Super atrakcja na Twoim weselu!

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: Super atrakcja na Twoim weselu!

Postprzez owieczka87 » Wto Mar 26, 2013 3:12 pm

panna_monika napisał(a):dlaczego wiele par się decyduje?
bo są też takie osobniki, które wesele robią na pokaz, dla imprezy, prezentów - jednym słowem robią z tego szopkę. Chcą, żeby o ich weselu (a nie o nich) długo się mówiło jakie to nie było super.

Ojej a ty taka skromna myszka jesteś i ty nie chcesz nic na pokaz:)
Nie zapomnij dopisać do zaproszenia, że nie chcesz prezentów bo to godzi w twoją filozofię życia:)

A co do tematu - każda rzecz jest fajna byle rozbawić towarzystwo. Wesele z samymi tańcami i "standardowe" jest po prostu nudne...
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez panna_monika » Wto Mar 26, 2013 4:21 pm

owieczka87 napisał(a):
bo są też takie osobniki, które wesele robią na pokaz, dla imprezy, prezentów - jednym słowem robią z tego szopkę. Chcą, żeby o ich weselu (a nie o nich) długo się mówiło jakie to nie było super.

Ojej a ty taka skromna myszka jesteś i ty nie chcesz nic na pokaz:)
Nie zapomnij dopisać do zaproszenia, że nie chcesz prezentów bo to godzi w twoją filozofię życia:)

A co do tematu - każda rzecz jest fajna byle rozbawić towarzystwo. Wesele z samymi tańcami i "standardowe" jest po prostu nudne...

lepiej się poczułaś jeszcze raz uderzając do mnie ? To fajnie, cieszę się. :]

Awatar użytkownika
panna_monika
kocham to forum? :)

Miejscowość: Silesia

Postprzez owieczka87 » Wto Mar 26, 2013 6:47 pm

pytam tylko dlaczego innych obrażasz?
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez panna_monika » Wto Mar 26, 2013 6:53 pm

owieczka87 napisał(a):pytam tylko dlaczego innych obrażasz?

a kiedy Cię obraziłam i w jaki sposób? Bo chyba nie post wyżej.
Niezgadzanie się z Tobą w różnych postach  i wyrażania swojej opinii nie można chyba nazwać obrażaniem :D

Awatar użytkownika
panna_monika

Postprzez owieczka87 » Śro Mar 27, 2013 11:06 am

a to nie jest obrażanie?
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez panna_monika » Śro Mar 27, 2013 11:13 am

owieczka87 napisał(a):

a to nie jest obrażanie?

a w którym miejscu? Po prostu napisałam jak jest.
Nie napisałam, że ta Ania z tym Marcinem są głupi bo robią wesele na pokaz, tylko, że są tacy ludzie, dla których wesele to okazja do pokazania się. To, że mam takie a nie inne zdanie o pewnych ślubach nie oznacza, że kogoś obraziłam.
Odebrałaś to jako atak na Ciebie? Trudno. Nie moja wina. :D

Awatar użytkownika
panna_monika

Postprzez agrafka7 » Śro Mar 27, 2013 12:24 pm

panno_moniko chyba w ostatnie dni funkcjonujesz bez dodatkowej szklany mocnej kawy, bo owieczka skutecznie podnosi Ci ciśnienie :)
owieczko przez ostatnie tygodnie trochę śledzę Twoje posty i mam wrażenie, ze jak kogoś nie zaczepisz tu na forum to masz kaca moralnego i zepsuty tydzień. Jeśli wczytasz się w forum to znajdziesz wiele wypowiedzi dziewczyn, gdzie coś komuś się nie widzi i otwarcie pisze to tu nieśmiało doradzając tej dziewczynie żeby jeszcze przemyślała ten pomysł. Przecież nie każda z nas ma identyczny gust... już widzę wszystkie dziewczyny, które tu się udzielają, w jednakowej sukni ślubnej :)
Jeśli uważasz, że uczestniczki forum niefajnie potraktowały Twój pomysł z pierwszym tańcem (bo gdzieś tu na forum odniosłaś się do tej sprawy) to tylko i wyłącznie znak dla Ciebie żeby jeszcze przemyśleć tą sprawę, bo może się okazać, ze goście pouciekają wam z wesela i zostaniecie sami na sali. Fakt, ze wam się pomysł podoba nie znaczy, ze inny uczestnicy wesela go zaakceptują. Jeśli zarejestrowałaś się na forum i pokazałaś publicznie swój pomysł na taniec to znaczy, ze wyraziłaś zgodę na to żeby inni ocenili Twój pomysł a przecież nikt nie powiedział, że będą same pozytywne opinie. Prawda?  Jeszcze dużo musisz się nauczyć a przede wszystkim umiejętności zbierania krytycznych opinii na temat swoich pomysłów. Samo obrażanie innych (bo na forum tylko Ty to robisz) nie pomoże ci w niczym, ale mniemam, ze poprawia ci humorek :)
I daj już spokój pannie- monice, bo jestem pewna, ze każdej z nas fajnie się z nią pisze a Ty robisz tu całkiem niepotrzebny zamęt. Po Twoich wypowiedziach widzę, ze masz zaczepny charakterek, ale odpuść sobie. Miałam się ciebie zapytać jak tam idą wam przygotowania do ślubu, ale boję się, ze zostanie w tym pytaniu znów coś źle odebrane...
I informacja dla Ciebie, że obecność na forum nie jest obowiązkowa i jeśli nie ma się takiego życzenia, albo nie pasuje atmosfera panująca na forum można się tu nie udzielać. Pewnie zaraz napiszesz, że forum jest dla każdego... i masz rację więc zapraszamy do pisania, ale nie  krytykowania sposobu bycia innych uczestników.
Bo diabeł tkwi w szczegółach, nawet ten weselny!
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez cytrynowe_pole » Śro Mar 27, 2013 12:32 pm

