usmiech

dla zdrowia i urody

Postprzez Hella » Czw Sty 14, 2010 11:35 pm

Czytam czytam i cóż - zostały mi właśnie dwie dolne ósemki. Przy zabiegu na górnej nikt mnie nie uprzedzał, że dolne to taka rozrywka. Dziwczyny - Nurse, czupaczupsy i Misia  - podałybyście te namiary? Byłabym wdzięczna za adres i cenę za przyjemność też :)

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Liziii » Pią Sty 15, 2010 11:08 am

Ja nikomu nie polece rwania zęba ze stanem zapalnym. ale mam nauczke na przyszlosc, ze jak sie idzie do dentysty konowała to sie cierpi katusze..
Zdecydowalam sie wyrwac dolna osemke wlasnie ze wzgledu na powracajacy stan zapalny dziasla w okolicy. I choc zapalenie sie cofalo to wizyta wypadla jak jeszcze cos niecos go było, lekko napuchniete i obolale. A dentysta (zapomnial??) nie poinformowal mnie ze w takim ukladzie znieczulenie, choc silniejsze niz standard, moze nie do konca zadzialac. W efekcie nie wiem na ile dzialalo ale bolalo jak cholera a ze do dyskretnych nie naleze to darłam sie w nieboglosy..  Pozniej 3h krwawienia i zmieniania gazików i tydzien bolu szczeki, dziasla, zebow - nie jesc, nie pic inaczej niz przez slomke.. Mialam rwac miesiac pozniej druga osemke - chyba moja mocna wiara wytepila stan zapalny bo od tego czasu nie dala o sobie znac. Chyba przerazila sie losem kolezanki..
A teraz wyrasta mi gorna lewa osemka, małpa rosnie pod skosem, w policzek i w dodatku pod 7-ką.. Ale zmienilam dentyste i obecna pani stomatolog juz sie interesuje kiedy bedzie na tyle widac tego cholernego zeba ze da sie go złapac i wyjac zanim podwazy 7 na tyle ze trzeba bedzie i ją usunąc..

Wszystko zniose ale bol zeba...i jestem bezbronna jak niemowle ;/
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez gloriosa1 » Pią Sty 15, 2010 3:06 pm

witam jeśli chodzi o ósemki powiem wam trochę się nasłuchałam na szczęscie ja uzębienie mam w kąplecie (odpukać w niemalowane)ale znajomi trochę poopowiadali.Jedna historia była nieciekawa znajomy wyrwał 8 doną (a te są ponoć najgorsze)poszedł do domu spuchnięty oczywiście ,rankiem następnego dnia jadł śniadanko a tu trach pękła mu szczęka tak pękła mu szczęka masakra i potem jedzenie przez słomkę massakkrrra.A co lepsze mojego męża też czeka teraz rwanie 8 ma cykora jak niewiem i był u dentysty i pyta czy nie można wyleczyć 8 a dentysta mówi że jego przypadek nie nadaję się już do leczenia a on pyta cz ymoże być tak że ta szczęka może pęknąć a on mówi że tak że wadą tego zęba jest to że trzeba porządnie wyczyścić to dziąsło i jeśli za dużo się tam wyskrobie to tak może się stać więc nie jest wesoło no i odwlekanie wizyty się skończyło bo lekarstwo może nosić w zębie 3 tygodnie więc na dniach będzie musiał udać się na ten zabieg współczuję mu
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: wlkp

Postprzez Liziii » Pią Sty 15, 2010 5:03 pm

o peknieciu szczeki jeszcze nie slyszalam ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze poki nie musze to nie wyrwe kolejnej dolnej osemki..
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez niusia » Pią Sty 15, 2010 6:39 pm

Hej Dziewczynki!

Widze, ze temat aparacikow sie rozwija wiec moge cos napisac bo wlasnie takowy posiadam:).

Jesli chodzi o zalozenie aparatu to ja zaluje,ze nie zalozylam go przed slubem bo moze teraz mialabym juz piekne zabki.

