieciaków były konkursy, które również ogarniali z WRW-Create! Zgrany zespół tworzą - szczerze polecam i pozdrawiam... !!!
Szkoda, że takiego miejsca nie na w Warszawie...
Linek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>