obrączka czy orgazm?

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Postprzez Ona1988 » Śro Lut 24, 2010 12:41 pm

widze ze to dla Ciebie problem wiec lepiej sie wstrzymaj z decyzja i powaznie porozmawiaj z partnerem jesli powaznie chcecie traktowac wasze malzenstwo
Ona1988
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez berbyll » Śro Lut 24, 2010 1:16 pm

Fajny temacik, nie wiem jak mogłam go wcześniej nie zauważyć :/
Kiedyś też uważałam, że seks nie jest w ogóle ważny w naszym związku. Po pewnych wydarzeniach w moim życiu jednak zmieniłam zdanie. Seks jest ważny i bez tego nie ma związku. Jednak moim zdaniem orgazm przychodzi z czasem i u jednych jest od razu, a u innych trochę później.  Chyba dla mnie orgazm nie jest tak bardzo ważny. Ważniejsze jest nasze zbliżenie i to, że czasem możemy być "jednością".
Bardzo ważna jest rozmowa z partnerem o seksie, o tym jak to przeżywamy i co nam się podoba a co nie.

Awatar użytkownika
berbyll
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: ...

Postprzez sylwia81 » Sob Lut 27, 2010 7:35 pm

podpisuję sie pod słowami berbyll
sylwia81
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Leszno/Świdnica

Postprzez Małe Ciasteczko » Pon Lip 19, 2010 2:55 pm

Najważniejsza jest miłość, a sprawy łóżkowe na 2 miejscu.
'Baw się i szalej i niczego nie żałuj'
Awatar użytkownika
Małe Ciasteczko
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Polska

Re: obrączka czy orgazm?

Postprzez ferrera » Pią Maj 23, 2014 8:14 am

Uwielbiam seks, ale szczerze mówiąc obecność orgazmu raczej nie jest dla mnie wyznacznikiem udanego seksu. U mnie odczuwanie przyjemności z poszczególnych rzeczy cały czas się zmienia ;-) A aktualnie niestety, ale długo nie było u mnie seksu: przy każdej próbie współżycia pojawiał się ból. To samo z seksem oralnym: miałam trzy razy orgazm, a potem dostałam jakiejś blokady i dochodzę do momentu w którym jest mi bardzo przyjemnie, a potem....nic. Także szykuje mi się wizyta u ginekologa no i potem u seksuologa pewnie ;-)
Ale mimo to uważam swoje życie seksualne za udane. Mamy podobne preferencje i fantazje oraz temperament.
Tak więc w takim wypadku zgodziłabym się na ślub. Ale gdybym nie była zadowolona ze swojego pożycia seksualnego i nic by się w tej kwestii nie zmieniało, to raczej nie wiązałabym się z taką osobą ;-)
ferrera
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez zakręconaOla » Nie Lut 15, 2015 9:42 pm

Dla mnie orgazm nie jest wyznacznikiem miłości, ani udanego seksu, oczywiści pięknie jeśli on jest, ale jeśli o mnie chodzi ja nie zawsze muszę go mieć żeby uznać seks za udany.
zakręconaOla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Laleksandra » Śro Wrz 16, 2015 5:39 pm

Trzeba się wyluzować i może zainwestować w coś sexy http://www.kinga.com.pl/kolekcje/linia-erotyczna :)
Laleksandra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Bawełniana » Wto Gru 01, 2015 12:26 pm

Trzeba przyznać, ze w sferze intymnej często wieje nudą. W tym roku Świeta spędzamy na wyjeździe, szykuje sobie już świetną bieliznę, a dla partnera upominek, z którego skorzystamy na pewno oboje - http://swiaterosa.pl/zestawy-prezentowe ... e-set.html To są jak na razie nasze wspólne fantazje, ale możne magia czasu we dwoje pozwoli nam na chwile zpaomnenia ;)
Bawełniana
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Antolka » Nie Lis 13, 2016 3:42 pm

zawsze jak czytam pytania które wprawiają mnie w osłupienie to stwierdzam po chwili jak różni ludzie są na tym swiecie, jak różne mają podejscia do różnych spraw i potrzeby...dla mnie pewne rzeczy są istotniejsze od innych... Twój problem...może warto udać się do seksuologa...?
Antolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>