Ktos tu pisal, ze lepiej po bo druty, bo zdjecia itd. a ja powiem, ze
odkad mam aparat to usmiecham sie czesciej pokazujac zabki, a wlasciwie
pokazuje caly czas:D...

Co za roznica przed czy po, przeciez jak ktos ma krzywe zeby to i tak
nie bedzie sie usmiechal szeroko, tylko bedzie staral sie je jakos
ukryc. Ja mam tylko jedno zdjecie z zabkami ze slubu zrobione zupelnie
przypadkiem!Jak je zobaczylam to sie strasznie wkurzylam i szczerze
powiem, ze wlasnie po tym incydencie zdecydowalam sie na aparat:)!

No chyba, ze ta wada nie rzuca sie az tak bardzo w oczy to wtedy lepiej
po slubie-bo troszke bedzie przeszkadzalo latanie ze szczoteczka po
kazdym posilku:)!

Jesli chodzi o ekstrakcje to moge kogos polecic, bo ja jestem bardzo zadowolona i zycze kazdemu takiego fachowca i opieki!

JA w ogole sobie nie wyobrazalam jak oni mi to zrobia. Dzien przed nie
moglam spac, jesc i na sama mysl o tym slabo mi sie robilo-taka
panikara ze mnie. Na dworze upal, a ja na fotelu tak sie trzeslam, ze
Pani klimatyzacje wylaczyla bo myslala, ze tak mi zimno:)! A tu nie ma
sie czego bac dziewczynki!

Dlaczego zawsze ja?
Dlaczego przegrać mam?
Dlaczego piaskiem w oczy los sypnął nieraz?
Awatar użytkownika
niusia
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez aernike » Nie Sty 17, 2010 12:12 pm

W sprawie krzywych zębów to powiem tylko tyle, że takie mam i w życiu bym nie wpadła na pomysł, żeby się przez nie nie uśmiechać :D Uśmiech to mój stan normalny, a jeśli komuś się on nie podoba, to już jego sprawa :D Ale jakbym już miała zakładać aparat, to chyba jednak nie odważyłabym się go zakładać tak, żeby był widoczny w czasie ślubu... Ale przyznam, że cykor ze mnie straszny ;)

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez paulinka25 » Pon Mar 01, 2010 10:56 am

A może spróbujecie pasków whitestrips-blend-a-med. Ja ostatnio spróbowałam sobie wybielić nimi zęby razem z narzeczonym i efekt był świetny, sami się zdziwiliśmy, że tak ładnie wybiela. Ale fakt faktem mocno zółtych zębów nie mamy, ale spróbować zawsze można-polecam!
Awatar użytkownika
paulinka25
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wrocław

Postprzez kallisto » Pon Mar 01, 2010 2:41 pm

U mnie paski whitestrips blend-a-med nie sprawdziły się ani trochę, nie zauważyłam po nich żadnej różnicy tylko zęby zrobiły się bardziej wrażliwe i trochę bolały.
Ale to pewnie kwestia indywidualna: na jednych działają, na innych nie :)

Awatar użytkownika
kallisto
często tu wpadam
często tu wpadam

Re: usmiech

Postprzez haniacentar » Śro Mar 23, 2011 2:42 pm

ja wybielałam zęby 2 miesiące temu, w takim gabinecie we wrocławiu. w sumie wygrałam metodę nakładkową, bo ponoć jest mniej bolesna. znalazłam promocje bo normalnie takie wybielanie kosztuje koło 1000 zł , bo dowiadywałam sie w gabinetach, i to drogo szkoda mi było kasy,
w koncu pojawiła sie oferta, bo wczesniej jej nie było... i masakra za 399 zł znalazłam we wrocławiu, i jestem mega happy bo mam takie piekne zęby.
One nie są idealnie proste, ale teraz jak są takie bielutkie to mam to gdzies, bo wyglądają pięknie, ale naturalnie , nie taka biała kreda.
Nie wiem czy moge napisac adres strony z której wziełam to wybielanie, bo boje się ze powiedzą ze to reklama.

podpowiem ze jak wpiszecie w wyszukiwarkę " wybielanie zębów wrocław " to strona tej firmy gdzie robiłam jest na 2 albo 3 pozycji.

