Hotel Haston

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Hotel Haston

Postprzez Martka245 » Pon Lis 03, 2014 12:42 pm

Nasze wesele mieliśmy przyjemność organizować w w tym hotelu i mogę powiedzieć tylko że naprawdę najwyższy poziom! Kiedy rezerwowaliśmy termin obawiałam się trochę brakiem jakiejkolwiek opinii na temat tego miejsca ale teraz mogę z czystym sumieniem napisać że to był najlepszy wybór z możliwych!
Organizacja i kontakt z menagerem- Super! odpowiadał na każde nasze pytania maile sms, znosił każde moje widzi mi się, dorzucał ciekawe pomysły, informował o potrzebie spotkania w celu ustalenia kolejnych szczegółów
Obsługa- nigdy lepszej nie widziałam ja ani nasi goście, którzy koniecznie chcieli się z nimi na koniec za to napić jednak nie dali się namówić ;) alkohol w zależności czy stolik sobie tego życzył był nalewany przez kelnerów, zawsze "świeże" talerze, jeden kelner zawsze do dyspozycji młodej pary- gdy gości prosili o toast z którymś z młodych nagle pojawiał się kelner z kieliszkiem :D, barman- chyba najbardziej zapamiętany pan z obsługi :)
Jedzenie- przepyszne! nic dodać nic ująć goście nakładali sobie wszystkie rodzaje mięs do obiadu bo chcieli wszystkiego spróbować, dzieci dostały osobne menu, wegetarianie weganie także :) wszyscy do tej pory zachwycają się jedzeniem :)
Tort- przecudowny i przesmaczny goście zjadali po 3-4 kawałki a to się rzadko zdarza nie oszukujmy się ;) był idealnie według naszego projektu a smaki jak dla mnie idealne nie za słodkie nie za mdłe- lekkie i smaczne! tak samo było z ciasteczkami i ciastami :)

Wszystko naprawdę było na wysokim poziomie i hotel zrobił niesamowite wrażenie na gościach zarówno sala jak i pokoje naprawdę nie było się do czego przyczepić :) jeżeli zastanawiacie się nad Hastonem to nie ma nad czym naprawdę :) a najlepszym chyba dowodem jest to że sam prezydent Wrocławia zleca im organizację swoich imprez :)

Martka245
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Re: Hotel Haston

Postprzez mmooonia » Śro Lis 26, 2014 11:28 am

Witam.

Bylam obejrzec sale w tym hotelu i robi duze wrazenie. Opinia powyzej jest zachecajaca :)
Czy moze ktos ma jeszcze jakies informacje o weselu : jedzenie, obsluga, problemy?
mmooonia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez keira » Czw Lip 02, 2015 10:39 pm

Po naszym weselu (13.06) rękami i nogami podpisuję się pod postem Martka245: pyszne jedzenie, fenomenalny tort, obsługa na medal, piękna sala, wszystkie nasze prośby spełniane momentalnie.
Jedyne co to nam nie wyszedł kontakt z panią kwiaciarką, z którą hotel współpracuje i braliśmy florystkę 'z zewnątrz', ale to głównie dlatego, że ja chciałam sporo poza dekorację, którą Haston oferuje w pakiecie, a pani średnio miała czas odpisać na maile.
Ale poza tym to uważam Haston za najlepszy wybór z możliwych i serdecznie polecam wszystkim! :)
Awatar użytkownika
keira
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez pannamigotka88 » Czw Lip 09, 2015 4:48 pm

keira napisał(a):Po naszym weselu (13.06) rękami i nogami podpisuję się pod postem Martka245: pyszne jedzenie, fenomenalny tort, obsługa na medal, piękna sala, wszystkie nasze prośby spełniane momentalnie.
Jedyne co to nam nie wyszedł kontakt z panią kwiaciarką, z którą hotel współpracuje i braliśmy florystkę 'z zewnątrz', ale to głównie dlatego, że ja chciałam sporo poza dekorację, którą Haston oferuje w pakiecie, a pani średnio miała czas odpisać na maile.
Ale poza tym to uważam Haston za najlepszy wybór z możliwych i serdecznie polecam wszystkim! :)

A na ile osób miałaś wesele? Bo słyszałam że tam sala jest ogromna a ja nie planuje za dużego wesela.
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez keira » Czw Lip 09, 2015 8:59 pm

Jakoś koło 130 ;)
Awatar użytkownika
keira
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez namaskar_bien » Śro Wrz 28, 2016 6:34 pm

Jesteśmy zainteresowani wstępnie tą salą, stąd moje pytanie.  Czy sala posiada parkiet do tańczenia? I jaki jest koszt za osobę. :-)
namaskar_bien
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>