agrafko bardzo mądra i stonowana wypowiedź :)   

Niestety musze cię zmartwić, że o/wieczki są dwie, tzn ona i jej narzeczony i oboje lubią zaczepić ;)
Mnie też zadziwia to, że z jednej strony tak broni swojego prawa do wolnej wypowiedzi i oceny, a z drugiej strony tak atakuje niektóre osoby i jednocześnie odbiera im to prawo :(

Ale nie plotkujmy o nieobecnych!
Mam nadzieję, że o/wieczka znalazła więcej wspólnego języka z dziewczynami w wątku dla PM2014 :)
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Postprzez owieczka87 » Śro Mar 27, 2013 1:01 pm

Ej nie obrażajcie mojej narzeczonej :)
Od początku za rozpiernicz na forum jestem odpowiedzialny tylko ja :)

Ale ok może za dużą zadymę robię - ale do zadymy potrzebne jest więcej niż 1 osoba:)
A ile razy było tak, że jednak kobieta na pierdołę miała ogromnego focha a druga znów śmiała się z tego:)
Tak samo tutaj :)

Pewnie trzeba było w innych słowach powiedzieć o słynnych butach, że są do warzywniaka. Ale ja się po prostu martwiłem o Panią Młodą która je ubierze :)
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez panna_monika » Śro Mar 27, 2013 1:21 pm

owiecz.ko że też nie znudziło Cię rzucać aluzjami w moją stronę. Doceniam Twoja troskę, ale nie musisz się  martwić tym, czy do wesela pójdę w butach do warzywniaka czy nie (innymi moimi dylematami też nie zaprzątaj sobie głowy). :]

agrafko bardzo ładnie to wszystko napisałaś. Sama bym tego lepiej nie ujęła

Awatar użytkownika
panna_monika

Postprzez agrafka7 » Śro Mar 27, 2013 1:56 pm

To teraz wszystko jasne. Na forum mamy mało... a praktycznie nie mamy żadnego pana więc proszę nas nie opuszczać, bo czasami potrzebne będzie nam „męski spojrzenie na sprawę” (jak miało to miejsce ze słynnymi na forum bucikami :). Nieporozumienia pewnie wzięły się z tego, ze panowie nie znoszą krytyki (zaobserwowałam to u swojego narzeczonego :), akceptują (czasami) pomysły kobiet, ale jak coś sami wypatrzą to z uporem maniaka dążą do celu (przynajmniej mój tak ma :)  więc ostro wziął się pan za bronienie swojego stanowiska :) a na forum same panny rocznika 2013 i klops :)

owieczka87 napisał(a):Ale ja się po prostu martwiłem o Panią Młodą która je ubierze :)

Forumowe dziewczyny trzymają rękę na pulsie i żadna z nas nie pozwoliłaby żeby panna_monika założyła te buciki :)

owieczka87 napisał(a):Ale ok może za dużą zadymę robię...

To co trzymamy za słowo, ze nie będzie już więcej tej nieprzyjemnej zadymy :) Ja chętnie poczytam o spojrzeniu na pewne ślubne sprawy płci przeciwnej, ale bez żadnych docinków :)
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez owieczka87 » Śro Mar 27, 2013 2:24 pm

agrafka7 napisał(a):T a na forum same panny rocznika 2013 i klops :)

To dopiero się urodziły w tym roku ?
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez agrafka7 » Śro Mar 27, 2013 2:34 pm

ale napisałam... :) Hehe... to dlatego, że robię dwie rzeczy jednocześnie. Sorki :)
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez StasiaK » Śro Gru 14, 2016 11:16 am

Uważam, że super pomysłem jest zorganizowanie karaoke, ale to może bardziej na poprawiny. Grupka jest już mniejsza, więc ludzie są bardziej wyluzowani. Byłem na takich poprawinach i bardzo się ubawiłem. Na tamto wesele był zaproszony dj z małopolski http://www.dzwiekswiatlo.eu/.Ogólnie wprawia ludzi w dobry nastrój. Dysponuje dobrym sprzętem grającym i piosenkami, które każdy zna i kocha.
Awatar użytkownika
StasiaK
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>