Przeprowadzki

blaski i cienie, gdzie mieszkać i jak urządzać

Przeprowadzki

Postprzez Hella » Nie Lis 01, 2009 4:30 pm

Macie może do polecenia jakąś firmę transportową czy coś w tym stylu? Chodzi o jakiś większy samochód na trochę klamoli, tak by taka usługa nie była bardzo droga. No i przydałby się jakiś jeden pan coby pomógł nosić cięższe rzeczy..

Wiecie może też gdzie można kupić takie większe kartonowe pudełka? Chodzi o takie ładniejsze, kolorowe [nie jak karton po chipsach..] , widziałam takie w Ikei - są może podobne gdzieś taniej?

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Sallyan_86 » Nie Lis 01, 2009 6:11 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Wto Wrz 20, 2011 10:05 am, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez Wiktoria_S » Nie Lis 01, 2009 8:43 pm

widziałam takie duże samochody dostawcze (więc i przeprowadzkowe też) na robotniczej koło dworca świebodzkiego, zazwyczaj jest ich tam kilka ale co do ceny to nie wiem nic

Wiktoria_S

Postprzez Hella » Czw Lis 05, 2009 10:52 pm

Ok - dzięki :) Porozglądam się na allegro :)

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Re: Przeprowadzki

Postprzez Rioviktoria » Śro Paź 21, 2015 10:48 pm

polecam :)
Rioviktoria
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kwiatek_D » Pią Mar 11, 2016 4:57 pm

My zatrudniliśmy do pomocy znajomego z dostawczakiem za kratę piwa :D wyszło zdecydowanie taniej :) pomyśl, może znasz kogoś, kto dysponuje sprzętem odpowiednim :)
Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Dorcia88 » Pon Gru 05, 2016 12:12 pm

A Ty zamiast wypłaty też dostajesz flaszkę?
Jakby wszyscy pracowali tylko za alkohol daleko byśmy nie dojechali. No ale taka jest u niektórych tradycja. Pewnie z tym piwem pojedzie na stację benzynową i kupi za nie paliwo. Ja znajomych nie wykorzystuję bo to nie smaczne i przypomina brak szacunku. No chyba że jest to na zasadach wzajemnych przysług. Rozumiem że jak znajomy będzie się przeprowadzał to też wynajmiecie busa z wypożyczalni i mu pomożecie za kilka piw.
Profesjonalne firmy zajmujące się przeprowadzkami i transportem znajdziesz na stronie  https://aleo.com/pl/firmy/logistyka-spedycja-transport . Zorganizują przeprowadzkę szybko i bez zbędnego tracenia czasu. Potem znajomych można po prostu zaprosić na parapetówkę i piwo wypić wspólnie w miłej atmosferze.
Dorcia88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez santana » Wto Sty 03, 2017 2:28 pm

Przeprowadzka to jak wojna tylko straty są nieco mniejsze. Dlatego warto się do tego odpowiednio przygotować. Ja wykorzystuje do tego specjalne tekturowe pojemniki  http://www.rajapack.pl/wyposazenie-magazynu/pudelka-pojemniki.html . Każdy jest opisany i grupuję je na pokoje skąd pochodzą rzeczy. Potem łatwo jest odszukać co gdzie jest. Kiedyś robiłam to na zasadach pakowania jak leci w koce. Wiązałam je w tobołki. Przenosiło się szybko, ale ile było roboty z ponownym ich rozpakowaniem ....
santana
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wspólne mieszkanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>