Prezenty dla gosci slubnych

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Prezenty dla gosci slubnych

Postprzez Joanna1001 » Nie Lut 22, 2015 6:37 pm

ale ja nie chcę robić naszego zdjęcia, tylko wierszyk z podziękowaniem i imionami, a z drugiej strony uniwersalnie kwiatek, zawsze wierszyk mogą położyć w dół, żeby nie zmuszać nikogo do patrzenia ;)
Joanna1001
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Joanna1001 » Nie Lut 22, 2015 7:07 pm

A jak przyjdziemy na kawę, a prezentu nie będzie to się nie obrazimy, bo przecież papierków po cukierkach też nikt nie zbiera ;) ;) ;)
Joanna1001
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Tabaluga » Wto Maj 24, 2016 11:52 am

Mam dylemat, po z jednej strony podobają mi się takie prezenciki, no ale dajemy przecież każdej parze ciasta, więc jeszcze dodatkowo słodycze to bez sensu, a z drugiej stron dawać jakieś bibeloty to tylko się kurzy i denerwuje przy sprzątaniu klasyczna kurzołapka... ech... no i nie wiem co z tym fantem zrobić ;)
Awatar użytkownika
Tabaluga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asia_450 » Czw Cze 23, 2016 1:11 pm

Mnie się takie prezenciki podobają, przecież nie muszą być od razu jakieś bardzo drogie to tylko takie symboliczne podziękowanie za przybycie na ślub, moim zdaniem to bardzo miły gest ze  strony państwa młodych
Asia_450
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez weselesacz » Wto Sie 16, 2016 6:01 pm

Ja kiedyś otrzymałam maleńki słoiczek miodu :)
Taki prezencik to rozumiem ;)
weselesacz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Nowy Sącz

Postprzez ZosiaŚ » Sob Wrz 10, 2016 10:57 am

Te prezenty, każdy ma z nimi zawsze problem, mogę polecić fajny artykuł pomocny przy wyborze odpowiedniego prezentu http://www.wesele-slub.com/prezent-sluby/ czasami proste przedmioty okazują się najlepsze. Każdy z nas szuka czegoś oryginalnego i unikalnego, jednak nie zawsze rozwiązanie takie okazuje się trafne. Duże znaczenie ma czy para młoda mieszka sama, czy może planuje zakup mieszkania lub wynajem. Fajne są też prezenty charytatywne, jednak to dla osób bardziej zamożnych albo jako dodatek.
Awatar użytkownika
ZosiaŚ
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Poznań

Postprzez markes099 » Czw Paź 06, 2016 1:56 pm

Ja na swoim ślubie (w zeszłym miesiącu) gościom rozdawałem ciasta i alkohol, a rodzicom standardowo kosze upominkowe :) Chyba 90% par tak robi :)
markes099
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia_145 » Pią Lis 18, 2016 4:18 pm

Cześć Dziewczyny :) Czy robiła któraś z Was albo zamierza robić dla gości w ramach podziękować małe słoiczki z miodem? :)
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mucha » Pią Gru 02, 2016 10:41 am

Mój kolega robił słoiczki z miodem i mówił, że bardzo się podobały. Z kolei mój brat wymyślił sobie słoiczki z dżemem wiśniowym i też nieźle to wyszło. Ja planuję coś nieco odmiennego. Myślę, że najlepsza będzie zamiast tych drobiazgów, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które od razu otrzyma ;). Koleżanka polecała mi http://abrakadabrafotobudka.pl. Może znacie tę firmę? Będę wdzięczna za opinie. Zastanawiam się jeszcze ewentualnie nad magnesami, bo to teraz podobno modne i magnes wydaje mi się ciekawym, pożytecznym gadżetem. Jak do tego będzie ręcznie robiony na przykład z modeliny, to myślę, że będzie super. Wszystko jednak jeszcze do przemyślenia :).
Mucha
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Rosemary » Czw Mar 02, 2017 3:39 pm

My planujemy zrobić koszyczki z upominkami dla gości. Będzie tam czekolada lub bombonierka i bardzo dobra kawa. Planujemy kupić ją przez internet, bo zależy nam przede wszystkim, żeby to była prawdziwa Arabica a nie jakaś marketowa, która pozostawia wiele do życzenia. Będziemy kupować przez sklep SzlachetnySmak.pl i zastanawiamy się nad kawami w puszkach. Nie dość, że smakują dobrze to jeszcze zapakowane są tak, że świetnie mogą się nadać na upominek dla gości weselnych :)
Rosemary
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Wto Mar 28, 2017 11:29 am

Hej,

My dostaliśmy magnesy w zeszłym roku. Sama na swój Ślub robię woreczki z suszoną lawendą. Nie zdecydowałam się na ciasta, bo i tak wszyscy są przyjezdni minimum 150 km. W upale wieźć takie ciasta raczej nie przejdzie... można się potruć. Takie pożyteczne upominki uważam za najbardziej trafione. Słoiczek z miodem też super pomysł :) Ważne aby wszystko było spójne ze sobą. Bo jak mamy eleganckie wesele Glamour w zamku czy też w mega strojnej sali to takie miodowe słoiczki średnio będą pasowały.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez ana_bullfinch » Pią Mar 31, 2017 3:09 pm

Ja chyba zdecyduję się na najszybsze rozwiązanie i wręczę słodycze. Oczywiście zapakuję je w ładne pudełeczka - bardzo podobają mi się te wykonane jako podobizny sukni ślubnej panny i garnituru pana młodego (coś takiego https://www.zapi.pl/pudelka-okolicznosc ... ps-02.html ). Moim zdaniem są naprawdę urocze.
ana_bullfinch
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez bogusia28 » Wto Kwi 04, 2017 11:16 am

My wręczymy gościom aniołki z chleba! :)
bogusia28
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Śro Kwi 05, 2017 8:36 am

Pudełeczka rzeczywiście bardzo słodkie :)

Aniołki z chleba bardzo oryginalny pomysł! Masz może jakieś foto z piekarni jak to będzie wyglądać czy sami będziecie piec?
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez sreg » Czw Kwi 13, 2017 4:35 pm

Ostatnio widziałam miód w małych słoiczkach , albo migdały. Fajny pomysł :)
Awatar użytkownika
sreg
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>