wesele w Hotelu Wena - Psary k. Wrocławia

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: wesele w Hotelu Wena - Psary k. Wrocławia

Postprzez Gosia_145 » Pią Lis 18, 2016 4:06 pm

super! widzę, że jest nas coraz więcej :) ja planuje dekoracje w kolorze pudrowego różu i bieli, żeby trochę tą sale rozjaśnić. Zdecydowałyście się na stół wiejski? :)
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez karolajnnn » Pon Sty 16, 2017 3:17 pm

Hej dziewczyny :) w lipcu będę miała wesele w hotelu Wena i mam kilka pytań z tym związanych :) powiedzcie mi jak wygląda tam dekoracja sali?  pani menager podczas rozmowy wspomniała że oni gwarantują białe dekoracje a jeśli chcemy kolor do tego to już we własnym zakresie tylko nie mam pojęcia w jakim zakresie te białe dodatki, czy może orientujesz się co wchodzi w skład?  :D jak wyglądają porcje posiłków?  Czy rzeczywiście są tsk duże i smaczne?  polecacie coś szczególnie? Jeśli możecie to opiszcie proszę Wasze doświadczenia pod każdym względem :)
karolajnnn
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez anebie » Pon Lut 20, 2017 8:22 am

Jestem trochę przerażona... Zapytałam jak wygląda sprawa z przygotowaniami przed, a Pani menager powiedziała mi, że dzień przed nami może być wesele albo stypa( w piątek) i ona o weselu może się dowiedzieć nawet 3 tygodnie przed naszym ślubem...
Co ja mam zrobić.. jak rzeczywiście będzie wesele w piątek, to jak ? Będę mogła dopiero w dniu wesela wejść na sale i dekorować ją ? To jakaś kpina ;/
Wcześniej Pani menager mówiła, że będziemy mogli przyjść wcześniej, oraz przywieźć rzeczy (co do przywiezienia napojó i owoców nic się nie zmienia, bo można to dowieźć czy jest wesele czy nie) ale gdy zadałam pytanie odnośnie dekoracji nic nie wspomniała o jakiś ewentualnych weselach lub stypach tuż przed naszym weselem... Gdy po podpisaniu umowy się o to pytam, ona nagle mi z tym wyskakuje..;/
anebie
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia_145 » Pon Mar 20, 2017 3:22 pm

o kurcze... to ja też jestem w szoku!! również planowałam dekorować salę i taras w piątek przed ślubem.. nie wyobrażam sobie, żeby w piątek tego nie mogła zrobić. Będę musiała porozmawiać o tym koniecznie z Panią Menadżer. Generalnie to mam już taką długą listę pytań do niej, że może się przerazić haha :D
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia_145 » Pią Maj 19, 2017 9:01 am

Hej dziewczyny. Jestem po spotkaniu z Panią Menadżer. Niestety okazało się ze w piątek przed moim weselem będzie wesele i to na 100 osób. Masakra, jestem trochę załamana. Planowałam z siostra dekorować sale i taras, a teraz to nie wiem co robić. Pani menadżer zaproponowała ze można przyjechać np. w lipcu i zrobić probe dekoracji, ona sobie porobi fotki i postara się tak wszystko porobić w dniu ślubu. no ale wiecie to nie to samo, nie miałabym nad tym kontroli itd. Nie wiem co robić, zastanawiam się czy jakaś Panią nie zatrudnić, ale to dodatkowe koszta. Zastanawiam się tez nad ta ścianka za nami, myślałam ze będziemy mieć przynajmniej jakąś płachtę od sali i na niej sobie już zamontuje własne dekoracje ale okazuje się ze wszystko muszę sobie sama załatwić. Dziewczyny, a jak u Was wyglądają sprawy organizacyjne na sali?? kiedy Wy macie wesele w Hotelu Wena?? pozdrawiam !! :)
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>