jak coś to moge opowiedzieć jak u mnie wyglądało.
Aha robiłam takimi żelami opalescence , i prałam o "mocy " 20 % bo tak mi polecili, ze to nie niszczy zęba, i nie czuje sie nadwrażliwości.

teraz mój narzeczony wybielaaaaaaaa
Awatar użytkownika
haniacentar
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re:

Postprzez mimi » Czw Lis 08, 2012 2:16 pm

kallisto napisał(a):
U mnie paski whitestrips blend-a-med nie sprawdziły się ani trochę, nie zauważyłam po nich żadnej różnicy tylko zęby zrobiły się bardziej wrażliwe i trochę bolały.

a ja polecam te paski!! zrobiłam sobie kurację rok temu ( dwa tygodnie ) i efekt był oszałamiający:)żeby pojaśniały o kilka tonów ( a miałam naprawde żółte)
przed weselem znowu sie na nie zdecyduje. :) Jedyny minus tych pasków to lekkie podrażnienie dziąseł ( ja mam strasznie wrażliwe) ale wszystko znikneło po zaprzestaniu stosowania. Szczerze polecam:)
mimi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Re:

Postprzez madeline » Sob Sty 19, 2013 9:31 pm

mimi napisał(a):
kallisto napisał(a):

a ja polecam te paski!! zrobiłam sobie kurację rok temu ( dwa tygodnie ) i efekt był oszałamiający:)żeby pojaśniały o kilka tonów ( a miałam naprawde żółte)
przed weselem znowu sie na nie zdecyduje. :) Jedyny minus tych pasków to lekkie podrażnienie dziąseł ( ja mam strasznie wrażliwe) ale wszystko znikneło po zaprzestaniu stosowania. Szczerze polecam:)

Te paski są super..tylko strasznie bolą zęby Kiedyś jak robiłam to tak nie czułam a teraz ostatnio musiałam po jednym dniu je sprzedać bo nie mogłam znieść tak mnie ząbki "ciągneły"...chciałabym jakoś wybielić ząbki przed slubem ale teraz to już nie mam pomysłu
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez makrela » Pią Lut 01, 2013 5:46 pm

Madeline też bym chciała wybielić zęby. Póki co kupiłam pastę " białą perłę" , zobaczymy czy będą efekty

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez madeline » Pią Lut 01, 2013 11:47 pm

Ja od jakiegoś czasu używam pasty Denivit White&Brillant i powiem ,że efekty są widoczne Do ślubu nie używam innej pasty..niestety na wybielanie chyba się nie skuszę , ponieważ mam jakąś nadwrażliwość jedynki..
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez malwina_86 » Pon Lut 04, 2013 3:58 pm

madeline napisał(a):Ja od jakiegoś czasu używam pasty Denivit White&Brillant i powiem ,że efekty są widoczne Do ślubu nie używam innej pasty..niestety na wybielanie chyba się nie skuszę , ponieważ mam jakąś nadwrażliwość jedynki..

Z tego co się dowiadywałam, to nawet osoby bez nadwrażliwości mogą po wybielaniu zębów mieć z nią problem
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez raabit13 » Pią Lut 08, 2013 7:21 pm

Mi to też dało wiele do myślenia :|
raabit13
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez AnuleczkaMM » Sob Lip 11, 2015 2:08 pm

A może jakiś preparat na wybielanie zębów? Np http://ibright.pl/ jest bezpieczny dla szkliwa i został przetestowany. W dodatku efekty są już widoczne po 5 dniach (około 30 min. dziennie się go używa).
AnuleczkaMM
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez martus » Pon Lis 14, 2016 12:38 pm

Taki zabieg u dentysty sporo kosztuje. Nie każdego stać na taki wydatek przed ślubem a słyszałam, że nie zawsze wychodzi świetny efekt. Ja wybieliłam swoje zęby bezpiecznie w domu. Zastosowałam metodę Martuni. Jestem bardzo zadowolona z efektu, bo nigdy nie miałam takich białych zębów jak mam teraz
martus
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>