o co najczesciej sie klócicie?

Aczkolwiek mąż i żona śpią na tej samej poduszce, to mają jednak przecież sny różne.

Re: o co najczesciej sie klócicie?

Postprzez Mysiakowata » Czw Sie 15, 2013 9:28 pm

Jeśli już się kłócimy to zwykle o głupoty. Czasem też o spóźnialstwo, ja jestem do bólu punktualna, a mój mąż wszędzie się spóźnia. Pół biedy, kiedy przyjdzie o pół godziny za późno na spotkanie ze mną, ale niesamowicie irytuje mnie, gdy jesteśmy z kimś umówieni i przez Niego również i ja się spóźniam :P

I dzień w dzień mamy mini-spięcie i walkę o to, że On nie zamyka szafki z ciuchami. Kilka razy już sobie o nią nabiłam guza...
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc... :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Piekary Śląskie

Postprzez asia548 » Śro Kwi 02, 2014 6:28 am

O głupoty. Przyznaję, że w dużej części to moja wina, bo po prostu lubię postawić na swoim
asia548
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Marta89 » Pon Maj 05, 2014 12:21 pm

zawsze zazwyczaj chodzi o głupoty ale mój misiu zawsze dąży do kompromisu i za to Go kocham :)
Marta89
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez monia89 » Wto Maj 24, 2016 11:41 am

Zazwyczaj przez głupoty :) I najczęściej z mojej winy ;/ Mój mężuś nalezy do osób, które nie lubią i nie potrafią się kłócić. Naprawdę muszę go zdenerwować żeby podniósł na mnie głos... To On zawsze dąży do zgody :)
monia89
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Wilku » Sob Cze 11, 2016 8:54 pm

W sumie z moim Przyszłym nie mieliśmy nigdy kłótni z naszej winy. Na początku dobre spory o charakterze terapeutycznym (bo wyciągał mnie z problemów z samooceną po byłym, a ja nie dawałam sobie przetłumaczyć, że nie jestem taka zła, jak mi wmawiano), potem jedna cicha wojna wywołana przez naszą współlokatorkę, która nagadała mi jakichś totalnych bzdur, co to mój luby jej o mnie nie opowiadał (i znów, był to sam początek, kiedy jeszcze byłam w psychicznym dołku, czyli dobry grunt do siania fermentu).

Ale teraz, kiedy mieszkamy praktycznie sami, mamy sielankę.
Wkurzają tylko skarpety i gacie, które wciąż nie potrafią znaleźć drogi do kosza i wybieranie odpowiednich ciuchów z szafy (weźmie koszulkę z samego dołu stosu, spojrzy, że to jednak nie ta i wrzuci ją byle jak i tak samo następną, a potem tragedia, bo ubrania mu lecą na głowę. Z tym, że sama do pedantów nie należę, to mu nie wypominam, prędzej w żartach. Mamy za dużo sposobów na obejście potencjalnej kłótni, żeby miała szansę się rozwinąć :)
Awatar użytkownika
Wilku
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Novy » Nie Lis 20, 2016 11:20 am

O brak kasy :(
Novy
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Mąż i żona

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>